Rozpis zápasov 2.hokejovej ligy

Výsledky / Results
ROUND DATE_TIME GAME
I. časť Základná / Preliminary rounds - 1. kolo [round]
1 01.10.2011 17:00 MšHK Prievidza HK Sabinov n/a
1 01.10.2011 17:00 HK Warriors Bardejov HC Mikron Nové Zámky n/a
1 01.10.2011 17:00 HK Brezno HK Slovan Gelnica n/a
1 01.10.2011 17:00 Iskra Partizánske Rimavská Sobota n/a
1 01.10.2011 18:00 MHK Dubnica HO HAMIKOVO n/a
1 01.10.2011 20:00 DYNAMAX Nitra HK Levice n/a
I. časť Základná / Preliminary rounds - 2. kolo [round]
2 08.10.2011 17:00 HK Levice HK Sabinov n/a
2 08.10.2011 17:00 Rimavská Sobota MšHK Prievidza n/a
2 08.10.2011 17:00 HK Brezno DYNAMAX Nitra n/a
2 08.10.2011 17:30 HO HAMIKOVO HK Slovan Gelnica n/a
2 08.10.2011 17:30 Iskra Partizánske HK Warriors Bardejov n/a
2 08.10.2011 17:30 HC Mikron Nové Zámky MHK Dubnica n/a
I. časť Základná / Preliminary rounds - 3. kolo [round]
3 15.10.2011 17:00 Rimavská Sobota HC Mikron Nové Zámky n/a
3 15.10.2011 17:00 MšHK Prievidza Iskra Partizánske n/a
3 15.10.2011 17:00 HK Warriors Bardejov HO HAMIKOVO n/a
3 15.10.2011 17:30 HK Levice HK Slovan Gelnica n/a
3 15.10.2011 18:00 MHK Dubnica HK Brezno n/a
3 15.10.2011 20:00 DYNAMAX Nitra HK Sabinov n/a
I. časť Základná / Preliminary rounds - 4. kolo [round]
4 22.10.2011 17:00 HK Brezno HK Sabinov n/a
4 22.10.2011 17:00 MšHK Prievidza MHK Dubnica n/a
4 22.10.2011 17:00 Rimavská Sobota HK Warriors Bardejov n/a
4 22.10.2011 17:00 Iskra Partizánske HK Slovan Gelnica n/a
4 22.10.2011 17:00 HO HAMIKOVO HK Levice n/a
4 22.10.2011 17:30 HC Mikron Nové Zámky DYNAMAX Nitra n/a
I. časť Základná / Preliminary rounds - 5. kolo [round]
5 29.10.2011 17:00 HK Warriors Bardejov HK Brezno n/a
5 29.10.2011 17:30 Iskra Partizánske HK Sabinov n/a
5 29.10.2011 17:30 HO HAMIKOVO Rimavská Sobota n/a
5 29.10.2011 17:30 HC Mikron Nové Zámky MšHK Prievidza n/a
5 29.10.2011 18:00 MHK Dubnica HK Levice n/a
5 29.10.2011 20:00 DYNAMAX Nitra HK Slovan Gelnica n/a
I. časť Základná / Preliminary rounds - 6. kolo [round]
6 01.11.2011 17:00 Rimavská Sobota DYNAMAX Nitra n/a
6 01.11.2011 17:30 HK Brezno Iskra Partizánske n/a
6 01.11.2011 17:30 HO HAMIKOVO HC Mikron Nové Zámky n/a
6 01.11.2011 17:30 HK Levice MšHK Prievidza n/a
6 01.11.2011 17:30 HK Slovan Gelnica HK Warriors Bardejov n/a
6 01.11.2011 18:00 MHK Dubnica HK Sabinov n/a
I. časť Základná / Preliminary rounds - 7. kolo [round]
7 05.11.2011 17:00 Rimavská Sobota HK Sabinov n/a
7 05.11.2011 17:00 DYNAMAX Nitra HO HAMIKOVO n/a
7 05.11.2011 17:00 HK Brezno HK Levice n/a
7 05.11.2011 17:00 HK Warriors Bardejov MšHK Prievidza n/a
7 05.11.2011 17:30 Iskra Partizánske MHK Dubnica n/a
7 05.11.2011 17:30 HC Mikron Nové Zámky HK Slovan Gelnica n/a
I. časť Základná / Preliminary rounds - 8. kolo [round]
8 12.11.2011 17:00 MHK Dubnica HK Warriors Bardejov n/a
8 12.11.2011 17:00 MšHK Prievidza DYNAMAX Nitra n/a
