Program Skupina A

I. čast skupina A / I. part Group A - 1. kolo [round]
1 01.10.2011 17:00 MšHK Prievidza HC Nové Zámky s.r.o.
1 01.10.2011 17:00 HK 96 Nitra HK Levice
1 01.10.2011 17:00 MHK Dubnica HO HAMIKOVO
I. čast skupina A / I. part Group A - 2. kolo [round]
2 08.10.2011 17:00 HO HAMIKOVO Iskra Partizánske
2 08.10.2011 17:00 HK Levice MHK Dubnica
2 08.10.2011 17:00 MšHK Prievidza HK 96 Nitra
I. čast skupina A / I. part Group A - 3. kolo [round]
3 15.10.2011 17:00 HK 96 Nitra HC Nové Zámky s.r.o.
3 15.10.2011 17:00 MHK Dubnica MšHK Prievidza
3 15.10.2011 17:00 Iskra Partizánske HK Levice
I. čast skupina A / I. part Group A - 4. kolo [round]
4 22.10.2011 17:00 HC Nové Zámky s.r.o. HO HAMIKOVO
4 22.10.2011 17:00 MšHK Prievidza Iskra Partizánske
4 22.10.2011 17:00 HK 96 Nitra MHK Dubnica
I. čast skupina A / I. part Group A - 5. kolo [round]
5 29.10.2011 17:00 MHK Dubnica HC Nové Zámky s.r.o.
5 29.10.2011 17:00 Iskra Partizánske HK 96 Nitra
5 29.10.2011 17:00 HO HAMIKOVO HK Levice
I. čast skupina A / I. part Group A - 6. kolo [round]
6 01.11.2011 17:00 HC Nové Zámky s.r.o. HK Levice
6 01.11.2011 17:00 MšHK Prievidza HO HAMIKOVO
6 01.11.2011 17:00 MHK Dubnica Iskra Partizánske
I. čast skupina A / I. part Group A - 7. kolo [round]
7 05.11.2011 17:00 Iskra Partizánske HC Nové Zámky s.r.o.
7 05.11.2011 17:00 HO HAMIKOVO HK 96 Nitra
7 05.11.2011 17:00 HK Levice MšHK Prievidza
I. čast skupina A / I. part Group A - 8. kolo [round]
8 12.11.2011 17:00 HC Nové Zámky s.r.o. MšHK Prievidza
8 12.11.2011 17:00 HK Levice HK 96 Nitra
8 12.11.2011 17:00 HO HAMIKOVO MHK Dubnica
I. čast skupina A / I. part Group A - 9. kolo [round]
9 17.11.2011 17:00 Iskra Partizánske HO HAMIKOVO
9 17.11.2011 17:00 MHK Dubnica HK Levice
9 17.11.2011 17:00 HK 96 Nitra MšHK Prievidza
I. čast skupina A / I. part Group A - 10. kolo [round]
10 19.11.2011 17:00 HC Nové Zámky s.r.o. HK 96 Nitra
10 19.11.2011 17:00 MšHK Prievidza MHK Dubnica
10 19.11.2011 17:00 HK Levice Iskra Partizánske
I. čast skupina A / I. part Group A - 11. kolo [round]
11 26.11.2011 17:00 HO HAMIKOVO HC Nové Zámky s.r.o.
11 26.11.2011 17:00 Iskra Partizánske MšHK Prievidza
11 26.11.2011 17:00 MHK Dubnica HK 96 Nitra
I. čast skupina A / I. part Group A - 12. kolo [round]
12 03.12.2011 17:00 HC Nové Zámky s.r.o. MHK Dubnica
12 03.12.2011 17:00 HK 96 Nitra Iskra Partizánske
12 03.12.2011 17:00 HK Levice HO HAMIKOVO
I. čast skupina A / I. part Group A - 13. kolo [round]
13 10.12.2011 17:00 HK Levice HC Nové Zámky s.r.o.
13 10.12.2011 17:00 HO HAMIKOVO MšHK Prievidza
13 10.12.2011 17:00 Iskra Partizánske MHK Dubnica
I. čast skupina A / I. part Group A - 14. kolo [round]
14 17.12.2011 17:00 HC Nové Zámky s.r.o. Iskra Partizánske
14 17.12.2011 17:00 HK 96 Nitra HO HAMIKOVO
14 17.12.2011 17:00 MšHK Prievidza HK Levice
21.09.2011 19:11:24
Romi - Admin
Online hokejový manažér - zahraj sa na skutočného hokejového manažéra!
Admin: rominho22@azet.sk
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one