HARVARD CUP 2011

HARVARD CUP 2011

6.ročník hokejbalového turnaja mužov 29.7.-31.7.2011 Bošany

         

 

Výsledky turnaja:

Piatok 29.7.2011

 

ŠK Harvard Partizánske – HC Commando                          6:5    (3:3,3:2)

G: Dorica 2,Behúl 2,J.Korec,Šimora – Guniš 2,Vystavil,Rosa,Paška

Vyl: 5:2

HBK Bošany – HBK Prievidza                                                 3:3    (1:0,2:3)

G: Hirkala,Korec,Orechovský – Kotrík,M.Cirok,Gazda

Vyl: 3:3

Únikový východ – Vrbovské lavíny                                      7:3    (4:1,3:2)

G: Švadlen 3,J.Lutonský 2,Škvarenina 2 – Prevaj,Pitorák,Tekula

Vyl: 1:1

HK Raptors Bratislava – Slovan Gelnica                             4:2    (3:1,1:1)           

G: Polgár 2,Kopecký,Andel – M.Gross,Pavlík

Vyl: 0:3

ŠK 3M Modrý Kameň – Haliganda Pezinok                           1:1    (1:0,0:1)

G: D.Bariak - Pečimut

Vyl:2:1

Pirates Trenčín – Sokol Ľadoveň Martin                             3:3    (1:2,2:1)           

G: Bachynec 2,Fujerík – Poľjačik,Lieskovský,Raninec

Vyl: 2:3

HC Commando - HK Raptors Bratislava                                7:2    (2:1,5:1)

G: Gunit 4,Kišac,Vystavil,Mokoš – Telčický,Kopecký

Vyl: 6:7

Haliganda Pezinok - HBK Prievidza                                    2:3    (0:2,2:1)

G: Jelemenský,Klamo – Sidor 2,Hurtiš

Vyl: 0:1

Vrbovské lavíny - Sokol Ľadoveň Martin                            2:5    (1:2,1:3)

G: Tekula,Urbančok – Lieskovský 2,Závodný,Baláž,Diškanec

Vyl: 0:1

Slovan Gelnica - ŠK Harvard Partizánske                            2:5    (1:2,1:3)

G: M.Gross,Hajduk – Behúl 4,Skukálek

Vyl: 1:1

ŠK 3M Modrý Kameň – HBK Bošany                                        5:2    (3:0,2:2)

G: E.Bariak 2,Pastorok,Škopík,D.Bariak – L.Daňo,Šramka

Vyl: 1:0

Pirates Trenčín – Únikový východ                                           0:5    (0:2,0:3)

G:           0 – Hurtaj 2,J.Gráčik,J.Lutonský,Škvarenina

Vyl: 0:1

 

Sobota 30.7.2010

 

HK Raptors Bratislava - ŠK Harvard Partizánske                    5:5    (3:3,2:2)           

G: Velčický 3,Kopecký,Andel – Behúl 2,Rímsky,Šimura,Dorica

Vyl: 2:4

HBK Bošany - Haliganda Pezinok                                                 2:3       (0:2,2:1)

G: Bezák,D.Žák – Jelemenský 3

Vyl: 0:2

Pirates Trenčín -  Vrbovské lavíny                                               5:0 kontumačne

G:

Vyl:

HC Commando – Slovan Gelnica                                                    3:2    (1:1,2:1)

G: Kišac 2,Rosa – T.Gross,M.Gross

Vyl: 0

HBK Prievidza - ŠK 3M Modrý Kameň                                            1:2    (0:1,1:1)           

G: Benadik – Hudec,Matuška

Vyl: 2:3

Sokol Ľadoveň Martin - Únikový východ                                       0:9    (0:4,0:5)

G:    0  - Švajlen 2,Hurtaj 2,Škvarenina 2,Kytnár,Žuchovský,J.Gráčik

Vyl: 2:2

Výsledky o umiestnenie 7.-9. miesto

 

Haliganda Pezinok – HK Raptors Bratislava                                 3:2    (2:2,1:0)

G: Kramič.Gago,Jelemenský – Polgár,Kopecký

Vyl:

Sokol Martin - HK Raptors Bratislava                                             5:2    (3:1,2:1)

G: Kmeť 3,Balon,Raninec – Rybár,Kopecký

Vyl:

Haliganda Pezinok – Sokol Martin                                                    0:5 kontumačne

G:

Vyl:

Výsledky semifinálovej skupiny:

 

HC Commando – HBK Prievidza                                                         2:1    (1:0,1:1)

