Rozpis zápasov 1.hokejovej ligy

1. Hokejová liga SR / 1st seniors League 2011/2012

1. Hokejová liga SR / 1st seniors League

naspäť / back

Výsledky / Results
ROUND DATE_TIME GAME
I. časť základná / Preliminary rounds
I. časť základná / Preliminary rounds - 1. kolo [round]
1 09.09.2011 17:00 HK Spiš.N.Ves MHK Dolný Kubín n/a
1 09.09.2011 17:30 HC Topoľčany HK Trnava n/a
1 09.09.2011 17:00 HK Trebišov HC Prešov 07 s.r.o. n/a
1 09.09.2011 18:00 HK Púchov MHk 32 L. Mikuláš n/a
1 09.09.2011 17:00 HK Dukla Michalovce ŠHK 37 Piešťany, s.r.o. n/a
1 09.09.2011 17:00 HC Dukla Senica HC 07 Detva n/a
1 09.09.2011 17:00 HK 95 Pov. Bystrica HC 46 Bardejov n/a
I. časť základná / Preliminary rounds - 2. kolo [round]
2 13.09.2011 17:00 MHK Dolný Kubín HC 46 Bardejov n/a
2 13.09.2011 17:00 HC 07 Detva HK 95 Pov. Bystrica n/a
2 13.09.2011 17:00 ŠHK 37 Piešťany, s.r.o. HC Dukla Senica n/a
2 13.09.2011 17:00 MHk 32 L. Mikuláš HK Dukla Michalovce n/a
2 13.09.2011 17:00 HC Prešov 07 s.r.o. HK Púchov n/a
2 13.09.2011 17:00 HK Trnava HK Trebišov n/a
2 13.09.2011 17:00 HK Spiš.N.Ves HC Topoľčany n/a
I. časť základná / Preliminary rounds - 3. kolo [round]
3 16.09.2011 17:30 HC Topoľčany MHK Dolný Kubín n/a
3 16.09.2011 17:00 HK Trebišov HK Spiš.N.Ves n/a
3 16.09.2011 18:00 HK Púchov HK Trnava n/a
3 16.09.2011 17:00 HK Dukla Michalovce HC Prešov 07 s.r.o. n/a
3 16.09.2011 17:00 HC Dukla Senica MHk 32 L. Mikuláš n/a
3 16.09.2011 17:00 HK 95 Pov. Bystrica ŠHK 37 Piešťany, s.r.o. n/a
3 16.09.2011 18:00 HC 46 Bardejov HC 07 Detva n/a
I. časť základná / Preliminary rounds - 4. kolo [round]
4 20.09.2011 17:00 MHK Dolný Kubín HC 07 Detva n/a
4 20.09.2011 17:00 ŠHK 37 Piešťany, s.r.o. HC 46 Bardejov n/a
4 20.09.2011 17:00 MHk 32 L. Mikuláš HK 95 Pov. Bystrica n/a
4 20.09.2011 17:00 HC Prešov 07 s.r.o. HC Dukla Senica n/a
4 20.09.2011 17:00 HK Trnava HK Dukla Michalovce n/a
4 20.09.2011 17:00 HK Spiš.N.Ves HK Púchov n/a
4 20.09.2011 17:30 HC Topoľčany HK Trebišov n/a
I. časť základná / Preliminary rounds - 5. kolo [round]
5 23.09.2011 17:00 HK Trebišov MHK Dolný Kubín n/a
5 23.09.2011 18:00 HK Púchov HC Topoľčany n/a
5 23.09.2011 17:00 HK Dukla Michalovce HK Spiš.N.Ves n/a
5 23.09.2011 17:00 HC Dukla Senica HK Trnava n/a
5 23.09.2011 17:00 HK 95 Pov. Bystrica HC Prešov 07 s.r.o. n/a
5 23.09.2011 18:00 HC 46 Bardejov MHk 32 L. Mikuláš n/a
5 23.09.2011 17:00 HC 07 Detva ŠHK 37 Piešťany, s.r.o. n/a
I. časť základná / Preliminary rounds - 6. kolo [round]
6 27.09.2011 17:00 MHK Dolný Kubín ŠHK 37 Piešťany, s.r.o. n/a