8 12.11.2011 17:30 HO HAMIKOVO HK Sabinov n/a
8 12.11.2011 17:30 HK Levice Iskra Partizánske n/a
8 12.11.2011 17:30 HK Slovan Gelnica Rimavská Sobota n/a
8 12.11.2011 17:30 HC Mikron Nové Zámky HK Brezno n/a
I. časť Základná / Preliminary rounds - 9. kolo [round]
9 17.11.2011 17:00 MšHK Prievidza HO HAMIKOVO n/a
9 17.11.2011 17:00 HK Brezno Rimavská Sobota n/a
9 17.11.2011 17:30 HK Slovan Gelnica HK Sabinov n/a
9 17.11.2011 17:30 HK Levice HK Warriors Bardejov n/a
9 17.11.2011 17:30 Iskra Partizánske HC Mikron Nové Zámky n/a
9 17.11.2011 18:00 DYNAMAX Nitra MHK Dubnica n/a
I. časť Základná / Preliminary rounds - 10. kolo [round]
10 19.11.2011 17:00 HK Brezno MšHK Prievidza n/a
10 19.11.2011 17:00 HK Warriors Bardejov DYNAMAX Nitra n/a
10 19.11.2011 17:00 Rimavská Sobota HK Levice n/a
10 19.11.2011 17:30 HC Mikron Nové Zámky HK Sabinov n/a
10 19.11.2011 17:30 HK Slovan Gelnica MHK Dubnica n/a
10 19.11.2011 17:30 Iskra Partizánske HO HAMIKOVO n/a
I. časť Základná / Preliminary rounds - 11. kolo [round]
11 26.11.2011 17:00 HK Sabinov HK Warriors Bardejov n/a
11 26.11.2011 17:00 MšHK Prievidza HK Slovan Gelnica n/a
11 26.11.2011 17:00 HO HAMIKOVO HK Brezno n/a
11 26.11.2011 17:30 HK Levice HC Mikron Nové Zámky n/a
11 26.11.2011 18:00 MHK Dubnica Rimavská Sobota n/a
11 26.11.2011 20:00 DYNAMAX Nitra Iskra Partizánske n/a
I. časť Základná / Preliminary rounds - 12. kolo [round]
12 03.12.2011 17:00 HK Sabinov HK Slovan Gelnica n/a
12 03.12.2011 17:00 HK Warriors Bardejov HK Levice n/a
12 03.12.2011 17:00 HO HAMIKOVO MšHK Prievidza n/a
12 03.12.2011 17:00 Rimavská Sobota HK Brezno n/a
12 03.12.2011 17:30 HC Mikron Nové Zámky Iskra Partizánske n/a
12 03.12.2011 18:00 MHK Dubnica DYNAMAX Nitra n/a
I. časť Základná / Preliminary rounds - 13. kolo [round]
13 10.12.2011 17:00 HK Sabinov MHK Dubnica n/a
13 10.12.2011 17:00 MšHK Prievidza HK Levice n/a
13 10.12.2011 17:00 HK Warriors Bardejov HK Slovan Gelnica n/a
13 10.12.2011 17:30 Iskra Partizánske HK Brezno n/a
13 10.12.2011 17:30 HC Mikron Nové Zámky HO HAMIKOVO n/a
13 10.12.2011 20:00 DYNAMAX Nitra Rimavská Sobota n/a
I. časť Základná / Preliminary rounds - 14. kolo [round]
14 17.12.2011 17:00 HK Warriors Bardejov HK Sabinov n/a
14 17.12.2011 17:00 HK Brezno HO HAMIKOVO n/a
14 17.12.2011 17:00 Rimavská Sobota MHK Dubnica n/a
14 17.12.2011 17:30 HK Slovan Gelnica MšHK Prievidza n/a
14 17.12.2011 17:30 HC Mikron Nové Zámky HK Levice n/a
14 17.12.2011 17:30 Iskra Partizánske DYNAMAX Nitra n/a
I. časť Základná / Preliminary rounds - 15. kolo [round]
15 07.01.2012 17:00 HK Sabinov HK Brezno n/a
15 07.01.2012 17:00 HK Warriors Bardejov Rimavská Sobota n/a
15 07.01.2012 17:30 HK Slovan Gelnica Iskra Partizánske n/a
15 07.01.2012 17:30 HK Levice HO HAMIKOVO n/a
15 07.01.2012 18:00 MHK Dubnica MšHK Prievidza n/a
15 07.01.2012 20:00 DYNAMAX Nitra HC Mikron Nové Zámky n/a
