Súpisky mužstiev 1. ligy v sezóne 2012/2012

Prinášame vám súpisky všetkých tímov prvej hokejovej ligy.

ŠHK 37 PIEŠŤANY

PREZIDENT KLUBU: Jaroslav Lušňák, MANAŽÉR: Eduard Hartmann, TRÉNER: Milan Hovorka, ASISTENT TRÉNERA: Roman Sýkora, KUSTÓD: Marián Hluch, MASÉR: Štefan Sýkora, KAPITÁN TÍMU: Ján Románek.

BRANKÁRI: Adam FUMAČ (23. 1. 1986), Jozef ONDREJKA (20. 5. 1985).

OBRANCOVIA: Adrián KOLNÍK (29. 8. 1984), Jakub MACHÁČ (2. 8. 1991), Michal SLUKA (23. 8. 1992), Patrik VRÁNA (11. 6. 1989), Pavol POLÁČEK (20. 3. 1987), Tomáš HORKÝ (15. 1. 1991), Andrej MRÁZIK (1. 11. 1992), Anton HRUŠKA (25. 1. 1989).

ÚTOČNÍCI: Ján ROMÁNEK (14. 10. 1978), Miroslav PUPÁK (20. 1. 1985), Peter BARINKA (6. 4. 1977), Jozef HARING (8. 1. 1986), Michal PEŠKO (27. 4. 1985), Matej MIŠURA (16. 2. 1989), Mário POTOČEK (10. 1. 1990), Martin BARAN (18. 8. 1987), Daniel ROSA (3. 11. 1988), Jaroslav RYBÁRIK (4. 8. 1986), Martin CHYLO (3. 7. 1988), Peter UČEŇ (27. 11. 1980), Tomáš VYLETELKA (4. 7. 1989), Marek MIHÁLIK (27. 1. 1986), Martin KLČO (28. 7. 1988), Peter TROKAN (30. 12. 1980), Tomáš HLUCH (8. 8. 1991).

 

HK 32 LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ

RIADITEĽ KLUBU: Richard Muchy, GENERÁLNY MANAŽÉR: Juraj Halaj, TRÉNER: Rudolf Záruba, ASISTENT TRÉNERA: Pavol Paukovček, KAPITÁN TÍMU: Ján Pleva.

BRANKÁRI: Michal ŠIARNIK (2. 1. 1989), Matúš PALKO (12. 11. 1987).

OBRANCOVIA: Juraj KLEDROWETZ (6. 7. 1970), Peter LIŠTIAK (7. 8. 1970), Peter KLEPÁČ (3. 8. 1975), Jaroslav KOKAVEC (18. 8. 1986), Michal HYBEN (2. 5. 1988), Michal KLEPÁČ (12. 12. 1989), Ján HOLIGA (29. 4. 1991), Erik NITRIANSKY (2. 6. 1991).

ÚTOČNÍCI: Marek URAM (8. 9. 1974), Ján PLEVA (7. 9. 1974), Michal MRAVEC (14. 11. 1972), Dominik KADURA (8. 5. 1991), Juraj KURIC (13. 4. 1978), Andrej STAROŇ (24. 10. 1990), Lukáš PAUKOVČEK (13. 11. 1990), Ján PAJONG (13. 4. 1990), Michal ĎURNÝ (26. 12. 1988), Radoslav MACÍK (3. 4. 1992), Maroš PIATKA (30. 11. 1990), Daniel ŠMIHULA (10. 5. 1990), Matej VALÁŠEK (17. 12. 1990).

HK SPIŠSKÁ NOVÁ VES

PREZIDENT KLUBU: Marián Bubeník, RIADITEĽ: Dušan Kacvinský, GENERÁLNY MANAŽÉR: Michal Teplica, VEDÚCI MUŽSTVA: Branislav Kročian, TRÉNER: Marián Horváth, ASISTENT TRÉNERA: Branislav Kohutiar, KUSTÓD: Gejza Leskovjanský, LEKÁR: MUDr. Róbert Slivka, KAPITÁN TÍMU: Radoslav Kropáč.

BRANKÁRI: Ján CHOVAN (7. 9. 1983), Lukáš LIZÁK (25. 6. 1989).

