Gelnica 8:0 (2:0,1:0,5:0) Dzurenda 4, Grega J.2,Grega O. Frič.
Sanok- Gelnica 5:4 (1:1, 2:2, 2:1) Dzurenda  4.

Gelnica 2:4 (0:3, 1:1, 1:0) Pribičko 2, Zahuranec, L. Gurčík
Gelnica-Sanok 3:10 (0:3, 3:3,0:4) Oravec 2, Hrabčák
Sabinov- Sanok 3:11

8. 19.2.11 Sobota
Gelnica:
Gelnica-Sabinov 11:2 (4:1,3:1,4:0) K. Oravec 3, Frič 3, S. Hrabčák 2, Grega 2, Miženko

Hokejový turnaj o Cenu primátorky mesta Gelnica

Dňa 3. 3. 2011, tj. vo štvrtok cez jarné prázdniny sa uskutočnil 3. ročník Hokejového turnaja prípraviek o Cenu primátorky mesta Gelnica, ktorá aj všetkých zúčastnených na úvod turnaja privítala na našom peknom hokejovom štadióne. Bolo to výborné športové podujatie, veľmi dobre organizačne pripravené, s veľkým počtom bojovne naladených mladých hráčov vo veku 9 – 11 rokov. Za náš HK Slovan Gelnica bojovali chlapci Ondrej Grega, Patrik Frič, Denis Gurčík, Lukáš Gurčík, Oliver Zahuranec, Igor Šveda, Samuel Lorinc,  Kristián Tomaško, Šimon Dzurenda, Tobias Miženko, Ladislav Imrich, Samuel Hrabčák, Peter Lobodowsky a brankár Patrik Kuchár. Chlapci hrali krásny hokej s peknými prihrávkami aj množstvom gólov do súperovej bránky. Za podpory svojich rodičov, súrodencov aj kamarátov a pod vedením svojho trénera Ing. Ivana Gregu a jeho asistenta Rastislava Kuchára vybojovali 1. miesto.  Spokojní však boli určite všetci, všetci dostali medaily, malí hráči sa potešili sladkým balíčkom aj občerstveniu do šatne. Každý odchádzal z turnaja spokojný, najviac sa však predsa len tešili domáci. Za pekný turnaj ďakujeme aj sponzorom: p. Frič Karol, p. Pelková Anna, p. Kuchár Rastislav, Pizzeria Adam.Chceme však spomenúť aj ďalší úspech gelnickej prípravky na Minitour Orange cup, ktorý sa konal 13. 2. 2011, a chlapci z Gelnice skončili spomedzi 8 družstiev z celého košického regiónu na krásnom 2. mieste. Vo finále bojovali s HK Košice, ktorí postúpili do celoslovenského finále.

Gelnica - Michalovce 3:0 (2:0,1:0,0:0)
Gelnica - Spisska Nova Ves 6:2 (1:0,4:1,1:1)

Orange minihokej tour 2011 pozná finalistov
Na šiestich zimných štadiónoch na Slovensku sa v nedeľu 13. februára uskutočnili základné kolá 3. ročníka Orange minihokej tour 2011. Hokejové prípravky zložené zo žiakov 4. ročníkov základných škôl bojovali v Trnave, Trenčíne, Púchove, Martine, Poprade a Prešove o šesť postupových miest do finálového turnaja, ktorý sa uskutoční na prelome marca a apríla.
V zápasoch základných skupín 3. ročníka Orange minihokej tour 2011 sa celkovo predstavilo 720 chlapcov a dievčat vo veku do 10 rokov z 36 hokejových prípraviek na Slovensku.

Finále: Košice - Gelnica+R. Sobota 8:1.
Hokejisti Košíc postúpili do finálového turnaja.

4. ročník hokejového turnaja štvrtákov

V nedeľu 3. 4. 2011 sa v Prešove na zimnom štadióne konal 4. ročník hokejového turnaja štvrtákov. Naša prípravka opäť nesklamala a vyhrala tento turnaj. Chlapci získali zlaté medaily, pre niektorých menších to bola prvá zlatá medaila v živote. Turnaja sa síce zúčastnili iba tri mužstvá, ale boli to mestá, ktoré ešte stále majú ľad a s tréningami na ľade začínajú ďaleko skôr ako my. Takže o to viac si ceníme úsilie a šikovnosť chlapcov a samozrejme aj prácu trénera.

Za Gelnicu zápasy odohrali:

Patrik Frič, Ondrej Grega, Oliver Zahuranec, Samuel Lorinc, Igor Šveda, Kristián Tomaško, Matúš Šemrinec, Heidi Strompfová, Hagen Strompf, Jaroslav Šveda, Roman Faith, Matej Grega, brankár Patrik Kuchár.