6 27.09.2011 17:00 MHk 32 L. Mikuláš HC 07 Detva n/a
6 27.09.2011 17:00 HC Prešov 07 s.r.o. HC 46 Bardejov n/a
6 27.09.2011 17:00 HK Trnava HK 95 Pov. Bystrica n/a
6 27.09.2011 17:00 HK Spiš.N.Ves HC Dukla Senica n/a
6 27.09.2011 17:30 HC Topoľčany HK Dukla Michalovce n/a
6 27.09.2011 17:00 HK Trebišov HK Púchov n/a
I. časť základná / Preliminary rounds - 7. kolo [round]
7 30.09.2011 18:00 HK Púchov MHK Dolný Kubín n/a
7 30.09.2011 17:00 HK Dukla Michalovce HK Trebišov n/a
7 30.09.2011 17:00 HC Dukla Senica HC Topoľčany n/a
7 30.09.2011 17:00 HK 95 Pov. Bystrica HK Spiš.N.Ves n/a
7 30.09.2011 18:00 HC 46 Bardejov HK Trnava n/a
7 30.09.2011 17:00 HC 07 Detva HC Prešov 07 s.r.o. n/a
7 30.09.2011 17:00 ŠHK 37 Piešťany, s.r.o. MHk 32 L. Mikuláš n/a
I. časť základná / Preliminary rounds - 8. kolo [round]
8 04.10.2011 17:00 MHK Dolný Kubín MHk 32 L. Mikuláš n/a
8 04.10.2011 17:00 HC Prešov 07 s.r.o. ŠHK 37 Piešťany, s.r.o. n/a
8 04.10.2011 17:00 HK Trnava HC 07 Detva n/a
8 04.10.2011 17:00 HK Spiš.N.Ves HC 46 Bardejov n/a
8 04.10.2011 17:30 HC Topoľčany HK 95 Pov. Bystrica n/a
8 04.10.2011 17:00 HK Trebišov HC Dukla Senica n/a
8 04.10.2011 18:00 HK Púchov HK Dukla Michalovce n/a
I. časť základná / Preliminary rounds - 9. kolo [round]
9 07.10.2011 17:00 HK Dukla Michalovce MHK Dolný Kubín n/a
9 07.10.2011 17:00 HC Dukla Senica HK Púchov n/a
9 07.10.2011 17:00 HK 95 Pov. Bystrica HK Trebišov n/a
9 07.10.2011 18:00 HC 46 Bardejov HC Topoľčany n/a
9 07.10.2011 17:00 HC 07 Detva HK Spiš.N.Ves n/a
9 07.10.2011 17:00 ŠHK 37 Piešťany, s.r.o. HK Trnava n/a
9 07.10.2011 17:00 MHk 32 L. Mikuláš HC Prešov 07 s.r.o. n/a
I. časť základná / Preliminary rounds - 10. kolo [round]
10 11.10.2011 17:00 MHK Dolný Kubín HC Prešov 07 s.r.o. n/a
10 11.10.2011 17:00 HK Trnava MHk 32 L. Mikuláš n/a
10 11.10.2011 17:00 HK Spiš.N.Ves ŠHK 37 Piešťany, s.r.o. n/a
10 11.10.2011 17:30 HC Topoľčany HC 07 Detva n/a
10 11.10.2011 17:00 HK Trebišov HC 46 Bardejov n/a
10 11.10.2011 18:00 HK Púchov HK 95 Pov. Bystrica n/a
10 11.10.2011 17:00 HK Dukla Michalovce HC Dukla Senica n/a
I. časť základná / Preliminary rounds - 11. kolo [round]
11 14.10.2011 17:00 HC Dukla Senica MHK Dolný Kubín n/a
11 14.10.2011 17:00 HK 95 Pov. Bystrica HK Dukla Michalovce n/a
11 14.10.2011 18:00 HC 46 Bardejov HK Púchov n/a
11 14.10.2011 17:00 HC 07 Detva HK Trebišov n/a
11 14.10.2011 17:00 ŠHK 37 Piešťany, s.r.o. HC Topoľčany n/a
11 14.10.2011 17:00 MHk 32 L. Mikuláš HK Spiš.N.Ves n/a
11 14.10.2011 17:00 HC Prešov 07 s.r.o. HK Trnava n/a