OBRANCOVIA: Peter ORDZOVENSKÝ (1. 11. 1985), Martin BOROVSKÝ (16. 2. 1988), Róbert KIRNER (15. 11. 1991), Marek PRIECHODSKÝ (24. 10. 1979), Peter NOVAJOVSKÝ (27. 9. 1989), Pavol GURČÍK (21. 1. 1985), Ľubomír VARTOVNÍK (4. 11. 1990), Dávid DŽERENGA (13. 6. 1990), Lovro BAJC (25. 3. 1986).

ÚTOČNÍCI: Radoslav KROPÁČ (5. 4. 1975), Igor MAJESKÝ (6. 5. 1973), Martin OPATOVSKÝ (9. 5. 1975), Bohuš FARKAŠOVSKÝ (14. 8. 1988), Lukáš NOVÁK (10. 2. 1986), Boris KREMPASKÝ (28. 10. 1992), Matej HAMRÁK (14. 10. 1987), Filip NOVÁK (16. 12. 1986), Juraj PROKOP (18. 9. 1985), Vladimír KLINGA (15. 2. 1993), Tomáš GONDA (11. 8. 1993).

HC 07 DETVA

PREZIDENT KLUBU: Róbert Hollóši, GENERÁLNY MANAŽÉR: Milan Čanky, TRÉNER: Milan Čanky, ASISTENTI TRÉNERA: Roman Mega, Jaroslav Kóňa, KAPITÁN TÍMU: Jaroslav Kóňa.

BRANKÁRI: Martin TREBUĽA (16. 5. 1989), Roman KURÁLI (20. 7. 1988), Matej LIPNICKÝ (5. 11 1989).

OBRANCOVIA: Vladimír DVOŘÁK (18. 4. 1985), Daniel NEUMANN (26. 4. 1989), Marek HATAŠ (13. 9. 1989), Lukáš KOZELNICKÝ (12. 9. 1986), Matej REPA (9. 8. 1989), Marek NEMČEK (28. 3. 1990), Matúš MAČUHA (25. 11. 1991), Tomáš ČAJKOVSKÝ (11. 7. 1990),

ÚTOČNÍCI: Kamil MAHDALÍK (4. 8. 1977), Ladislav PACIGA (20. 3. 1978), Ľubor ZUZIN (22. 5. 1986), Viktor KUBENKO (18. 1. 1977), Milan ČANKY ml. (26. 11. 1989), Jaroslav KÓŇA (6. 2. 1975), Lukáš PIPEREK (12. 7. 1988), Martin INDRYCH (28. 10 1990), Juraj REHUŠ (30. 4. 1987), Ján ŠKVARKA (4. 1. 1986), Ivan ZORVAN (26. 6. 1989), Vladimír MICHÁLIK (10. 4. 1989), Július KOVAL (26. 11. 1990), Branislav SRNKA (17. 8. 1984).

 

BEMACO HC-46 BARDEJOV

PREZIDENT KLUBU: Ladislav Kovalský, VICEPREZIDENT: Ján Tyrpák, MANAŽÉR: Andrej Gmitter, TRÉNER: Jozef Čontofalský, KAPITÁN TÍMU: Juraj Dancsak.

BRANKÁRI: Matúš ANDREANIN (31. 3. 1989), Róbert MARTON (11. 3. 1980), Lukáš TOMAŠČÍK.

OBRANCOVIA: Michal PICHNARČIK (20. 11. 1990), Milan TAKÁČ (14. 3 1985), Vladimír POLAČEK (24. 11. 1987), Martin GAJDOŠ (19. 5. 1986), Vladimír MOJDIS (10. 4. 1979), Peter SLIMÁK (20. 8. 1990), Andrej ŠIMO (30. 11. 1988).

