Report: HC REBELLION GELNICA - HK BREZNO 4:3 (4:0, 0:1, 0:2)

HC REBELLION GELNICA - HK BREZNO 4:3 (4:0, 0:1, 0:2)

Do zápasu sme vstúpili bez dôrazu a bez chuti po zisku bodov a tak aj vyzeral stav po 10 min. prvej tretiny, keď sme prehrávali už 4:0 po zbytočných chybách. Prvá tretina sa hrala vo vysokom tempe a tempo hry určovali prevažne hráči domáceho mužstva, ktorí nevypustili ani jeden súboj. Od druhej tretiny sa obraz hry postupne menil a iniciatívu zobralo do rúk naše mužstvo, keď sa nám podarilo do konca druhej tretiny znížiť na 4:1 po dobrej práci v rohu ihriska a peknom zakončení Longauera tesne pred brankárom po prihrávke od Pinku. Do tretej tretiny sme nastúpili s veľkým odhodlaním niečo s výsledkom spraviť  a domáce mužstvo sme takmer do ničoho nepúšťali. Dokázali sme si vytvoriť viac gólových situáciu a na 4:2 znižoval kapitán mužstva Šmálik. Tlak na domácich sa stupňoval a v presilovej hre znižoval už na 4:3 v 53. minúte Vais strelou spomedzi kruhov. Žiaľ dve minúty pred koncom zápasu sme urobili školácku chybu a nechali sa vylúčiť na 2. minúty za hru s vysokou hokejkou. Šanca na vytvorenie si ešte väčšieho tlaku a na vyrovnanie tak bola o to menšia. Aj napriek nášmu tlaku a veľmi  dobrému záveru, si domáce mužstvo ustrážilo svoje vedenie a tak sa domov vraciame bez jediného bodu.