HC Mikron Nové Zámky 6:2 HK Levice (3:1; 2:0; 1:1)

Góly LV: 14. Mäsiar (Vaško), 56. Gálik (Matejov)

Zostava LV: Burda – Šebo, Horváth, Ostertág, Matejov, Gálik – Kasana, Drgoň, Kmeť L., Filip M., Uhrin – Filip E., Ivan, Vaško, Kmeť M., Mäsiar

Vylúčenia: 2:3

S tradičným súperom odohrali Levičania v príprave už druhý zápas, tento krát na jeho ľade. Zápas mal, napriek veľkému rozdielu v skóre, dobrú úroveň. O výsledku rozhodla už prvá tretina, ktorú Zámčania vďaka korčuliarskej aktivite a väčšiemu nasadeniu vyhrali v pomere 3:1. V druhej tretine začali hostia lepšie korčuľovať a vytvárať si šance. Nekoncentrovanosť a smola pri zakončení im však nedovolili tieto šance premieňať ani pri presilových hrách. Navyše dovolili súperovi po zbytočných chybách ešte vylepšiť skóre o 2 góly. Po druhej tretine bol teda stav 5:1 pre domácich. V tretej tretine podali hráči Levíc najlepší výkon. Na strely ju dokázali vyhrať v pomere 9:12, no podobne ako v druhej tretine mnoho vynikajúcich šancí ostávalo nepremenených. Obom tímom sa v poslednej časti podarilo skórovať zhodne po jednom góle čím stanovili konečný výsledok na 6:2. Najbližší prípravný zápas odohrajú Levičania na domácom ľade v sobotu 10.09.201117:30 proti tímu DYNAMAX Nitra.