HK Slovan Gelnica-MHK Blesky Detva 4-6 (1:3,2:2,1:1)
G:Ladislav Ščurko 2,Šiška,Petrík - Pohorelec 2,Štastný 2, Ďubek, Gábor. D:365.
Na strely 61:30

Hostia na zápas pricestovali s 10 hráčmi a 1 brankárom.
Domáci naopak nastúpili v komplet zostave a dovolím si tvrdiť že lepšiu zostavu do konca sezóny sa im už poskladať nepodarí. Domáci hrali na komplet štyri formácie a dopredu ich ťahal aj kanonier prvej ligy Ladislav Ščurko.
Zápas hostia začali výborne a v 6. minúte po góloch Štastného a Pohorelca viedli 2:0. V siedmej minúte sa však presadili domáci Ščurko znížil na 2:1. V 13 minúte sme opäť navýšili skóre na 3:1 gól dal hostujuci Gábor.
Začiatok druhej tretiny sa hostom nevydaril a domáci Šiška znížil na 3:2. Neprešla ani minúta a najskúsenejší hráč Bleskov Pohorelec vrátil dvoj-gólové vedenie. V 34 minúte domáci Ščurko prestrelil v presilovke všetko čo mu stálo v ceste a bolo znížené na 4:3. Domáci však ponúkli hostom presilovku o dvoch hráčov ktorú využil Ďubek 5:3.
V tretej tretine sa prvý krát presadili domáci, v presilovej hre znížil na 5:4 Petrík. No v 54.minúte sa v presilovke presadil Štastný a uzavrel tak konečné skóre na 6-4 v prospech Detvančanov.
V zápase hostia uspeli aj vďaka bojovnému výkonu a výkonu brankára na ktorého išlo 61 striel.

autor: MHK Blesky Detva