MHK Bemaco Humenné - HK SLOVAN Gelnica 11:1 (3:0, 4:1, 4:0)

Góly: Baránok 3x, Segľa 2x, Zavacký, Hopkovič, Cvejn, Skokan, Náhlik, Bochňa
Rozhodcovia:
Peter Sýkora, Peter Beňuška, Ladislav Bľanda
Počet divákov:
456

S výnimkou päťminutovky v polovici zápasu domáci hráči jasne dominovali na ľadovej ploche, čo sa okrem skóre preukázalo aj na počte striel. Celkovo domáci ohrozili brankára 46-krát, kým hostia iba 20-krát. O svojom víťazstve rozhodli už v prvej tretine, keď najprv v 5. minúte Pavol Zavacký a v 14. minúte Martin Hopkovič využili presilové hry. Jasnú prevahu potvrdil Pavol Segľa, ktorý v 16. minúte uzatváral na 3:0.

Hráčom MHK Humenné vyšiel aj vstup do druhej tretiny, keď humenský odchovanec Jakub Mihalič strelil svoj premierový gól v tomto ročníku. Po ňom už nasledoval krátky herný útlm domácich, čo využili hostia na strelenie svojho jediného gólu. V 27. minúte sa presadil Tomáš Cvejn. O dve minúty neskôr sa však jediný strelec Gelnice nechal vylúčiť, čo opäť nakopolo domácich. Vrátili sa k svojmu výkonu z prvej tretiny a opäť dominovali. Gólovo sa presadil Ján Skokan a dvakrát Ľubomír Baránok, ktorému pri oboch góloch asistoval humenský odchovanec Mihalič.

Podobne tomu bolo aj na začiatku tretej tretiny. Po nahrávke Jakuba Mihaliča skompletizoval v 28. sekunde hetrik Baránok. To už v bránke domácich chytal druhý humenský odchovanec v drese MHK Martin Hudák, ktorý vystriedal spoľahlivého Petríka. Do konca zápasu veľa práce nemal a ľahko pokryl všetkých 6 striel, ktoré smerovali na jeho bránku. Gólovo sa ešte presadili jeho spoluhráči Pavol Segľa, Marek Náhlik, Erik Bochňa a tak sa mohli všetci spolu radovať z jasného víťazstva 11:1.