HK Bemaco Bardejov - HK Dukla Michalovce 5:4 (2:1, 1:2, 2:1)
ŠHK 37 Piešťany - HC Topoľčany 9:3 (2:0,2:1,5:2)
HK Púchov - HC Dukla Senica 3:4 sn (1:1, 0:1, 2:1 - 0:1)
HC Topoľčany - HC Donbass Doneck (Majster Ukrajiny) 1:7
Sanok (Polsko) - Dukla Michalovce 3:1 g: Martin Slovak asistencia KRALIK

HK Spišská Nová Ves – MHk 31 Liptovský Mikuláš 4:4 (3:0,0:0,1:4)

Góly: (1) Kropáč (Hamrák), (7) Prokop (Novák L.,Novák F.), (12) Kropáč (Ordzovenský, Chovan), (51) Novák F. (Džerenga, Horváth) -  (43) Lištiak,  (53) Kadura (Legerský), (59)Mravec(Pleva), (60) Legerský (Pleva)

Zostavy:

HK Spišská Nová Ves:

Chovan – Borovský, Ordzovenský, Kropáč, Hamrák, Mach – Vartovník, Horváth, Novák L., Prokop, Novák F.- Priechodský, Novajovský, Pisio, Cútt, Krempaský, Džerenga

Tréner: Marian Horváth

MHk 31 Liptovský Mikuláš:

Šiarnik – Lištiak, Klepáč M., Oravec, Mravec,Ďurný – Kokavec, Nitrianský, Macík, Piatka, Staroň – Klepáč P., Holiga, Kadura, Pleva, Legerský – Šeliga, Tomaščík, Pajong, Šmihula, Šintaj–- Tréner: Záruba

Vylúčenia: 8 na dve minúty(Novák L. OK) – 9 na dve minúty (Pleva a Mravec OT)

Presilovky: 0:2    Oslabenia :0:0

Rozhodoval: Bodák, Gajan, Gavalier

Domáci viedli už v 12 minúte 3:0 gólmi Kropáča, Prokopa a znova Kropáča.. Zdalo sa, že hostia odídu domov s vysokou prehrou. Nestalo sa tak, lebo po prvej  jasnej tretine v prospech domácich sa druhá časť zápasu skončila bez gólov. Domáci nevyužili dvojminútovú presilovku o dvoch hráčov, v presilovkách sa nedarilo ani hosťom. Tretia tretina rozhodla, že hostia  v posledných dvoch minútach v hre bez brankára  vyrovnali. Skúška na prvú ligu v hre bez brankára im vyšla Z celého prípravného zápasu  videlo viac ako 330 divákov  veľmi pekné akcie pri štvrtom góle domácich a hostia ukázali to isté pri ich druhom góle v zápase. V prípravnom zápase sa ukázalo, že mužstvá sú v príprave a ich výkony ešte nie sú  také, aké  by si tréneri želali.