3. turnaj        9.  1.2010      v Sanoku

Sanok – Gelnica     8:2 (3:1, 2:1, 3:0), Buňa, D. Gurčík.
Gelnica - Sabinov  4:3 (1:0, 2:2, 1:1), Ďorko 2 , D.Gurčík, Vozár

4. turnaj        16.  1.2010      v Sabinove

Sabinov  - Gelnica     12:1 (6:1,2:0,4:0)
Gelnica   -  Sanok         3:3 (2:0,1:1,0:2)
Sabinov  -  Sanok         2:3 (1:1,1:1,0:1)

Orange Minihokej Tour 2010 pozná finalistov

Orange minihokej tour
SLOVENSKO - V šiestich slovenských mestách sa cez víkend uskutočnili úvodné kolá 2. ročníka Orange Minihokej tour 2010, najväčšieho mládežníckeho hokejového podujatia na Slovensku, do ktorého sa zapojilo 36 slovenských klubov (vyše 600 mladých hokejových talentov) so svojimi prípravkármi.

V Dubnici nad Váhom, Brezne, Spišskej Novej Vsi, Leviciach,  Michalovciach a Senici videli hokejoví priaznivci obrovskú vôľu a snahu najmladších hokejistov vybojovať si postup medzi šestku najlepších slovenských družstiev štvrtákov. Do veľkého slovenského finále Orange Minihokej Tour 2010, ktoré sa uskutoční 27. marca v košickej Steel Arene, postúpili len víťazi jednotlivých základných kôl.

Výsledky - Orange Minihokej tour 2010 - základné kolá:

Skupina Spišská Nová Ves:
Spišská Nová Ves - Kežmarok 24:2, Spišská Nová Ves - Gelnica 19:2, Gelnica - Kežmarok 12:2, Liptovský Mikuláš - Poprad 20:8, Liptovský Mikuláš - Bardejov 20:5, Poprad - Bardejov 8:10.
O 5. miesto: Poprad - Kežmarok 12:5, O 3. miesto: Bardejov - Gelnica 11:8, Finále: Spišská Nová Ves - Liptovský Mikuláš 9:7.

Turnaj Lucenec

Deň pred Silvestrom sa na lučenskom zimnom štadióne stretli mladší žiaci narodení od 30.6.1996 do 31.8.1999 na tradičnom hokejovom turnaji O pohár mladších žiakov. V stredu do Lučenca pricestovali chlapci z Gelnice, Rimavskej Soboty a Detvy, keď túto trojicu doplnili Lučenčania.
„Musíme organizovať takýchto turnajov čo najviac. Mesto opäť podporilo tento turnaj a bude mládež podporovať aj v budúcnosti. Nič nie je krajšie na našich chlapcoch ako to, že na dresoch majú znak mesta a reprezentujú Lučenec. Máme už zastrešený zimný štadión, čo znamená, že sa môže predĺžiť prevádzková doba. Pomôže to nielen hokejistom, ale aj tým, ktorí chodia na verejné korčuľovanie,“ povedal na slávnostnom otvorení turnaja primátor Milan Marko.

Výsledky zápasov:
HC Lučenec - Detva 7:1, góly za LC: Daniš 3, Kelemen 2, V. Novák, Chlepčok
HC Lučenec - Rimavská Sobota 0:4, Gelnica - Rimavská Sobota 0:1, Detva - Gelnica 1:8, Rimavská Sobota - Detva 8:1.
HC Lučenec - Gelnica 3:5, góly za LC: Daniš, Kelemen 2.

Strelec: Dominik Bodnár (Gelnica).
Rozhodovali: Matej Barcaj, Lukáš Přikryl, Miroslav Urbančok.

Medzinárodný hokejový turnaj – úžasný koniec sezóny prípravky Gelnica

1. ročník Medzinárodného turnaja o pohár primátora mesta Bardejov

V dňoch 27. - 28. 3. 2010 sa v Bardejove, v peknej XAWAX aréne konal 1. ročník Medzinárodného turnaja o pohár primátora mesta Bardejov v hokeji. Účastníkmi turnaja boli hokejové prípravky z miest Willbees Chestermere z Kanady, Krynica z Poľska, HC Prešov, domáci Bardejov a naši chlapci z Gelnice.

Turnaj mal úžasnú atmosféru veľkých medzinárodných zápasov, hrali sa hymny, keďže tam boli kluby z troch štátov. Fankluby, tvorené zväčša rodičmi malých chlapcov sa nedali zahanbiť, povzbudzovanie, potlesk, bubny i trúbky hecovali malých hráčov k super výkonom.

Jednotlivé zápasy boli vyrovnané, výsledky boli často tesné. Na ich konci bola obrovská radosť, ale i veľké sklamanie. Dominoval však pocit z naplno odohratých súbojov a dobre pripraveného turnaja.

Veľmi sa tešíme, že náš klub HK Slovan Gelnica neprehral ani jeden zápas a stal sa víťazom celého turnaja. Získal tak pohár za 1. miesto, ale aj Putovný pohár primátora Bardejova. Brankár nášho tímu Patrik Kuchár bol vyhlásený za najlepšieho brankára turnaja. Pod vedením trénera Ing. Ivana Gregu a jeho asistenta Rastislava Kuchára zlaté medaily vybojovali Ondrej Grega, Patrik Frič, Oliver Zahuranec, Lukáš Gurčík, Denis Gurčík, Patrik Kuchár, Andrej Krivjanský, Samuel Lorinc, Tobias Miženko, Igor Šveda, Kuba Bukovský, Kristián Adamko, Peter Lobodowský, Ondrej Lukáčik.