Program 2.Hokejovej ligy Skupina B

Výsledky / Results
ROUND DATE_TIME GAME
I. časť skupina B / I. part Group B
I. časť skupina B / I. part Group B - 1. kolo [round]
1 01.10.2011 17:00 HK Warriors Bardejov HK Sabinov n/a
1 01.10.2011 17:30 HK Brezno HK Slovan Gelnica n/a
1 01.10.2011 17:30 MŠK Hviezda D. Kubín Rimavská Sobota n/a
I. časť skupina B / I. part Group B - 2. kolo [round]
2 08.10.2011 17:00 Rimavská Sobota L. Mikulaš "B" n/a
2 08.10.2011 17:30 MŠK Hviezda D. Kubín HK Slovan Gelnica n/a
2 08.10.2011 17:00 HK Warriors Bardejov HK Brezno n/a
I. časť skupina B / I. part Group B - 3. kolo [round]
3 15.10.2011 17:30 HK Brezno HK Sabinov n/a
3 15.10.2011 17:30 MŠK Hviezda D. Kubín HK Warriors Bardejov n/a
3 15.10.2011 19:30 L. Mikulaš "B" HK Slovan Gelnica n/a
I. časť skupina B / I. part Group B - 4. kolo [round]
4 22.10.2011 17:00 Rimavská Sobota HK Sabinov n/a
4 22.10.2011 17:00 HK Warriors Bardejov L. Mikulaš "B" n/a
4 22.10.2011 17:30 HK Brezno MŠK Hviezda D. Kubín n/a
I. časť skupina B / I. part Group B - 5. kolo [round]
5 29.10.2011 17:30 MŠK Hviezda D. Kubín HK Sabinov n/a
5 29.10.2011 19:30 L. Mikulaš "B" HK Brezno n/a
5 29.10.2011 17:00 Rimavská Sobota HK Slovan Gelnica n/a
I. časť skupina B / I. part Group B - 6. kolo [round]
6 01.11.2011 17:30 HK Slovan Gelnica HK Sabinov n/a
6 01.11.2011 17:00 HK Warriors Bardejov Rimavská Sobota n/a
6 01.11.2011 17:30 MŠK Hviezda D. Kubín L. Mikulaš "B" n/a
I. časť skupina B / I. part Group B - 7. kolo [round]
7 05.11.2011 19:30 L. Mikulaš "B" HK Sabinov n/a
7 05.11.2011 17:00 Rimavská Sobota HK Brezno n/a
7 05.11.2011 17:30 HK Slovan Gelnica HK Warriors Bardejov n/a
I. časť skupina B / I. part Group B - 8. kolo [round]
8 12.11.2011 17:30 HK Sabinov HK Warriors Bardejov n/a
8 12.11.2011 17:30 HK Slovan Gelnica HK Brezno n/a
8 12.11.2011 17:00 Rimavská Sobota MŠK Hviezda D. Kubín n/a
I. časť skupina B / I. part Group B - 9. kolo [round]
9 17.11.2011 19:30 L. Mikulaš "B" Rimavská Sobota n/a
9 17.11.2011 17:30 HK Slovan Gelnica MŠK Hviezda D. Kubín n/a
9 17.11.2011 17:30 HK Brezno HK Warriors Bardejov n/a
I. časť skupina B / I. part Group B - 10. kolo [round]
10 19.11.2011 17:30 HK Sabinov HK Brezno n/a
10 19.11.2011 17:00 HK Warriors Bardejov MŠK Hviezda D. Kubín n/a
10 19.11.2011 17:30 HK Slovan Gelnica L. Mikulaš "B" n/a
I. časť skupina B / I. part Group B - 11. kolo [round]
11 26.11.2011 17:30 HK Sabinov Rimavská Sobota n/a
11 26.11.2011 19:30 L. Mikulaš "B" HK Warriors Bardejov n/a
11 26.11.2011 17:30 MŠK Hviezda D. Kubín HK Brezno n/a
I. časť skupina B / I. part Group B - 12. kolo [round]
12 03.12.2011 17:30 HK Sabinov MŠK Hviezda D. Kubín n/a
12 03.12.2011 17:30 HK Brezno L. Mikulaš "B" n/a
12 03.12.2011 17:30 HK Slovan Gelnica Rimavská Sobota n/a
I. časť skupina B / I. part Group B - 13. kolo [round]
13 10.12.2011 17:30 HK Sabinov HK Slovan Gelnica n/a
13 10.12.2011 17:00 Rimavská Sobota HK Warriors Bardejov n/a
13 10.12.2011 19:30 L. Mikulaš "B" MŠK Hviezda D. Kubín n/a
I. časť skupina B / I. part Group B - 14. kolo [round]
14 17.12.2011 17:30 HK Sabinov L. Mikulaš "B" n/a
14 17.12.2011 17:30 HK Brezno Rimavská Sobota n/a
14 17.12.2011 17:00 HK Warriors Bardejov HK Slovan Gelnica n/a
22.09.2011 15:10:18
Romi - Admin
Online hokejový manažér - zahraj sa na skutočného hokejového manažéra!
Admin: rominho22@azet.sk
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one