I. časť Základná / Preliminary rounds - 16. kolo [round]
16 14.01.2012 17:00 HK Sabinov MšHK Prievidza n/a
16 14.01.2012 17:00 Rimavská Sobota Iskra Partizánske n/a
16 14.01.2012 17:30 HC Mikron Nové Zámky HK Warriors Bardejov n/a
16 14.01.2012 17:30 HK Slovan Gelnica HK Brezno n/a
16 14.01.2012 17:30 HK Levice DYNAMAX Nitra n/a
16 14.01.2012 17:30 HO HAMIKOVO MHK Dubnica n/a
I. časť Základná / Preliminary rounds - 17. kolo [round]
17 21.01.2012 17:00 HK Sabinov Rimavská Sobota n/a
17 21.01.2012 17:00 MšHK Prievidza HK Warriors Bardejov n/a
17 21.01.2012 17:30 HO HAMIKOVO DYNAMAX Nitra n/a
17 21.01.2012 17:30 HK Levice HK Brezno n/a
17 21.01.2012 17:30 HK Slovan Gelnica HC Mikron Nové Zámky n/a
17 21.01.2012 18:00 MHK Dubnica Iskra Partizánske n/a
I. časť Základná / Preliminary rounds - 18. kolo [round]
18 28.01.2012 17:00 HK Sabinov HO HAMIKOVO n/a
18 28.01.2012 17:00 Rimavská Sobota HK Slovan Gelnica n/a
18 28.01.2012 17:00 HK Warriors Bardejov MHK Dubnica n/a
18 28.01.2012 17:00 HK Brezno HC Mikron Nové Zámky n/a
18 28.01.2012 17:30 Iskra Partizánske HK Levice n/a
18 28.01.2012 20:00 DYNAMAX Nitra MšHK Prievidza n/a
I. časť Základná / Preliminary rounds - 19. kolo [round]
19 04.02.2012 17:00 HK Sabinov Iskra Partizánske n/a
19 04.02.2012 17:00 Rimavská Sobota HO HAMIKOVO n/a
19 04.02.2012 17:00 HK Brezno HK Warriors Bardejov n/a
19 04.02.2012 17:00 MšHK Prievidza HC Mikron Nové Zámky n/a
19 04.02.2012 17:30 HK Levice MHK Dubnica n/a
19 04.02.2012 17:30 HK Slovan Gelnica DYNAMAX Nitra n/a
I. časť Základná / Preliminary rounds - 20. kolo [round]
20 11.02.2012 17:00 HK Sabinov DYNAMAX Nitra n/a
20 11.02.2012 17:00 HK Brezno MHK Dubnica n/a
20 11.02.2012 17:30 HC Mikron Nové Zámky Rimavská Sobota n/a
20 11.02.2012 17:30 Iskra Partizánske MšHK Prievidza n/a
20 11.02.2012 17:30 HO HAMIKOVO HK Warriors Bardejov n/a
20 11.02.2012 17:30 HK Slovan Gelnica HK Levice n/a
I. časť Základná / Preliminary rounds - 21. kolo [round]
21 18.02.2012 17:00 HK Sabinov HC Mikron Nové Zámky n/a
21 18.02.2012 17:00 MšHK Prievidza HK Brezno n/a
21 18.02.2012 17:30 HK Levice Rimavská Sobota n/a
21 18.02.2012 17:30 HO HAMIKOVO Iskra Partizánske n/a
21 18.02.2012 18:00 MHK Dubnica HK Slovan Gelnica n/a
21 18.02.2012 20:00 DYNAMAX Nitra HK Warriors Bardejov n/a
I. časť Základná / Preliminary rounds - 22. kolo [round]
22 25.02.2012 17:00 HK Sabinov HK Levice n/a
22 25.02.2012 17:00 HK Warriors Bardejov Iskra Partizánske n/a
22 25.02.2012 17:00 MšHK Prievidza Rimavská Sobota n/a
22 25.02.2012 17:00 MHK Dubnica HC Mikron Nové Zámky n/a
22 25.02.2012 17:30 HK Slovan Gelnica HO HAMIKOVO n/a
22 25.02.2012 20:00 DYNAMAX Nitra HK Brezno n/a
19.08.2011 09:24:02
Romi - Admin
Online hokejový manažér - zahraj sa na skutočného hokejového manažéra!
Admin: rominho22@azet.sk
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one