rozpis zápasov zverejníme po obdržaní záveznej prihlášky od vedúcich mužstiev.
súpiska + uhradenie štartovného do 31.10.2017

1. Veľký Folkmár        vedúci mužstva Miroslav Hrobko kontakt: 0915 960 091
2. Kojšov                      vedúci mužstva Jozef Varecha kontakt: 0907 957 990
3. Margecany               vedúci mužstva Pavel Jusko kontakt: 0918 660 227
4. GL Pinguins             vedúci mužstva Marek Makula kontakt: 0907 787 099
5. Kamaráti                  vedúci mužstva Igor Hutka kontakt: 0905 514 965 
6. Kolinovce Fighters  vedúci mužstva Marek Čuchran kontakt: 0915 930 756
7. HC Panters              vedúci mužstva Tomáš Vozar kontakt: 0901 724 824
 
Rozpis zápasov GL – AHL 2017/18

1.kolo

05.11.2017
         09:00   Margecany – Veľký Folkmár
              4:6    (2:2,  1:2,  1:2)
 
         
13:00   HC Panters – Kamaráti
             6:14   (1:4, 3:4, 2:6)
 
         
11:00   Gl Pinguins - Kolinovce Fighters
            12:1    (2:0, 5:1, 5:0)
          
11.11.2017  
         10:30  Kamaráti – Kolinovce Fighters
            12:1    (3:0, 4:1, 5:0)
 
12.11.2017
         20:00  Veľký Folkmár – Gl Pinguins
            5:5     (1:1, 3:0, 1:4)
 
11.11.2017
         14:30  Margecany – HC Panters 
            8:3      (3:1, 3:1, 2:1) 
                     
19.11.2017  
         10:00  HC Panters – Gl Pinguins
              3:11    (0:3, 1:2, 2:5)
 
16.11.2017         
         20:00  Veľký Folkmár – Kolinovce Fighters
             7:1       (3:0, 3:0, 1:1)
 
 

11.12.2017
         12:00  Margecany – Kamaráti
             4:7      (2:2, 2:1, 0:4)            
                                       
26.11.2017
         12:00  Margecany – Gl Pinguins
              2:6     (1:3, 1:1, 0:2)
 
         14:00  HC Panters – Kolinovce Fighters
              3:7      (0:4, 1:1, 2:2)
 
27.11.2017             
         20:00  Kamaráti – Veľký Folkmár
              12:2     (3:0, 4:1, 5:1)   
                     
03.12.2017  
         11:30  Kamaráti – Gl Pinguins
              6:9       (4:3, 2:4, 0:2)
 
         13:30  Veľký Folkmár – HC Panters
              7:5       (3:3, 2:1, 2:1)
 
         15:30  Margecany – Kolinovce  Fighters
              3:5       (1:2, 1:2, 1:1)
                                 


 


2.kolo
 
10.12.2017
         09:00   Margecany – Veľký Folkmár
             3:3       (2:0, 0:2, 1:1)
 
         
11:00   HC Panters – Kamaráti
            7:18     (3:7, 1:7, 3:4)
 
         
13:00   Gl Pinguins - Kolinovce Fighters
            6:0        (2:0, 2:0, 2:0)
           


 

17.12.2017  
         09:00  Kamaráti – Kolinovce Fighters
            10:7       (5:2, 2:2, 3:3)
 
         11:00  Veľký Folkmár – Gl Pinguins
             3:7        (2:3, 1:2, 0:2)
 
         13:00  Margecany – HC Panters
            3:1         (1:1, 1:0, 1:0)  
                     
23.12.2017  
         09:00  HC Panters – Gl Pinguins
            3:20        (1:5, 0:8, 2:7)
            
         11:00  Veľký Folkmár – Kolinovce Fighters
            2:1          (1:1, 1:0, 0:0)
 
         13:00  Margecany – Kamaráti
            7:6          (3:2, 3:3, 1:1) 
                                       
30.12.2017
         09:00  Margecany – Gl Pinguins
            6:11         (1:4, 2:4, 3:3)
 
         11:00  HC Panters – Kolinovce Fighters
           1:12          (0:4, 0:5, 1:3)
 
         13:00  Kamaráti – Veľký Folkmár
           7:5             (1:2, 1:2, 5:1)   
                     
07.01.2018  
         09:00  Kamaráti – Gl Pinguins
           9:1             (3:0, 2:0, 4:1)
 
         11:00  Veľký Folkmár – HC Panters
         13:6             (3:1, 5:1, 5:4)
 
         13:00  Margecany – Kolinovce  Fighters
           9:3             (5:1, 1:0, 3:2)
 

 



PLAY OFF
ŠTVŤFINÁLE
       Hrá sa na jedno víťazné stretnutie
 
13. 01. 2018


Štvrťfinále:  Veľký Folkmár – HC Panters
           12:3              ( 3:1, 4:1, 5:1 )
 
Štvrťfinále:  Kolinovce Fighters – Marguarita Margecany
             1:3                     ( 1:0, 0:2, 0:1 )
 
PLAY OFF
SEMIFINÁLE
 
21.01.2018

1. Semifinále: Gelay Pinguins – Marguarita Margecany
                               5:3     ( 0:1, 3:0, 2:2 )
2. Semifinále: Kamaráti – Veľký Folkmár
                               6:2     ( 1:1, 2:1, 3:0 )
                                              
                                                         FINÁLE  03.02.2018    

 O 1. miesto Gelay Pinguins : Kamaráti
                           2:3 sn     ( 0:0, 2:2, 0:0 ) rozhodujúci nájezd premenil Tomáš Gross

 O 3. miesto Veľký Folkmár : Marguarita Margecany
                          6:1         ( 2:1, 3:0, 1:0 )

 O 5. miesto HC Panters : Kolinovce Fighters
                            3:7         ( 2:1, 0:2, 1:4 )

                           
     1. Kamaráti 
     2. Gelay Pinguins
     3. Veľký Folkmár
     4. Marguarita Margecany
     5. Kolinovce Fighters
     6. HC Panters
     
Víťazovi blahoželáme a ostatným družstvám ďakujeme za predvedené výkony a spolu sa tešíme na ďalší ročník GL AHL. V poradí  IV. ročník.
Online hokejový manažér - zahraj sa na skutočného hokejového manažéra!
Admin: rominho22@azet.sk
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one