J+D: Rožňavčania znova uspeli v Sabinove

Hokejoví dorastenci HKM 98 mládeže Rožňava si v aktuálnom ročníku zaknihovali druhé víťazstvo. Zdá sa, že sa im najviac darí na sabinovskom ľade, odkiaľ sa už po druhýkrát vrátili s plným bodovým ziskom.

ROŽŇAVA. Dorastenci Rožňavy sa už v úvodnej tretine rozstrieľali čo vyjadrili aj štyrmi gólmi. V druhej časti hry domáci Sabinovčania sa viac sústredili na obrannú činnosť a gól tak nepadol. V záverečnej tretine jediným gólom korigovali nepriaznivý stav, ale hosťujúci Murza piatym gólom pečatil víťazstvo hostí z Gemera.

„V zápase sme boli jednoznačne lepším mužstvom a podali zodpovedný, kolektívny výkon. Jedine čo sa nám nedarilo, bolo využívanie presiloviek, z ktorých sme nedokázali viac vyťažiť," uviedol na margo zápasu Rastislav Griger, vedúci mužstva HKM 98 mládeže Rožňava.

Sabinov - Rožňava 1:5 (0:4, 0:0, 1:1) góly za Rožňavu: Gazdík, Lukáč, Luca, Vanyo, Murza, Rožňava: Fafrák - Griger, Šoltés, Gazdík, Benedik, Vanyo, Luca, Lukáč, Revay, Kollárik, Murza, Demeter.

Gelnica - Sabinov 7:1 (1:1, 3:0, 3:0)