ÚTOČNÍCI: Ondrej GMITTER (27. 6. 1988), Ľubomír SABOL (11. 4. 1980), Marcel BALÁŽ (13. 10. 1988), Jozef MOLNÁR (8. 4. 1989), Juraj DANCSAK (5. 9. 1983), Tomáš STRÍŽ (4. 7. 1989), Tomáš PETRUŠKA (1. 3. 1986), Marek NÁHLIK (2. 10. 1983), René SCHNEIDER (9. 1. 1989), Jakub MIHALIČ (14. 10. 1991), Erik BELUŠÁR (26. 4. 1990), Viliam KNAP (5. 7. 1991), Július FORGÁČ (26.4. 1988), Erik PIATAK (6. 3. 1986).

 

HK GLADIATORS TRNAVA

PREZIDENT KLUBU: Miloš Vinš, VICEPREZIDENT: Igor Pösinger, GENERÁLNY MANAŽÉR: Richard Turaz, VEDÚCI MUŽSTVA: Stanislav Bachratý, TRÉNER: Rudolf Macko, ASISTENT TRÉNERA: Jaroslav Bachratý, KUSTÓD: Vít Malovec, KAPITÁN TÍMU: Jozef Reho.

BRANKÁRI: David JANČOVIČ (30. 9. 1990), Marek STACHO (1. 10. 1987), Ivan PETROVIČ (8. 2. 1991).

OBRANCOVIA: Michal DURAN (1. 7. 1990), Martin GRILL (28. 12. 1991), Patrik HANO (16. 4. 1991), Marián HARŠÁNI (22. 4. 1989), Kristián KRAJČÍK (21. 3. 1988), Tomáš LUPTÁK (12. 11. 1989), Richard PUPÁK (20. 1. 1991), JozefREHO (11. 7. 1985), Tibor SCHNEIDER (21. 12. 1977), Filip ŠIMKA (18. 2. 1986), Patrik ŠOLTÝS (6. 9. 1989), Karol ZACHAR (5. 6. 1989). 

ÚTOČNÍCI: Rastislav BARČÁK (26. 1. 1988), Ján BOHUNICKÝ (6. 7. 1990), Anton ČAVRK (8. 4. 1989), Martin ČUNDERLÍK (22. 7. 1984), Michal DUDÁŠ (8. 9. 1991), Mário ĎURIŠ (12. 7. 1985), Milan GRMAN (6. 5. 1989), Matej HANČIAK (27. 3. 1988), Martin HLAVNA (19. 2. 1987), Marek HORSKÝ (20. 12. 1986), Dalimír JANČOVIČ (28. 1. 1989), Marek KRAJČOVIČ (18. 11. 1987), David SCHMIDT (15. 8. 1990), Patrik SZABÓ (15. 3. 1990), Matej ŽILINSKÝ (27. 11. 1991).

 

HK TREBIŠOV

PREZIDENT KLUBU: Peter Bačkovský, RIADITEĽ: Marián Kontura, MANAŽÉR: Marián Pisio, VEDÚCI MUŽSTVA: Miroslav Princík, Ladislav Telepovský, TRÉNER: Tibor Daniš.

BRANKÁRI: Pavol SMIK (23. 6. 1987), Miroslav ZAJDEL (8. 5. 1987).

OBRANCOVIA: Róbert VEĽK (19. 8. 1987), Dušan KOBEĽA (12. 2. 1988), Michal DANKO (6. 9. 1990), Marek TOMAŠČÍK (7. 3. 1991), Pavel VALKO (3. 2. 1968), Matej KONTURA (8. 3. 1991), Radoslav PAČUTA (15. 3. 1991), Erik IVANČO (8. 10. 1989).

ÚTOČNÍCI: Michal FINDURA (30. 10. 1984), Rastislav GAŠPAR (19. 2. 1983), Lukáš SAX (3. 12. 1983), Tomáš SAX (28. 2. 1985), Richard FICKO (13. 10. 1989), Marek MACH (19. 1. 1991), Martin SCHNELLY (18. 9. 1991), Dávid VEREŠ (27. 12. 1991), Martin MARCINKO (10. 9. 1993), Patrik GERGEĽ (16. 9. 1991), Radovan CÚTT (11. 2. 1990), Mário PISIO (14. 9. 1991).

