Prípravné zápasy: HK Levice 6:7sn MšHK Prievidza (1:1; 2:3; 3:2 – 0:1)

HK Levice 6:7sn MšHK Prievidza (1:1; 2:3; 3:2 – 0:1)

Góly LV: Ostertág 3, Gálik, Matejov, Kmeť L.

Zostava LV: Kusý – Horváth, Drgoň, Ostertág, Matejov, Gálik – Kasana, Káčer, Uhrin, Filip M., Kmeť L. – Ivan, Filip E., Vaško, Kmeť M., Mäsiar - Butaš

Vylúčenia: 7:5

Domáci hokejisti začali aktívnou hrou, ktorá im vydržala do 10. minúty. Hostia sa postupne osmelili, zvýšenou aktivitou sa Leviciam vyrovnali a dokázali sa dostať do vedenia. Inkasovaný gól domácich prebudil, v snahe vyrovnať zvýšili korčuliarsku aktivitu za čo im bol odmenou vyrovnávajúci gól 7 sekúnd pred koncom prvej tretiny. Na začiatku druhej tretiny sa hostia dostali do hernej prevahy, ktorej výsledkom boli 2 rýchle góly. Levice sa však rovnako ako v prvej tretine po góloch dokázali rýchlo vzchopiť a odpovedať hosťom rovnako 2 gólmi. Ešte pred koncom druhej tretiny však Prievidza dokázala využiť zaváhanie domácich v obrannej tretine a dostať sa tak po dvoch tretinách do vedenie o gól. Na začiatku poslednej tretiny boli síce hostia strelecky aktívnejší no boli to Levičania, ktorí dokázali svoje šance využiť a 2 gólmi sa dostať po prvý krát do vedenia. Séria dvoch po sebe vstrelených gólov pre tímy pokračovala aj naďalej, v 54. minúte to totiž boli znovu hostia, ktorí viedli 6:5. Vyrovnania pre Levice priniesla skvelá individuálna akcia Gálika. Do konca tretiny už žiaden gól nepadol a výsledok po troch tretinách bol teda 6:6. V samostatných nájazdoch boli šťastnejší hostia, ktorí si po nich z Levíc odnášajú výhru 7:6.