Nominácia tímu SR "16" Ženy - Laura Mária MIHALIKOVÁ

Nominácia tímu SR "16" Ženy - Laura Mária MIHALIKOVÁ

Nominácia drusžtva SR 16 ženy na VT v Bratislave v rámci prípravy na Olympijské hry mládeže 2020

 

BRATISLAVA (SZĽH) - Slovenský zväz ľadového hokeja nominuje realizačný tím a hráčky reprezentačného družstva SR 16 Ženy na Výcvikový tábor v Bratislave v rámci prípravy na Olympijské hry mládeže 2020 v termíne 21. - 22. 11. 2019.

Nominácia tímu SR "16" Ženy na Výcvikový tábor v Bratislave v rámci prípravy na Olympijské hry mládeže 2020 v termíne 21. - 22.11.2019.:

Hráčky podľa klubov
Emma DONOVALOVÁ HC 05 Banská Bystrica
Nikola JANEKOVÁ HC ‘05 Banská Bystrica/ŽHKm Zvolen
Janka GMITERKOVÁ Mládež HC 46 Bardejov
Martina MÉZEŠOVÁ Mládež HC 46 Bardejov/Ice Dream Košice
Daša PARANIČOVÁ Mládež HC 46 Bardejov/Ice Dream Košice
Zuzana DOBIAŠOVÁ HC ŠKP Bratislava
Barbora KAPIČÁKOVÁ HC ŠKP Bratislava
Simona MACKOVÁ HC ŠKP Bratislava
Kristína SLOVÁKOVÁ HC ŠKP Bratislava
Hana FANČOVIČOVÁ HK Bratislava
Júlia ČILLÍKOVÁ HOBA Bratislava
Tereza BELKOVÁ HK Brezno
Antónia KANIARIKOVÁ HK Brezno
Lea GIERTLOVÁ HC 07 Detva
Viktória KUČEROVÁ HC 07 Detva
Nina CENGELOVÁ MHK Dolný Kubín/HT MHK 32 Liptovský Mikuláš
Laura Mária MIHALIKOVÁ HK Slovan Gelnica
Emma Bianka ŽIVČÁKOVÁ HO Hamikovo Hamuliakovo
Jessica ŠILEROVÁ HC Košice/ŽHK 2000 Šarišanka Prešov
Nina HUDÁKOVÁ HC Košice/ŽHK 2000 Šarišanka Prešov
Katarína RYCHLÍKOVÁ Ice Dream Košice
Paula MANDELÍKOVÁ HK Levice
Natália NAGYOVÁ HK Levice
Zuzana GÁLISOVÁ HC Lučenec
Nina ŠTRBÁKOVÁ MHK Martin
Sarah MAĎARČIKOVÁ HK Mládež Michalovce/ŽHK 2000 Šarišanka Prešov
Laura MEDVIĎOVÁ HK Mládež Michalovce/ŽHK 2000 Šarišanka Prešov
Laura JANCSÓOVÁ MMHK Nitra
Lily STERN HK Lokomotíva Nové Zámky/HC ŠKP Bratislava
Kristína KLAPICOVÁ HK Havrani Piešťany
Sarah NILABOVIČOVÁ HK ŠKP Poprad/ŽHK Poprad
Vanesa MEJSNAROVÁ HK ‘95 Považská Bystrica
Veronika ČORŇÁKOVÁ Prešov Penguins
Zuzana RUŠČINOVÁ ŽHK 2000 Šarišanka Prešov/HK Humenské Levy
Sofia BODJANOVÁ MŠK Púchov
Ema CHOCHOLÁČKOVÁ MHKM Skalica
Eliška HANZOKOVÁ HK Spišská Nová Ves
Ema GÁLISOVÁ HC Topoľčany
Mária NEMČEKOVÁ HK Trnava
Ivana LÁTKOVÁ MsHKM Žilina
Alexandra ŠTETIAROVÁ VSK Technika Brno (CZE)
Lea GLOSÍKOVÁ HC Lvi Břeclav (CZE)
REALIZAČNÝ TÍM
Manažérka Monika Kvaková
Manažérka Ľubomíra Kožanová
Tréner Peter Kúdelka
Trénerka Gabriela Sabolová
Asistent trénerov Tomáš Segíň
Konzultant Matej Ševčík

Zraz nominovaných je 21.11.2019 (štvrtok) do 10:00 na Zimnom štadióne v Vlada Dzurillu v Bratislave (Ružinov). Predpokladané ukončenie akcie bude 22.11.2019 o 13:00.

17.11.2019 20:40:06
Romi - Admin
Online hokejový manažér - zahraj sa na skutočného hokejového manažéra!
Admin: rominho22@azet.sk
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one