 

HK DUKLA MICHALOVCE

PREZIDENT KLUBU: Milan Mráz, RIADITEĽ: Július Kmec, ŠPORTOVÝ MANAŽÉR: Peter Tirpák, VEDÚCI DRUŽSTVA: František Šoltýs, TRÉNER: Miroslav Ihnačák, ASISTENT TRÉNERA: Peter Mihaľo, KAPITÁN TÍMU: Richard Šechný.

BRANKÁRI: Erik KOZÁRIK (19. 2. 1990), Zdenko KOTVAN (12. 8. 1989), Mojmír BOŽÍK (4. 2. 1984).

OBRANCOVIA: Ivan BORŽÍK (6. 10. 1976), Radovan PETRUŇA (7. 9. 1986), Daniel HANČÁK (3. 1. 1984), Juraj KADLUBIAK (15. 8. 1983), Ladislav MUCHA (5. 11. 1985), Maroš ŽEMBA (25. 9. 1986), Ján ŠELIGA (5. 5. 1991), Alexander VALENTÍN (23. 4. 1981). 

ÚTOČNÍCI: Milan MACH (20. 12. 1986), Pavol SEGĽA (2. 9. 1976), Juraj MINČÁK (21. 5. 1984), Ľuboš FAJČÁK (27. 5. 1992), Ivan KRÁLIK (17. 3. 1984), Martin SLOVÁK (24. 9. 1984), Igor HALÁS (23. 6. 1992), Richard ŠECHNÝ (19. 10. 1971), Miloš BEDNÁR (17. 11. 1987), Peter BOLTUN (2. 1. 1993), Martin KOVAĽ (13. 3. 1991), Juraj PAVLIČKO (20. 3. 1987), Miloš PAĽOVČÍK (11. 6. 1977), Peter DUNAJ (29. 11. 1990), Martin BOUZ (3. 9. 1979).

HC DUKLA SENICA

RIADITEĽ KLUBU: Peter Klečko, MANAŽÉRI: Ján Chvála, Vladimír Matuský, TRÉNER: Pavel Klečko, KAPITÁN TÍMU: Marek Mikušovič.

BRANKÁRI: Matej KRISTÍN (24. 1. 1990), Juraj BELÁČEK (27. 4. 1991), Pavel KRCH (16. 1. 1990).

OBRANCOVIA: Michal VRBOVSKÝ (27. 4. 1991), Martin ONDROVIČ (6. 10. 1988), Boris ZAHUMENSKÝ (25. 8. 1985), Ľubomír ŠKÁPIK (8. 4. 1987), Marián REISSMÜLLER (30. 11. 1989), Samuel KOCIAN (16. 9. 1991).

ÚTOČNÍCI: Ľubomír VAŠKOVIČ (2. 4. 1986), Marek MIKUŠOVIČ (26. 10. 1987), Anton LEZO (30. 4. 1972), Dávid ŠTETINA (6. 12. 1991), Filip KAJBA (12. 8. 1991), Peter PENÁK (31. 10. 1988), Eduard ŠIMEK (23. 2. 1985), Martin MIKOLÁŠEK (1. 3. 1987), Michal ŠÚREK (8. 11. 1986), Miroslav HANTÁK (1. 3. 1985), Martin CIBULKA (9. 12. 1991), Martin KRÁL (27. 1. 1990), Filip SUROVKA (31. 1. 1990), Robert ŠEBESTA (23. 2. 1990), Matúš HERDA (16. 9. 1990).


HK 95 POVAŽSKÁ BYSTRICA

PREZIDENT KLUBU: Peter Žiačik, GENERÁLNY MANAŽÉR: Štefan Konečný, VEDÚCI MUŽSTVA: Ján Lukáč-Švehlík, Peter Kadáčik, TRÉNER: Ľuboš Meszároš, ASISTENT TRÉNERA: Marcel Hanzal, KAPITÁN TÍMU: Ján Zlocha.

BRANKÁRI: Michal MIŠOVEC (1. 12. 1989), David BAČIKOVSKÝ (6. 6. 1991).

OBRANCOVIA: Marián SMERČIAK (24. 12. 1970), Adam BEŇA (14. 3. 1988), Jaroslav FILO (7. 11. 1975), Marek LUKÁČ (1. 3. 1990), Miroslav SEKÁČ (20. 11. 1986), Tomáš VOLEK (31. 10. 1985), Róbert HOŠTÁK (27. 11. 1991), Filip PRAŽENICA (17. 4. 1990), Marek CIGÁNIK (16. 7. 1992).