I. časť základná / Preliminary rounds - 12. kolo [round]
12 18.10.2011 17:00 MHK Dolný Kubín HK Trnava n/a
12 18.10.2011 17:00 HK Spiš.N.Ves HC Prešov 07 s.r.o. n/a
12 18.10.2011 17:30 HC Topoľčany MHk 32 L. Mikuláš n/a
12 18.10.2011 17:00 HK Trebišov ŠHK 37 Piešťany, s.r.o. n/a
12 18.10.2011 18:00 HK Púchov HC 07 Detva n/a
12 18.10.2011 17:00 HK Dukla Michalovce HC 46 Bardejov n/a
12 18.10.2011 17:00 HC Dukla Senica HK 95 Pov. Bystrica n/a
I. časť základná / Preliminary rounds - 13. kolo [round]
13 21.10.2011 17:00 HK 95 Pov. Bystrica MHK Dolný Kubín n/a
13 21.10.2011 18:00 HC 46 Bardejov HC Dukla Senica n/a
13 21.10.2011 17:00 HC 07 Detva HK Dukla Michalovce n/a
13 21.10.2011 17:00 ŠHK 37 Piešťany, s.r.o. HK Púchov n/a
13 21.10.2011 17:00 MHk 32 L. Mikuláš HK Trebišov n/a
13 21.10.2011 17:00 HC Prešov 07 s.r.o. HC Topoľčany n/a
13 21.10.2011 17:00 HK Trnava HK Spiš.N.Ves n/a
I. časť základná / Preliminary rounds - 14. kolo [round]
14 25.10.2011 17:00 MHK Dolný Kubín HK 95 Pov. Bystrica n/a
14 25.10.2011 17:00 HC Dukla Senica HC 46 Bardejov n/a
14 25.10.2011 17:00 HK Dukla Michalovce HC 07 Detva n/a
14 25.10.2011 18:00 HK Púchov ŠHK 37 Piešťany, s.r.o. n/a
14 25.10.2011 17:00 HK Trebišov MHk 32 L. Mikuláš n/a
14 25.10.2011 17:30 HC Topoľčany HC Prešov 07 s.r.o. n/a
14 25.10.2011 17:00 HK Spiš.N.Ves HK Trnava n/a
I. časť základná / Preliminary rounds - 15. kolo [round]
15 28.10.2011 17:00 MHK Dolný Kubín HK Spiš.N.Ves n/a
15 28.10.2011 17:00 HK Trnava HC Topoľčany n/a
15 28.10.2011 17:00 HC Prešov 07 s.r.o. HK Trebišov n/a
15 28.10.2011 17:00 MHk 32 L. Mikuláš HK Púchov n/a
15 28.10.2011 18:00 ŠHK 37 Piešťany, s.r.o. HK Dukla Michalovce n/a
15 28.10.2011 18:00 HC 07 Detva HC Dukla Senica n/a
15 28.10.2011 18:00 HC 46 Bardejov HK 95 Pov. Bystrica n/a
I. časť základná / Preliminary rounds - 16. kolo [round]
16 01.11.2011 18:00 HC 46 Bardejov MHK Dolný Kubín n/a
16 01.11.2011 17:00 HK 95 Pov. Bystrica HC 07 Detva n/a
16 01.11.2011 17:00 HC Dukla Senica ŠHK 37 Piešťany, s.r.o. n/a
16 01.11.2011 17:00 HK Dukla Michalovce MHk 32 L. Mikuláš n/a
16 01.11.2011 18:00 HK Púchov HC Prešov 07 s.r.o. n/a
16 01.11.2011 17:00 HK Trebišov HK Trnava n/a
16 01.11.2011 17:30 HC Topoľčany HK Spiš.N.Ves n/a
I. časť základná / Preliminary rounds - 17. kolo [round]
17 04.11.2011 17:00 MHK Dolný Kubín HC Topoľčany n/a
17 04.11.2011 17:00 HK Spiš.N.Ves HK Trebišov n/a
17 04.11.2011 17:00 HK Trnava HK Púchov n/a
17 04.11.2011 17:00 HC Prešov 07 s.r.o. HK Dukla Michalovce n/a
17 04.11.2011 17:00 MHk 32 L. Mikuláš HC Dukla Senica n/a
