"A" - Mužstvo Historia

2.Slovenská národná hokejová liga

1997/1998
     Postupujúci do skupiny o postup
Por. Tím Z B V R P Skóre +/-
1 HKm Humenné 10 18 9 0 1 76:22 +54
2 HK Agro White Lady Levoča 10 16 8 0 2 63:22 +41
3 HK Apex Rožňava 10 13 6 1 3 56:38 +18
4 HC 46 Bardejov 10 9 4 1 5 34:47 -13
5 HK Slovan Gelnica 10 2 1 0 9 37:70 -33
6 HK Slávia 87 Stropkov 10 2 1 0 9 20:87 -67


2000/2001

     Postupujúci do skupiny o postup
Por. Tím Z B V R P Skóre +/-
1 HK Spišská Nová Ves B 8 14 7 0 1 91:19 +72
2 HC 46 Bardejov 8 14 7 0 1 66:24 +42
3 HKm Humenné 8 6 2 2 4 48:51 -3
4 HK Slovan Gelnica 8 6 2 2 4 34:43 -9
5 HK Slávia 87 Stropkov 8 0 0 0 8 11:113 -102

1. kolo:
Humenné - Stropkov 17:0 (6:0, 5:0, 6:0)
Bardejov - Gelnica 9:1 (1:0, 3:1, 5:0)
Spišská Nová Ves B - voľno


6. kola II. slovenskej hokejovej ligy - skupiny Východ:
Stropkov - Humenné 3:8 (1:2, 2:5, 0:1)
Gelnica - Bardejov 3:7 (1:3, 0:3, 2:1)
 Spišská Nová Ves B mala voľno


Východ - 8. kolo:
Spišská Nová Ves B - Humenné 13:5 (3:1, 4:2, 6:2)
 Gelnica - Stropkov 12:0 (4:0, 4:0, 4:0)
Bardejov mal voľno


10. kolo: Výsledky:
 Bardejov - Stropkov 17:0 (7:0, 6:0, 4:0) - nedohrané, v 55. minúte hostia odstúpili na protest proti vylúčeniu hráča
Sp. N. Ves B - Gelnica 6:0 (0:0, 2:0, 4:0)
Humenné - voľno





2001/2002


Por. Tím Z B V R P Skóre +/-
1 HK 32 Liptovský Mikuláš B 10 18 9 0 1 55:12 +43
2 HK Brezno 10 18 9 0 1 58:33 +25
3 HC 46 Bardejov 10 10 5 0 5 45:39 +6
4 HKm Humenné 10 8 4 0 6 37:37 0
5 HK Slovan Gelnica 10 4 1 2 7 31:74 -43
6 MHK Kežmarok 10 2 0 2 8 31:62 -31

1. kolo:
 Liptovský Mikuláš B - Gelnica 11:0 (3:0, 4:0, 4:0), góly: Žitník 3, Antoška 2, Bela, Záruba, Šichta, Taragel, Sekej, Nemec
Humenné - Bardejov 2:8 (0:4, 0:2, 2:2), góly: Loch, Líska - Orosz 3, Dorčák 2, Poch, Baránok, Marcinov
 Brezno - Kežmarok 6:0 (2:0, 2:0, 2:0), góly: Gerö 3, Paučik, Benedik, Benko.


2. kolo - výsledky
Kežmarok - Bardejov 4:8 (1:2, 2:3, 1:3) Góly: A. Duda, Pastuško, Timko, Macko - Orosz 2, Potočňák 2, Chomjak, Marcinov, Dorčak, Fedoročko
Gelnica - Brezno 5:8 (2:3, 1:4, 2:1) Góly: Šveda 2, Loja, Kadlic, Ondrejčík - Fábry 3, Gero 2, Michal, Trvdík, Benedik
Liptovský Mikuláš B - Humenné 3:0 (1:0, 1:0, 1:0) Góly: Bella 2, Antoška