G: Guniš 2 - Hurtiš

Vyl: 2:0

Pirates Trenčín - HC Commando                                                        1:1     (0:0,1:1)

G: Fujerík - Vystavil

Vyl: 0:0

HBK Prievidza - Pirates Trenčín                                                        1:9    (0:6,1:3)

G: Krajčík – Fujerík 4,L.Kapko 2,Minárik 2,Škvarka

Vyl: 1:4

Nedeľa 31.7.2010

 

ŠK 3M Modrý Kameň - ŠK Harvard Partizánske                            1:1    (0:1,1:0)

G: Ďurčov - Behúl

Vyl: 2:3

Pirates Trenčín - ŠK 3M Modrý Kameň                                            1:4    (1:2,0:2)

G: Fumač – Gális 2,Matúška,Škopík

Vyl: 2:1

Únikový východ - ŠK Harvard Partizánske                                    3:2    (1:1,2:1)

G: J.Lutonský,Švadlen,Zelený – Behúl,Dorica

Vyl: 0

ŠK 3M Modrý Kameň - Únikový východ                                           2:3    (0:1,2:2)

G: E.Bariak 2 – Švadlen,Zelený,Kytnár

Vyl: 0

ŠK Harvard Partizánske - Pirates Trenčín                                     7:3    (3:1,4:2)

G: Skukálek 2,Dorica 2,Ďuríček,Behúl,Šimura – Fujerík,Bachynec,Fumač

Vyl: 0

Skupina "A

 

Por.

Mužstvo

Z

V

R

P

Skóre

B

1.

 ŠK Harvard Partizánske

3

2

1

0

16:12

5

2.

 HC Commando

3

2

0

1

15:10

4

3.

 HK Raptus Bratislava

3

1

1

1

11:14

3

4.

 HK Slovan Gelnica

3

0

0

3

6:12

0

 

Skupina "B

 

Por.

Mužstvo

Z

V

R

P

Skóre

B

1.

 ŠK 3M Modrý Kameň

3

2

1

0

8:4

5

2.

 HBK Prievidza

3

1

1

1

5:5

3

3.

 Haliganda Pezinok

3

1

1

1

6:6

3

4.

 HbK Bošany

3

0

1

2

5:9

1

 

O poradí na 2. - 3. mieste rozhodol vzájomný zápas Prievidza – Pezinok 3:2

 

Skupina "C

 

Por.

Mužstvo

Z

V

R

P

Skóre

B

1.

 Únikový východ

3

3

0

0

21:3

6

2.

 Pirates Trenčín

3

1

1

1

8:8

3

3.

 Sokol Ľadoveň Martin

3

1

1

1

8:14

3

4.

 Vdovské lavíny

3

0

0

3

5:17

0

skupina o 7.-9.miesto

Por.

Mužstvo

Z

V

R

P

Skóre

B

7.

 Sokol Ľadoveň Martin

2

2

0

0

10:2

4

8.

 Haliganda Pezinok

2

1

0

1

3:7

2

9.

 HK Raptors Bratislava

2

0

0

2

4:8

0

 

Semifinálová skupina

Por.

Mužstvo

Z

V

R

P

Skóre

B

 

1.

 Pirates Trenčín

2

1

1

0

10:2

3

2.

HC Commando

2

1

1

0

3:2

3

3.

HBK Prievidza

2

0

0

2

2:11

0

 

O poradí na 1. - 2. mieste rozhodol väčší počet strelených gólov


Finálová skupina

Por.

Mužstvo

Z

V

R

P

Skóre

B

1.

 Únikový východ

3

3

0

0

11:4

6

2.

 ŠK Harvard Partizánske

3

1

1

1

10:7

3

3.

 ŠK 3M Modrý Kameň

3

1

1

1

7:5

3

4.

 Pirates Trenčín

3

0

0

3

4:16

0

 

O poradí na 2. - 3. mieste rozhodol väčší počet strelených gólov

Konečné poradie turnaja:

1. Únikový východ Topoľčany
2. ŠK Harvard Partizánske
3. ŠK 3M Modrý Kameň
4. Pirates Trenčín
5. HC Commando
6. HbK Prievidza
7. Sokol Ľadoveň Martin
8. Haliganda Pezinok
9. HK Raptors Bratislava
10. HbK Bošany
11. HK Slovan Gelnica
12. Vrbovské lavíny
08.08.2011 14:43:52
Romi - Admin
Online hokejový manažér - zahraj sa na skutočného hokejového manažéra!
Admin: rominho22@azet.sk
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one