17 04.11.2011 18:00 ŠHK 37 Piešťany, s.r.o. HK 95 Pov. Bystrica n/a
17 04.11.2011 18:00 HC 07 Detva HC 46 Bardejov n/a
I. časť základná / Preliminary rounds - 18. kolo [round]
18 08.11.2011 18:00 HC 07 Detva MHK Dolný Kubín n/a
18 08.11.2011 18:00 HC 46 Bardejov ŠHK 37 Piešťany, s.r.o. n/a
18 08.11.2011 17:00 HK 95 Pov. Bystrica MHk 32 L. Mikuláš n/a
18 08.11.2011 17:00 HC Dukla Senica HC Prešov 07 s.r.o. n/a
18 08.11.2011 17:00 HK Dukla Michalovce HK Trnava n/a
18 08.11.2011 18:00 HK Púchov HK Spiš.N.Ves n/a
18 08.11.2011 17:00 HK Trebišov HC Topoľčany n/a
I. časť základná / Preliminary rounds - 19. kolo [round]
19 11.11.2011 17:00 MHK Dolný Kubín HK Trebišov n/a
19 11.11.2011 17:30 HC Topoľčany HK Púchov n/a
19 11.11.2011 17:00 HK Spiš.N.Ves HK Dukla Michalovce n/a
19 11.11.2011 17:00 HK Trnava HC Dukla Senica n/a
19 11.11.2011 17:00 HC Prešov 07 s.r.o. HK 95 Pov. Bystrica n/a
19 11.11.2011 17:00 MHk 32 L. Mikuláš HC 46 Bardejov n/a
19 11.11.2011 18:00 ŠHK 37 Piešťany, s.r.o. HC 07 Detva n/a
I. časť základná / Preliminary rounds - 20. kolo [round]
20 13.11.2011 17:00 MHK Dolný Kubín HK Púchov n/a
20 13.11.2011 17:00 HK Trebišov HK Dukla Michalovce n/a
20 13.11.2011 17:30 HC Topoľčany HC Dukla Senica n/a
20 13.11.2011 17:00 HK Spiš.N.Ves HK 95 Pov. Bystrica n/a
20 13.11.2011 17:00 HK Trnava HC 46 Bardejov n/a
20 13.11.2011 17:00 HC Prešov 07 s.r.o. HC 07 Detva n/a
20 13.11.2011 17:00 MHk 32 L. Mikuláš ŠHK 37 Piešťany, s.r.o. n/a
I. časť základná / Preliminary rounds - 21. kolo [round]
21 15.11.2011 17:00 MHk 32 L. Mikuláš MHK Dolný Kubín n/a
21 15.11.2011 17:00 ŠHK 37 Piešťany, s.r.o. HC Prešov 07 s.r.o. n/a
21 15.11.2011 17:00 HC 07 Detva HK Trnava n/a
21 15.11.2011 18:00 HC 46 Bardejov HK Spiš.N.Ves n/a
21 15.11.2011 17:00 HK 95 Pov. Bystrica HC Topoľčany n/a
21 15.11.2011 17:00 HC Dukla Senica HK Trebišov n/a
21 15.11.2011 17:00 HK Dukla Michalovce HK Púchov n/a
I. časť základná / Preliminary rounds - 22. kolo [round]
22 18.11.2011 17:00 MHK Dolný Kubín HC Dukla Senica n/a
22 18.11.2011 17:00 HK Dukla Michalovce HK 95 Pov. Bystrica n/a
22 18.11.2011 18:00 HK Púchov HC 46 Bardejov n/a
22 18.11.2011 17:00 HK Trebišov HC 07 Detva n/a
22 18.11.2011 17:30 HC Topoľčany ŠHK 37 Piešťany, s.r.o. n/a
22 18.11.2011 17:00 HK Spiš.N.Ves MHk 32 L. Mikuláš n/a
22 18.11.2011 17:00 HK Trnava HC Prešov 07 s.r.o. n/a
I. časť základná / Preliminary rounds - 23. kolo [round]
23 22.11.2011 17:00 HC Prešov 07 s.r.o. MHK Dolný Kubín n/a
23 22.11.2011 17:00 MHk 32 L. Mikuláš HK Trnava n/a