3. kola B-skupiny II. hokejovej ligy:
Brezno - Bardejov 5:0 (1:0, 4:0, 0:0) Góly: Sásik 3, Pilát, Paučík
 Kežmarok - L. Mikuláš B 1:5 (0:1, 1:1, 0:3) Góly: Duda - Žitník 2, Krajčo, Antoška, Revaj
Humenné - Gelnica 3:2 (2:0, 1:2, 0:0) Góly: Adamov 2, Glod - Šveda 2


4.kolo:
Gelnica - Bardejov 3:11 (2:1, 0:4, 1:6) Góly: Kovalčík 2, Rejdovjan - Chomjak 3, Orosz 3, Dorčák 2, Pongrác, Šima, Dvorský
L. Mikuláš B - Brezno 7:3 (3:0, 0:1, 4:2) Góly: Uličný 2, Hubka, Žitník, Dzurnota, Kudla, Taragel - Tvrdík 2, Benko
Humenné - Kežmarok 9:2 (2:1, 4:0, 3:1) Góly: Regenda 2, Bujnovský 2, Líška, Adamov, Jurík, Remáč, Ragan - Sýkora, Timko


5. kolo:
Kežmarok - Gelnica 5:5 (2:4, 3:0, 0:1) Góly: Jurčík 2, Toder, Duda, Vastuško - Plencner, Kadlic, Králik, Rejdovan, Humeňanský
 Bardejov - Liptovský Mikuláš B 2:4 (0:0, 2:2, 0:2) Góly: Dorčák, Potočňák - Tarageľ 3, Hubka
 Brezno - Humenné 2:1 (0:1, 1:0, 1:0) Góly: Sásik, Mihálik - Remáč


6. kolo (prvé odvetné):
Kežmarok - Brezno 4:8 (1:4, 2:4, 1:0)
Gelnica - Liptovský Mikuláš B 1:7 (0:2. 1:1, 0:4)
 Bardejov - Humenné 5:2 (1:0, 4:0, 0:2)


7. kola II. hokejovej ligy v skupine B:
Bardejov - Kežmarok 7:6 (2:4, 1:2, 4:0)
Humenné - L. Mikuláš B 0:5 (0:0, 0:3, 0:2)
Brezno - Gelnica sa z technických príčin neuskutočnilo


8. kolo: Bardejov - Brezno 1:4 (1:0, 0:3, 0:1)
 L. Mikuláš B - Kežmarok 6:2 (2:1, 2:0, 2:1)
 Gelnica - Humenné 0:12 (0:2, 0:3, 0:7)
dohrávka 7. kola:
Brezno - Gelnica 10:7 (3:1, 4:4, 3:2)


10. kola II. hokejovej ligy:
Geľnica - Kežmarok 4:4 (1:0, 1:0, 2:4) Humenné - Brezno 4:7 (0:3, 2:2, 2:2)
Liptovský Mikuláš B - Bardejov 5:0 - hostia vzdali zápas v prospech domácich





2002/2003
Por. Tím Z B V R P Skóre +/-
1 HK Brezno   28          
2 HC 46 Bardejov
  21          
3 HKm Humenné   17          
4 HK 32 Liptovský Mikuláš B
  12          
5 HK Slovan Gelnica   2          

1. kolo.
Liptovský Mikuláš B - Bardejov 6:3 (2:1, 2:2, 2:0)
góly: Bartánus 2, Koniar, Tarageľ, Antoška, Plch - Jenčo, Dvorský, Imre

Humenné - Brezno 1:3 (1:0, 0:0, 0:3)
góly: Fridrich - Sásik, Fábry a Michal

Gelnica mala voľno, pretože Zvolen C zo súťaže odstúpil.