ÚTOČNÍCI: Ján ZLOCHA (26. 10. 1969), Jozef TAMÁŠI (19. 2. 1988), Michal STRÁŇOVSKÝ (10. 1. 1979), Martin TAMÁŠI (26. 4. 1989), Ivan SLÁVIK (30. 9. 1989), Marián KOLEDA (19. 8. 1979), Roman BUJDÁK (25. 2. 1984), Stanislav VALACH (19. 5. 1983), Marek DEMÁČEK (16. 2. 1987), Lukáš BAČÍK (19. 12. 1989), Simon TESKA (27. 10. 1989), Michal FTOREK (7. 6. 1989), Marek KOLENO (4. 3. 1986), Tomáš LIPTÁK (21. 3. 1989), Adam BOŠKO (8. 9. 1990), Jakub FUJERÍK (10. 7. 1990), František ČIČALA (2. 8. 1991).


HC TOPOĽČANY

PREZIDENT KLUBU: Vladimír Mihálik, GENERÁLNY MANAŽÉR: Radoslav Hecl, VEDÚCI MUŽSTVA: Ervín Mik, TRÉNER: Miloš Paulovič, ASISTENT TRÉNERA: Miloš Fleischer.

BRANKÁRI: Branislav HIPPÍK (4. 1. 1977), Andrej BELIANSKÝ (23. 4. 1991), Anton MOLLER.

OBRANCOVIA: Igor MALINKA (6. 5. 1984), Andrej DRAHOVSKÝ (6. 2. 1975), Milan KABÁT (16. 10. 1985), Tibor TARTAĽ (24. 4. 1987), Boris ORAVEC (29. 4. 1989), Juraj JOANIDIS (3. 7. 1988), Daniel POLÁK,Matej MÚČKA (18. 4. 1990), Tomáš MEGYESY (22. 11. 1990).

ÚTOČNÍCI: Ondrej LAUKO (13. 10. 1981), Libor KÁČER (10. 2. 1985), Jozef MIHALÍK (9. 12. 1979), Marek KLAČANSKÝ (6. 1. 1983), Maroš GOGA (14. 4. 1990), Martin HAVLÍČEK (12. 11. 1987), Lukáš TVRDÍK (21. 3. 1989), Roman VARGA (7. 8. 1984), Martin MIHÁLIK (19. 1. 1988), Miloš BYSTRIČAN (24. 8. 1990), Mário UHRÍK (17. 6. 1988), Ondrej ŠTEFANKA (24. 5. 1990), Martin UHNÁK (23. 1. 1990).


HC PREŠOV 07

PREZIDENT KLUBU: René Pucher, ŠPORTOVÝ MANAŽÉR: František Pulščák, TRÉNER: Peter Křemen, ASISTENT TRÉNERA: František Pulščák, KAPITÁN TÍMU: Ľubomír Caban.

BRANKÁRI: Jakub ZIMA (7. 2. 1989), Erik KMEŤ (22. 10. 1991), Peter FERENCZ (27. 11. 1985).

OBRANCOVIA: Ladislav HOPKOVIČ (27. 6. 1985), Michal KOMA (21. 2. 1987), František PULŠČÁK (22. 2. 1972), Tomáš Špila (16. 9. 1984), Andrej PENXA (19. 11. 1985), Patrik MOLOTA (21. 1. 1988), Ľubomír CHOVAN (15. 1. 1985), Lukáš POPELA (22. 3. 1988).

ÚTOČNÍCI: Ľubomír CABAN (13. 8. 1980), Viktor ŠTEFANECH (14. 4. 1979), Vladimír KUBUS (4. 6. 1986), Martin SEGĽA (12. 10. 1985), Martin HAAS (8. 1. 1989), Peter HURTAJ (11. 9. 1979), Martin HAJNIK (2. 12 1986), Peter CMOREJ (2. 12. 1988), Andrej DÍRER (16. 2. 1987), Ivan RAČEK (18. 8. 1981), Michal KIVADER (21. 3. 1990).