23 22.11.2011 17:00 ŠHK 37 Piešťany, s.r.o. HK Spiš.N.Ves n/a
23 22.11.2011 17:00 HC 07 Detva HC Topoľčany n/a
23 22.11.2011 18:00 HC 46 Bardejov HK Trebišov n/a
23 22.11.2011 17:00 HK 95 Pov. Bystrica HK Púchov n/a
23 22.11.2011 17:00 HC Dukla Senica HK Dukla Michalovce n/a
I. časť základná / Preliminary rounds - 24. kolo [round]
24 25.11.2011 17:00 MHK Dolný Kubín HK Dukla Michalovce n/a
24 25.11.2011 18:00 HK Púchov HC Dukla Senica n/a
24 25.11.2011 17:00 HK Trebišov HK 95 Pov. Bystrica n/a
24 25.11.2011 17:30 HC Topoľčany HC 46 Bardejov n/a
24 25.11.2011 17:00 HK Spiš.N.Ves HC 07 Detva n/a
24 25.11.2011 17:00 HK Trnava ŠHK 37 Piešťany, s.r.o. n/a
24 25.11.2011 17:00 HC Prešov 07 s.r.o. MHk 32 L. Mikuláš n/a
I. časť základná / Preliminary rounds - 25. kolo [round]
25 29.11.2011 18:00 ŠHK 37 Piešťany, s.r.o. MHK Dolný Kubín n/a
25 29.11.2011 18:00 HC 07 Detva MHk 32 L. Mikuláš n/a
25 29.11.2011 18:00 HC 46 Bardejov HC Prešov 07 s.r.o. n/a
25 29.11.2011 17:00 HK 95 Pov. Bystrica HK Trnava n/a
25 29.11.2011 17:00 HC Dukla Senica HK Spiš.N.Ves n/a
25 29.11.2011 17:00 HK Dukla Michalovce HC Topoľčany n/a
25 29.11.2011 18:00 HK Púchov HK Trebišov n/a
I. časť základná / Preliminary rounds - 26. kolo [round]
26 02.12.2011 17:00 HK Trnava MHK Dolný Kubín n/a
26 02.12.2011 17:00 HC Prešov 07 s.r.o. HK Spiš.N.Ves n/a
26 02.12.2011 17:00 MHk 32 L. Mikuláš HC Topoľčany n/a
26 02.12.2011 18:00 ŠHK 37 Piešťany, s.r.o. HK Trebišov n/a
26 02.12.2011 18:00 HC 07 Detva HK Púchov n/a
26 02.12.2011 18:00 HC 46 Bardejov HK Dukla Michalovce n/a
26 02.12.2011 17:00 HK 95 Pov. Bystrica HC Dukla Senica n/a
I. časť základná / Preliminary rounds - . kolo [round]
08.09.2011 18:00 HK Púchov HK Orange 20 n/a
11.09.2011 18:00 HC 07 Detva HK Orange 20 n/a
18.09.2011 17:00 HK Trnava HK Orange 20 n/a
25.09.2011 18:00 HC 46 Bardejov HK Orange 20 n/a
02.10.2011 17:30 HC Topoľčany HK Orange 20 n/a
09.10.2011 17:00 HK Trebišov HK Orange 20 n/a
16.10.2011 17:00 MHK Dolný Kubín HK Orange 20 n/a
23.10.2011 17:00 HK Dukla Michalovce HK Orange 20 n/a
30.10.2011 17:00 HC Dukla Senica HK Orange 20 n/a
06.11.2011 17:00 HK 95 Pov. Bystrica HK Orange 20 n/a
20.11.2011 17:00 HC Prešov 07 s.r.o. HK Orange 20 n/a
27.11.2011 17:00 HK Spiš.N.Ves HK Orange 20 n/a
01.12.2011 17:00 MHk 32 L. Mikuláš HK Orange 20 n/a
04.12.2011 18:00 ŠHK 37 Piešťany, s.r.o. HK Orange 20 n/a
24.08.2011 16:45:38
Romi - Admin
Online hokejový manažér - zahraj sa na skutočného hokejového manažéra!
Admin: rominho22@azet.sk
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one