2. kolo:

Gelnica - Humenné 3:6 (1:2, 1:2, 1:2)
Bardejov - Brezno 6:1 (1:0, 2:1, 3:0)
L. Mikuláš B - voľno
Zvolen C zo súťaže odstúpil


3. kolo:

Humenné - Lipt. Mikuláš B 6:3 (1:2, 3:0, 2:1)
Brezno - Gelnica 10:3 (4:0, 5:3, 1:0)
Bardejov - voľno


4. kolo
Bardejov - Gelnica 8:1 (3:0, 4:1, 1:0)
Liptovský Mikuláš B - Brezno 3:7 (1:2, 2:2 0:3)
Humenné - voľno


6. kolo (prvé odvetné):

Humenné - Brezno 6:10 (2:3, 1:3, 3:4)
Bardejov - Liptovský Mikuláš B - nehralo sa, súper nepricestoval 5:0 kontumacne
Gelnica - voľno


7. kolo:

Brezno - Bardejov 8:4 (1:2, 3:1, 4:1)
Humenné Gelnica 10:0 (2:0, 5:0, 3:0)
Liptovský Mikuláš B - voľno


8. kola II. hokejovej ligy, skupiny Východ:

Liptovský Mikuláš B - Humenné 6:3 (0:0, 5:2, 1:1)
Gelnica - Brezno 2:7 (0:3, 0:3, 2:1)
Bardejov - voľno


9. kola II. hokejovej ligy, skupiny Východ:

Gelnica - Bardejov 1:6
Brezno - Liptovský Mikuláš B 8:2
Humenné - voľno


10. kola
Liptovský Mikuláš B - Gelnica 8:3 (4:2, 3:0, 1:1)
Bardejov - Humenné 2:2 (0:2, 0:0, 2:0)
Brezno malo voľno


II. liga - 11. kolo, skupina Východ:
Brezno - Humenné 7:5 (2:2, 2:3, 3:0)
L. Mikuláš B - Bardejov 3:8 (0:2, 0:2, 3:4)
Gelnica - voľno


II. liga - 12. kolo, skupina Východ:
Bardejov - Brezno 5:2 (0:1, 3:1, 2:0)
Gelnica - Humenné 4:5 (1:2, 1:2, 2:1)
L. Mikuláš B - voľno


II. liga - 13. kolo, skupina Východ:
Humenné - Liptovský Mikuláš B 5:3 (1:1, 1:1, 3:1)
Brezno - Gelnica 5:2 (1:0, 2:0, 2:2)
Bardejov - voľno


Výsledky víkendových stretnutí 14. kola II. hokejovej ligy - skupina Východ:

Liptovský Mikuláš B - Brezno 0:2 (0:1, 0:0, 0:1)
Bardejov - Gelnica 6:0 (1:0, 4:0, 1:0)
Humenné malo voľno


II. liga - 20. kolo, skupina Východ:
L. Mikuláš B - Gelnica 6:5 (2:2, 2:2, 2:1)
Bardejov - Humenné 0:5 kontumačne, domáci na zápas nenastúpili
Brezno - voľno





1991/1992

Skupina východ:

  1. Slovan Levoča 12 11 0 1 102:16 22
  2. Chemko Strážske 12 9 1 2 81:48 19
  3. VTJ Michalovce B 12 8 0 4 68:66 16
  4. Chemkostav Humenné 12 6 1 5 56:66 13
  5. Stavbár Vranov 12 3 1 8 41:79 7
  6. Slovan Gelnica 12 2 1 9 40:74 5
  7. Stavstroj Bardejov 12 1 0 11 43:82 2  
O umiestnenie:

Skupina východ:

3. Michalovce B 8 7 1 0 56:28 15

4. Bardejov 8 4 2 2 55:41 10

5. Vranov 8 5 0 3 51:53 10

6. Gelnica 8 2 0 6 37:55 4

7. Humenné 8 0 1 7 32:54 1


Krajské Majstrovstvá SSR

1985/1986

Východ:

  1. Slovan Levoča 14 12 1 1 138:40 25
  2. Pokrok Krompachy 14 11 2 1 99:39 24
  3. Družstevník Letanovce 14 9 1 4 82:70 19
  4. JRD ČSSP Sp.Štvrtok 14 6 0 8 52:81 12
  5. Slovan Gelnica 14 5 0 9 57:73 10
  6. Slovan Mníšek n.H 14 5 0 9 47:78 10
  7. Druž Bard.N.Ves 14 4 0 10 57:89 8
  8. JRD ČH Sečovce 14 2 0 12 48:110 4