HK PÚCHOV

PREZIDENT KLUBU: Peter Divinský, VICEPREZIDENT: Ján Gabaš, GENERÁLNY MANAŽÉR: Miroslav Richtárik, VEDÚCI MUŽSTVA: Miroslav Richtárik, TRÉNER: Rudolf Dráb, ASISTENT TRÉNERA: Michal Kobezda, KAPITÁN TÍMU: Marek Zalčík.

BRANKÁRI: Richard JOHANES (12. 9. 1992), Igor MURÍN (1. 3 1973), Matej NINIS (25. 9. 1992), Lukáš ZUBO (1. 7. 1990).

OBRANCOVIA: Pavol BUČEK (4. 12. 1991), Ivo CELÁR (16. 10. 1991), Jozef HULÁK (8. 6. 1979), Ján KOVÁČIK (28. 8. 1992), Tomáš MARTINÁK (29. 9. 1986), Jaroslav NINÍK (23. 12. 1991), Marek RICHTER (6. 6. 1990), Rastislav SLOTA (9. 3. 1993), Juraj TICHÝ (21. 2. 1991), Matej TUČEK (24. 6. 1991), Marek ZALČÍK (21. 3. 1986).

ÚTOČNÍCI: Tomáš BAJTALA (23. 3 1987), Daniel BEDNÁRIK (26. 8. 1991), Vladimír ČOPÁK (10. 9. 1990), Martin JURÍČEK (17. 1 1991), Martin KLEMAN (27. 4. 1984), Jakub KUBIŠ (12. 3. 1990), Peter KUDLEJ (25. 12. 1992), Jakub LINET (3. 9. 1990), Adrian LIPOVSKÝ (15. 9. 1993), Róbert LUDVIG (19. 12. 1990), Adrian PRNA (24. 9. 1992), Patrik ROSENBERG (17. 11. 1989), Matej SUŠANIN (30. 7. 1987), Ľudovít ŠVIREC (25. 9. 1978), Miroslav UHLÍK (7. 10. 1990), Boris VARGA (28. 1. 1984), Michal VEREŠ (15. 5. 1990), Martin VRANÍK (15. 11. 1984), Lukáš ZEMKO (22. 5. 1993).


SLOVENSKO 20 (HK ORANGE 20)

PREZIDENT: Roman Štamberský, MANAŽÉR: Roman Ulehla, EQUIPMENT MANAŽÉR: Rastislav Ladecký, TRÉNER: Anton Tomko, ASISTENTI TRÉNERA: Anton Bartánus, Rudolf Jurčenko, LEKÁR: MUDR. Raimund Szikora, TERAPEUT: Ľuboš Ondrejka.

BRANKÁRI: Juraj ŠIMBOCH (30. 1. 1992), Dominik RIEČICKÝ (9. 6. 1992).

OBRANCOVIA: Peter TRŠKA (1. 6. 1992), Patrik LUŽA (27. 7. 1994), Miroslav MACEJKO (9. 4. 1992), Eduard ŠEDIVÝ (4. 1. 1992), Mario KURALI (17. 1. 1992), Tomáš NECHALA (21. 3. 1993), David BAJANÍK (18. 1. 1993).

ÚTOČNÍCI: Matej HINĎOŠ (12. 9. 1993), Martin KALINÁČ (4. 4. 1992), Miloš BUBELA (25. 8. 1992), Martin JAKUBEK (27. 8. 1992), Tomáš ZIGO (11. 4. 1992), Dominik ŠIMČÁK (5. 5. 1992), Patrik LAMPER (10. 3. 1993), Dominik FUJERÍK (24. 3. 1993), Matej BENE (11. 4. 1992), Michal HLINKA (18. 6. 1993), Roman IHNAŤO (27. 4. 1992), Tomáš MATOUŠEK (15. 6. 1992), Denis HUDEC (20. 6. 1993).

 

Zdroj: Denník šport
09.09.2011 15:46:24
Romi - Admin
Online hokejový manažér - zahraj sa na skutočného hokejového manažéra!
Admin: rominho22@azet.sk
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one