Vyzrebovanie 2.Hokejovej ligy

Skupina A (základná časť)

1. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Miesto konania Domáci Hostia Výsledok
1 10001 5.10.2013 17:00 ZŠ Hamuliakovo HAMIKOVO O.Z. / Hamuliakovo / Hokejový klub 96 Nitra  
1 10002 5.10.2013 17:00 HK Iskra Partizánske HC '05 BANSKÁ BYSTRICA, a.s.  
1 10003 5.10.2013 17:00 voľno Hokejový klub Levice  
1 10004 5.10.2013 17:00 Mestský hokejový klub Dubnica nad Váhom HC Nové Zámky s.r.o.  

2. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Miesto konania Domáci Hostia Výsledok
2 10005 12.10.2013 17:00 Hokejový klub 96 Nitra HC Nové Zámky s.r.o.  
2 10006 12.10.2013 17:00 ZŠ Levice Hokejový klub Levice Mestský hokejový klub Dubnica nad Váhom  
2 10007 12.10.2013 17:00 HC '05 BANSKÁ BYSTRICA, a.s. voľno  
2 10008 12.10.2013 17:00 ZŠ Hamuliakovo HAMIKOVO O.Z. / Hamuliakovo / HK Iskra Partizánske  

3. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Miesto konania Domáci Hostia Výsledok
3 10009 19.10.2013 17:00 HK Iskra Partizánske Hokejový klub 96 Nitra  
3 10010 19.10.2013 17:00 voľno HAMIKOVO O.Z. / Hamuliakovo /  
3 10011 19.10.2013 17:00 Mestský hokejový klub Dubnica nad Váhom HC '05 BANSKÁ BYSTRICA, a.s.  
3 10012 19.10.2013 17:00 ZŠ Nové Zámky HC Nové Zámky s.r.o. Hokejový klub Levice  

4. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Miesto konania Domáci Hostia Výsledok
4 10013 26.10.2013 17:00 Hokejový klub 96 Nitra Hokejový klub Levice  
4 10014 26.10.2013 17:00 HC '05 BANSKÁ BYSTRICA, a.s. HC Nové Zámky s.r.o.  
4 10015 26.10.2013 17:00 ZŠ Hamuliakovo HAMIKOVO O.Z. / Hamuliakovo / Mestský hokejový klub Dubnica nad Váhom  
4 10016 26.10.2013 17:00 HK Iskra Partizánske voľno  

5. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Miesto konania Domáci Hostia Výsledok
5 10017 2.11.2013 17:00 voľno Hokejový klub 96 Nitra  
5 10018 2.11.2013 17:00 Mestský hokejový klub Dubnica nad Váhom HK Iskra Partizánske  
5 10019 2.11.2013 17:00 ZŠ Nové Zámky HC Nové Zámky s.r.o. HAMIKOVO O.Z. / Hamuliakovo /  
5 10020 2.11.2013 17:00 ZŠ Levice Hokejový klub Levice HC '05 BANSKÁ BYSTRICA, a.s.  

6. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Miesto konania Domáci Hostia Výsledok
6 10021 9.11.2013 17:00 Hokejový klub 96 Nitra HC '05 BANSKÁ BYSTRICA, a.s.  
6 10022 9.11.2013 17:00 ZŠ Hamuliakovo HAMIKOVO O.Z. / Hamuliakovo / Hokejový klub Levice  
6 10023 9.11.2013 17:00 HK Iskra Partizánske HC Nové Zámky s.r.o.  
6 10024 9.11.2013 17:00 voľno Mestský hokejový klub Dubnica nad Váhom  

7. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Miesto konania Domáci Hostia Výsledok
7 10025 16.11.2013 17:00 Mestský hokejový klub Dubnica nad Váhom Hokejový klub 96 Nitra  
7 10026 16.11.2013 17:00 ZŠ Nové Zámky HC Nové Zámky s.r.o. voľno  
7 10027 16.11.2013 17:00 ZŠ Levice Hokejový klub Levice HK Iskra Partizánske  
7 10028 16.11.2013 17:00 HC '05 BANSKÁ BYSTRICA, a.s. HAMIKOVO O.Z. / Hamuliakovo /  