1986/1987

Skupina východ:

  1. JRD ČSSP Spišský Štvrtok 12 7 2 3 36:23 16
  2. ZTK Pokrok Krompachy 12 7 1 4 61:27 15
  3. Družstevník Letanovce 12 6 0 6 41:34 12
  4. Chemko Strážske 12 2 1 9 21:75 5
  5. Slovan Gelnica 12 7 3 2 77:45 17
  6. ŠM Harichovce 12 7 1 4 70:62 15
  7. Družstevník Bardejovská Nová Ves 12 5 2 5 56:52 12
  8. JRD ČH Sečovce 12 2 2 8 31:75 6

1987/1988

Skupina východ:

Skupina A:

  1. Družstevník Bardejovská Nová Ves 16 12 0 4 89:44 24
  2. SPP Strojár Svidník 16 9 2 5 81:64 20
  3. Chemko Strážske 20 10 2 8 93:82 22
  4. Tatra Stropkov 20 7 3 10 80:90 17
  5. Družstevník Kurima 20 4 1 15 51:114 9
  6. Družstevník Marhaň – odstúpil

Skupina B:

  1. Družstevník Letanovce 20 14 3 3 138:68 31
  2. JRD ČSSP Spišský Štvrtok 20 13 1 6 96:64 27
  3. ŠM Poprad 26 14 1 11 135:130 29
  4. Pokrok Krompachy 26 12 3 11 104:100 27
  5. Slovan Gelnica 26 10 2 14 119:137 22
  6. ŠM Harichovce 26 2 0 24 64:177

Pokrok Krompachy a ŠM Harichovce dodatočne vylúčili zo súťaže.

O umiestnenie:
O 5.miesto: Poprad – Strážske 6:5, 11:6
O 7.miesto: Gelnica – Stropkov 13:1, 8:1
9.miesto: Kurima.

1988/1989

Skupina východ:

Skupina A:

  1. Pokrok Krompachy 10 10 0 0 109:26 20
  2. Chemko Strážske 10 5 2 3 66:58 12
  3. Tatra Stropkov 10 5 2 3 46:54 12
  4. Strojár SPP Svidník 10 5 0 5 46:55 10
  5. Družstevník VvaK Bardejovská Nová Ves 10 3 0 7 51:57 6
  6. Družstevník Turany 10 0 0 10 20:88 0

Skupina B:

  1. JRD ČSSP Spišský Štvrtok 12 9 2 1 78:44 20
  2. Slovan Levoča 12 8 1 3 84:44 17
  3. ŠM Harichovce 12 8 1 3 70:39 17
  4. Družstevník Letanovce 12 7 0 5 58:52 14
  5. ŠM Poprad 12 4 1 7 67:73 9
  6. Slovan Gelnica 12 3 1 8 41:69 7
  7. Baník SMZ Lubeník 12 0 0 12 29:106 0


O umiestnenie:

Skupina B:

3. Letanovce 16 9 2 5 97:79 20 (6)

4. Harichovce 15 7 3 5 68:56 17 (7)

5. Poprad 16 8 1 7 90:84 17 (9)

6. Gelnica 15 6 1 8 67:71 13 (11)

7. Lubeník 16 4 1 11 60:92 9 (13)


1989/1990

Skupina východ:

  1. Slovan Levoča
  2. Pokrok Krompachy
  3. Chemko Strážske
  4. ŠM Poprad
  5. Baník Lubeník
  6. Družstevník Vvak Bardejovská Nová Ves
  7. Slovan Gelnica
  8. Strojár SPP Svidník
  9. Družstevník Letanovce
  10. Tatra Stropkov
  11. ŠM Harichovce

 

 

 

E-mail
Heslo
Admin: rominho22@azet.sk
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one