8. kolo [round]

td class="ta-center">  
Kolo Zápas Dátum Miesto konania Domáci Hostia Výsledok
8 10029 23.11.2013 17:00 Hokejový klub 96 Nitra HAMIKOVO O.Z. / Hamuliakovo /  
8 10030 23.11.2013 17:00 HC '05 BANSKÁ BYSTRICA, a.s. HK Iskra Partizánske  
8 10031 23.11.2013 17:00 ZŠ Levice Hokejový klub Levice voľno  
8 10032 23.11.2013 17:00 ZŠ Nové Zámky HC Nové Zámky s.r.o. Mestský hokejový klub Dubnica nad Váhom

9. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Miesto konania Domáci Hostia Výsledok
9 10033 30.11.2013 17:00 ZŠ Nové Zámky HC Nové Zámky s.r.o. Hokejový klub 96 Nitra  
9 10034 30.11.2013 17:00 Mestský hokejový klub Dubnica nad Váhom Hokejový klub Levice  
9 10035 30.11.2013 17:00 voľno HC '05 BANSKÁ BYSTRICA, a.s.  
9 10036 30.11.2013 17:00 HK Iskra Partizánske HAMIKOVO O.Z. / Hamuliakovo /  

10. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Miesto konania Domáci Hostia Výsledok
10 10037 7.12.2013 17:00 Hokejový klub 96 Nitra HK Iskra Partizánske  
10 10038 7.12.2013 17:00 ZŠ Hamuliakovo HAMIKOVO O.Z. / Hamuliakovo / voľno  
10 10039 7.12.2013 17:00 HC '05 BANSKÁ BYSTRICA, a.s. Mestský hokejový klub Dubnica nad Váhom  
10 10040 7.12.2013 17:00 ZŠ Levice Hokejový klub Levice HC Nové Zámky s.r.o.  

11. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Miesto konania Domáci Hostia Výsledok
11 10041 14.12.2013 17:00 ZŠ Levice Hokejový klub Levice Hokejový klub 96 Nitra  
11 10042 14.12.2013 17:00 ZŠ Nové Zámky HC Nové Zámky s.r.o. HC '05 BANSKÁ BYSTRICA, a.s.  
11 10043 14.12.2013 17:00 Mestský hokejový klub Dubnica nad Váhom HAMIKOVO O.Z. / Hamuliakovo /  
11 10044 14.12.2013 17:00 voľno HK Iskra Partizánske  

12. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Miesto konania Domáci Hostia Výsledok
12 10045 21.12.2013 17:00 Hokejový klub 96 Nitra voľno  
12 10046 21.12.2013 17:00 HK Iskra Partizánske Mestský hokejový klub Dubnica nad Váhom  
12 10047 21.12.2013 17:00 ZŠ Hamuliakovo HAMIKOVO O.Z. / Hamuliakovo / HC Nové Zámky s.r.o.  
12 10048 21.12.2013 17:00 HC '05 BANSKÁ BYSTRICA, a.s. Hokejový klub Levice  

13. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Miesto konania Domáci Hostia Výsledok
13 10049 28.12.2013 17:00 HC '05 BANSKÁ BYSTRICA, a.s. Hokejový klub 96 Nitra  
13 10050 28.12.2013 17:00 ZŠ Levice Hokejový klub Levice HAMIKOVO O.Z. / Hamuliakovo /  
13 10051 28.12.2013 17:00 ZŠ Nové Zámky HC Nové Zámky s.r.o. HK Iskra Partizánske  
13 10052 28.12.2013 17:00 Mestský hokejový klub Dubnica nad Váhom voľno  

14. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Miesto konania Domáci Hostia Výsledok
14 10053 4.1.2014 17:00 Hokejový klub 96 Nitra Mestský hokejový klub Dubnica nad Váhom  
14 10054 4.1.2014 17:00 voľno HC Nové Zámky s.r.o.  
14 10055 4.1.2014 17:00 HK Iskra Partizánske Hokejový klub Levice  
14 10056 4.1.2014 17:00 ZŠ Hamuliakovo HAMIKOVO O.Z. / Hamuliakovo / HC '05 BANSKÁ BYSTRICA, a.s.  

15. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Miesto konania Domáci Hostia Výsledok
15 10057 11.1.2014 17:00 ZŠ Hamuliakovo HAMIKOVO O.Z. / Hamuliakovo / Hokejový klub 96 Nitra  
15 10058 11.1.2014 17:00 HK Iskra Partizánske HC '05 BANSKÁ BYSTRICA, a.s.  
15 10059 11.1.2014 17:00 voľno Hokejový klub Levice  
15 10060 11.1.2014 17:00 Mestský hokejový klub Dubnica nad Váhom HC Nové Zámky s.r.o.  

16. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Miesto konania Domáci Hostia Výsledok
16 10061 18.1.2014 17:00 Hokejový klub 96 Nitra HC Nové Zámky s.r.o.  
16 10062 18.1.2014 17:00 ZŠ Levice Hokejový klub Levice Mestský hokejový klub Dubnica nad Váhom  
16 10063 18.1.2014 17:00 HC '05 BANSKÁ BYSTRICA, a.s. voľno  
16 10064 18.1.2014 17:00 ZŠ Hamuliakovo HAMIKOVO O.Z. / Hamuliakovo / HK Iskra Partizánske  

17. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Miesto konania Domáci Hostia Výsledok
17 10065 25.1.2014 17:00 HK Iskra Partizánske Hokejový klub 96 Nitra  
17 10066 25.1.2014 17:00 voľno HAMIKOVO O.Z. / Hamuliakovo /  
17 10067 25.1.2014 17:00 Mestský hokejový klub Dubnica nad Váhom HC '05 BANSKÁ BYSTRICA, a.s.  
17 10068 25.1.2014 17:00 ZŠ Nové Zámky HC Nové Zámky s.r.o. Hokejový klub Levice  

18. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Miesto konania Domáci Hostia Výsledok
18 10069 1.2.2014 17:00 Hokejový klub 96 Nitra Hokejový klub Levice  
18 10070 1.2.2014 17:00 HC '05 BANSKÁ BYSTRICA, a.s. HC Nové Zámky s.r.o.  
18 10071 1.2.2014 17:00 ZŠ Hamuliakovo HAMIKOVO O.Z. / Hamuliakovo / Mestský hokejový klub Dubnica nad Váhom  
18 10072 1.2.2014 17:00 HK Iskra Partizánske voľno  

19. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Miesto konania Domáci Hostia Výsledok
19 10073 8.2.2014 17:00 voľno Hokejový klub 96 Nitra  
19 10074 8.2.2014 17:00 Mestský hokejový klub Dubnica nad Váhom HK Iskra Partizánske  
19 10075 8.2.2014 17:00 ZŠ Nové Zámky HC Nové Zámky s.r.o. HAMIKOVO O.Z. / Hamuliakovo /  
19 10076 8.2.2014 17:00 ZŠ Levice Hokejový klub Levice HC '05 BANSKÁ BYSTRICA, a.s.  

20. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Miesto konania Domáci Hostia Výsledok
20 10077 22.2.2013 17:00 Hokejový klub 96 Nitra HC '05 BANSKÁ BYSTRICA, a.s.  
20 10078 22.2.2013 17:00 ZŠ Hamuliakovo HAMIKOVO O.Z. / Hamuliakovo / Hokejový klub Levice  
20 10079 22.2.2013 17:00 HK Iskra Partizánske HC Nové Zámky s.r.o.  
20 10080 22.2.2013 17:00 voľno Mestský hokejový klub Dubnica nad Váhom  

21. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Miesto konania Domáci Hostia Výsledok
21 10081 1.3.2014 17:00 Mestský hokejový klub Dubnica nad Váhom Hokejový klub 96 Nitra  
21 10082 1.3.2014 17:00 ZŠ Nové Zámky HC Nové Zámky s.r.o. voľno  
21 10083 1.3.2014 17:00 ZŠ Levice Hokejový klub Levice HK Iskra Partizánske  
21 10084 1.3.2014 17:00 HC '05 BANSKÁ BYSTRICA, a.s. HAMIKOVO O.Z. / Hamuliakovo /  
















Skupina B (základná časť) (Základná časť)

1. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Miesto konania Domáci Hostia Výsledok
1 10085 5.10.2013 17:00 HKM RIMAVSKÁ SOBOTA Hokejový klub Brezno  
1 10086 5.10.2013 17:00 ZŠ Dolný Kubín Mestský športový klub HVIEZDA Dolný Kubín Hokejový klub SLOVAN Gelnica  
1 10087 5.10.2013 17:00 Mládežnícky hokejový klub BLESKY Detva Mestský Hokejový klub 32 Liptovský Mikuláš, a.s.  
1 10088 5.10.2013 17:00 ZŠ Humenné Mládežnícky hokejový klub Humenné Hokejový klub Sabinov  

2. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Miesto konania Domáci Hostia Výsledok
2 10089 12.10.2013 17:00 Hokejový klub Brezno Hokejový klub Sabinov  
2 10090 12.10.2013 17:00 ZŠ L. Mikuláš Mestský Hokejový klub 32 Liptovský Mikuláš, a.s. Mládežnícky hokejový klub Humenné  
2 10091 12.10.2013 17:00 ZŠ Detva Mládežnícky hokejový klub BLESKY Detva Hokejový klub SLOVAN Gelnica  
2 10092 12.10.2013 17:00 HKM RIMAVSKÁ SOBOTA Mestský športový klub HVIEZDA Dolný Kubín  

3. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Miesto konania Domáci Hostia Výsledok
3 10093 19.10.2013 17:00 ZŠ Dolný Kubín Mestský športový klub HVIEZDA Dolný Kubín Hokejový klub Brezno  
3 10094 19.10.2013 17:00 Mládežnícky hokejový klub BLESKY Detva HKM RIMAVSKÁ SOBOTA  
3 10095 19.10.2013 17:00 ZŠ Humenné Mládežnícky hokejový klub Humenné Hokejový klub SLOVAN Gelnica  
3 10096 19.10.2013 19:00 Mestský Hokejový klub 32 Liptovský Mikuláš, a.s. Hokejový klub Sabinov  

4. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Miesto konania Domáci Hostia Výsledok
4 10097 26.10.2013 17:00 Hokejový klub Brezno Mestský Hokejový klub 32 Liptovský Mikuláš, a.s.  
4 10098 26.10.2013 17:00 ZŠ Gelnica Hokejový klub SLOVAN Gelnica Hokejový klub Sabinov  
4 10099 26.10.2013 17:00 HKM RIMAVSKÁ SOBOTA Mládežnícky hokejový klub Humenné  
4 10100 26.10.2013 17:00 ZŠ Dolný Kubín Mestský športový klub HVIEZDA Dolný Kubín Mládežnícky hokejový klub BLESKY Detva  

5. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Miesto konania Domáci Hostia Výsledok
5 10101 2.11.2013 17:00 Mládežnícky hokejový klub BLESKY Detva Hokejový klub Brezno  
5 10102 2.11.2013 17:00 ZŠ Humenné Mládežnícky hokejový klub Humenné Mestský športový klub HVIEZDA Dolný Kubín  
5 10103 2.11.2013 17:00 Hokejový klub Sabinov HKM RIMAVSKÁ SOBOTA  
5 10104 2.11.2013 17:00 ZŠ L. Mikuláš Mestský Hokejový klub 32 Liptovský Mikuláš, a.s. Hokejový klub SLOVAN Gelnica  

6. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Miesto konania Domáci Hostia Výsledok
6 10105 9.11.2013 17:00 Hokejový klub Brezno Hokejový klub SLOVAN Gelnica  
6 10106 9.11.2013 17:00 HKM RIMAVSKÁ SOBOTA Mestský Hokejový klub 32 Liptovský Mikuláš, a.s.  
6 10107 9.11.2013 17:00 ZŠ Dolný Kubín Mestský športový klub HVIEZDA Dolný Kubín Hokejový klub Sabinov  
6 10108 9.11.2013 17:00 Mládežnícky hokejový klub BLESKY Detva Mládežnícky hokejový klub Humenné  

7. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Miesto konania Domáci Hostia Výsledok
7 10109 16.11.2013 17:00 ZŠ Humenné Mládežnícky hokejový klub Humenné Hokejový klub Brezno  
7 10110 16.11.2013 17:00 Hokejový klub Sabinov Mládežnícky hokejový klub BLESKY Detva  
7 10111 16.11.2013 17:00 ZŠ L. Mikuláš Mestský Hokejový klub 32 Liptovský Mikuláš, a.s. Mestský športový klub HVIEZDA Dolný Kubín  
7 10112 16.11.2013 17:00 ZŠ Gelnica Hokejový klub SLOVAN Gelnica HKM RIMAVSKÁ SOBOTA  

8. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Miesto konania Domáci Hostia Výsledok
8 10113 23.11.2013 17:00 Hokejový klub Brezno HKM RIMAVSKÁ SOBOTA  
8 10114 23.11.2013 17:00 ZŠ Gelnica Hokejový klub SLOVAN Gelnica Mestský športový klub HVIEZDA Dolný Kubín  
8 10115 23.11.2013 17:00 ZŠ L. Mikuláš Mestský Hokejový klub 32 Liptovský Mikuláš, a.s. Mládežnícky hokejový klub BLESKY Detva  
8 10116 23.11.2013 17:00 Hokejový klub Sabinov Mládežnícky hokejový klub Humenné  

9. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Miesto konania Domáci Hostia Výsledok
9 10117 30.11.2013 17:00 Hokejový klub Sabinov Hokejový klub Brezno  
9 10118 30.11.2013 17:00 ZŠ Humenné Mládežnícky hokejový klub Humenné Mestský Hokejový klub 32 Liptovský Mikuláš, a.s.  
9 10119 30.11.2013 17:30 Hokejový klub SLOVAN Gelnica Mládežnícky hokejový klub BLESKY Detva  
9 10120 30.11.2013 17:00 ZŠ Dolný Kubín Mestský športový klub HVIEZDA Dolný Kubín HKM RIMAVSKÁ SOBOTA  

10. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Miesto konania Domáci Hostia Výsledok
10 10121 7.12.2013 17:00 Hokejový klub Brezno Mestský športový klub HVIEZDA Dolný Kubín  
10 10122 7.12.2013 17:00 HKM RIMAVSKÁ SOBOTA Mládežnícky hokejový klub BLESKY Detva  
10 10123 7.12.2013 17:00 ZŠ Gelnica Hokejový klub SLOVAN Gelnica Mládežnícky hokejový klub Humenné  
10 10124 7.12.2013 17:00 Hokejový klub Sabinov Mestský Hokejový klub 32 Liptovský Mikuláš, a.s.  

11. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Miesto konania Domáci Hostia Výsledok
11 10125 14.12.2013 17:00 ZŠ L. Mikuláš Mestský Hokejový klub 32 Liptovský Mikuláš, a.s. Hokejový klub Brezno  
11 10126 14.12.2013 17:00 Hokejový klub Sabinov Hokejový klub SLOVAN Gelnica  
11 10127 14.12.2013 17:00 ZŠ Humenné Mládežnícky hokejový klub Humenné HKM RIMAVSKÁ SOBOTA  
11 10128 14.12.2013 17:00 Mládežnícky hokejový klub BLESKY Detva Mestský športový klub HVIEZDA Dolný Kubín  

12. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Miesto konania Domáci Hostia Výsledok
12 10129 21.12.2013 17:00 Hokejový klub Brezno Mládežnícky hokejový klub BLESKY Detva  
12 10130 21.12.2013 17:00 ZŠ Dolný Kubín Mestský športový klub HVIEZDA Dolný Kubín Mládežnícky hokejový klub Humenné  
12 10131 21.12.2013 17:00 HKM RIMAVSKÁ SOBOTA Hokejový klub Sabinov  
12 10132 21.12.2013 17:00 ZŠ Gelnica Hokejový klub SLOVAN Gelnica Mestský Hokejový klub 32 Liptovský Mikuláš, a.s.  

13. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Miesto konania Domáci Hostia Výsledok
13 10133 28.12.2013 17:00 ZŠ Gelnica Hokejový klub SLOVAN Gelnica Hokejový klub Brezno  
13 10134 28.12.2013 17:00 ZŠ L. Mikuláš Mestský Hokejový klub 32 Liptovský Mikuláš, a.s. HKM RIMAVSKÁ SOBOTA  
13 10135 28.12.2013 17:00 Hokejový klub Sabinov Mestský športový klub HVIEZDA Dolný Kubín  
13 10136 28.12.2013 17:00 ZŠ Humenné Mládežnícky hokejový klub Humenné Mládežnícky hokejový klub BLESKY Detva  

14. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Miesto konania Domáci Hostia Výsledok
14 10137 4.1.2014 17:00 Hokejový klub Brezno Mládežnícky hokejový klub Humenné  
14 10138 4.1.2014 17:00 Mládežnícky hokejový klub BLESKY Detva Hokejový klub Sabinov  
14 10139 4.1.2014 17:00 ZŠ Dolný Kubín Mestský športový klub HVIEZDA Dolný Kubín Mestský Hokejový klub 32 Liptovský Mikuláš, a.s.  
14 10140 4.1.2014 17:00 HKM RIMAVSKÁ SOBOTA Hokejový klub SLOVAN Gelnica  

15. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Miesto konania Domáci Hostia Výsledok
15 10141 11.1.2014 17:00 HKM RIMAVSKÁ SOBOTA Hokejový klub Brezno  
15 10142 11.1.2014 17:00 ZŠ Dolný Kubín Mestský športový klub HVIEZDA Dolný Kubín Hokejový klub SLOVAN Gelnica  
15 10143 11.1.2014 17:00 Mládežnícky hokejový klub BLESKY Detva Mestský Hokejový klub 32 Liptovský Mikuláš, a.s.  
15 10144 11.1.2014 17:00 ZŠ Humenné Mládežnícky hokejový klub Humenné Hokejový klub Sabinov  

16. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Miesto konania Domáci Hostia Výsledok
16 10145 18.1.2014 17:00 Hokejový klub Brezno Hokejový klub Sabinov  
16 10146 18.1.2014 17:00 ZŠ L. Mikuláš Mestský Hokejový klub 32 Liptovský Mikuláš, a.s. Mládežnícky hokejový klub Humenné  
16 10147 18.1.2014 17:00 ZŠ Gelnica Hokejový klub SLOVAN Gelnica Mládežnícky hokejový klub BLESKY Detva  
16 10148 18.1.2014 17:00 HKM RIMAVSKÁ SOBOTA Mestský športový klub HVIEZDA Dolný Kubín  

17. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Miesto konania Domáci Hostia Výsledok
17 10149 25.1.2014 17:00 ZŠ Dolný Kubín Mestský športový klub HVIEZDA Dolný Kubín Hokejový klub Brezno  
17 10150 25.1.2014 17:00 Mládežnícky hokejový klub BLESKY Detva HKM RIMAVSKÁ SOBOTA  
17 10151 25.1.2014 17:00 ZŠ Humenné Mládežnícky hokejový klub Humenné Hokejový klub SLOVAN Gelnica  
17 10152 25.1.2014 17:00 Hokejový klub Sabinov Mestský Hokejový klub 32 Liptovský Mikuláš, a.s.  

18. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Miesto konania Domáci Hostia Výsledok
18 10153 1.2.2014 17:00 Hokejový klub Brezno Mestský Hokejový klub 32 Liptovský Mikuláš, a.s.  
18 10154 1.2.2014 17:00 ZŠ Gelnica Hokejový klub SLOVAN Gelnica Hokejový klub Sabinov  
18 10155 1.2.2014 17:00 HKM RIMAVSKÁ SOBOTA Mládežnícky hokejový klub Humenné  
18 10156 1.2.2014 17:00 ZŠ Dolný Kubín Mestský športový klub HVIEZDA Dolný Kubín Mládežnícky hokejový klub BLESKY Detva  

19. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Miesto konania Domáci Hostia Výsledok
19 10157 8.2.2014 17:00 Mládežnícky hokejový klub BLESKY Detva Hokejový klub Brezno  
19 10158 8.2.2014 17:00 ZŠ Humenné Mládežnícky hokejový klub Humenné Mestský športový klub HVIEZDA Dolný Kubín  
19 10159 8.2.2014 17:00 Hokejový klub Sabinov HKM RIMAVSKÁ SOBOTA  
19 10160 8.2.2014 17:00 ZŠ L. Mikuláš Mestský Hokejový klub 32 Liptovský Mikuláš, a.s. Hokejový klub SLOVAN Gelnica  

20. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Miesto konania Domáci Hostia Výsledok
20 10161 22.2.2014 17:00 Hokejový klub Brezno Hokejový klub SLOVAN Gelnica  
20 10162 22.2.2014 17:00 HKM RIMAVSKÁ SOBOTA Mestský Hokejový klub 32 Liptovský Mikuláš, a.s.  
20 10163 22.2.2014 17:00 ZŠ Dolný Kubín Mestský športový klub HVIEZDA Dolný Kubín Hokejový klub Sabinov  
20 10164 22.2.2014 17:00 Mládežnícky hokejový klub BLESKY Detva Mládežnícky hokejový klub Humenné  

21. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Miesto konania Domáci Hostia Výsledok
21 10165 1.3.2014 17:00 ZŠ Humenné Mládežnícky hokejový klub Humenné Hokejový klub Brezno  
21 10166 1.3.2014 17:00 Hokejový klub Sabinov Mládežnícky hokejový klub BLESKY Detva  
21 10167 1.3.2014 17:00 ZŠ L. Mikuláš Mestský Hokejový klub 32 Liptovský Mikuláš, a.s. Mestský športový klub HVIEZDA Dolný Kubín  
21 10168 1.3.2014 17:00 ZŠ Gelnica Hokejový klub SLOVAN Gelnica HKM RIMAVSKÁ SOBOTA  
14.08.2013 07:45:02
Romi - Admin
Online hokejový manažér - zahraj sa na skutočného hokejového manažéra!
Admin: rominho22@azet.sk
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one