Bez názvu.jpg

Počet účastníkov 2017-2018:      20 (sk. "A" - 10, sk. "B" - 10)

 

Účastníci 2017-2018:      

Skupina "A"   

HC DYNAMAX 96 Nitra     HK Iskra Partizánske     HK Levice     OAHL Bratislava      MŠK Púchov     HK 91 Senica     MHK Ružomberok     Mšk HVIEZDA Dolný Kubín        KMH BudapestHC Prievidza 

Skupina "B"   

HK Brezno        HK Bardejov        HKM Rimavská Sobota        HK 2016 Trebišov        MHK Bemaco Humenné      MHk 32 Liptovský Mikuláš    Hokejovy Klub 58 Sanok   MHK-Martin          HK Sabinov      HC Rebellion Gelnica   


Model súťaže a hrací systém:

I. časť - základná
I. časť - Základná V skupine “A” sa stretnú družstvá každý s každým 2x (1x doma, 1x vonku)= 18 kôl/18 zápasov
I. časť - Základná V skupine “B” sa stretnú družstvá každý s každým 2x (1x doma, 1x vonku)= 18 kôl/18 zápasov

II. časť - O umiestnenie (17. - 20. miesto)
Vzhľadom k tomu, že došlo k zmene účastníkov v "B" skupine (párny počet) z dôvodu schválenia voľnej licencie pre MHK Martin bude o tejto časti pre kluby umiestnené na 9.-10. mieste v skupine "A", resp. "B" rozhodnuté na zasadnutí klubov 2LS.

II. časť - O Play-Off (O postup)
II. časť O Play-Off (O postup) v skupinách 2LS (1.-8. m. v sk. A, 1.-8. m. v sk. B)

Sk. A Družstvá umiestnené po ZČ na 1 - 8. mieste v skupine “A” odohrajú časť O Play-Off (1A.-8A., 2A.-7A., 3A.-6A., 4A.-5A.) na 2 víťazné stretnutia = max. 3 kolá, 1. stretnutie sa odohrá u horšie umiestneného, 2. a príp. 3 rozhodujúce u vyššie postaveného po ZČ v tabuľke sk. "A".

Sk. B Družstvá umiestnené po ZČ na 1 - 8. mieste v skupine “B” odohrajú časť "O Play-Off" (1B.-8B., 2B.-7B., 3B.-6B., 4B.-5B.) na 2 víťazné stretnutia = max. 3 kolá, 1. stretnutie sa odohrá u horšie umiestneného, 2. a príp. 3 rozhodujúce u vyššie postaveného po ZČ v tabuľke sk. "B".

III. časť - O konečné umiestnenie (9. - 16. miesto)
III. časť O konečné umiestnenie (9.-16. miesto). Porazené družstvá z II. časti O Play-Off budú pre zápasy tejto časti nasadené pre každú skupinu samostatne podľa umiestnenia zo ZČ (tabuľky skupina "A" a skupina "B") a to podľa vyššieho postavenia v tabuľke (1A.,2A...8A, / 1B.,2B.,... 8B.). V prípade, ak nebude možné určiť vyššie nasadené družstvo medzi skupinami na základe ich umiestnenia na rovnocennom mieste v tabuľke "A" a "B" po ZČ (1A.,2A,...8A. / 1B., 2B....8B), rozhodne o vyššie nasadenom družstve vyšší počet bodov / skóre, ktoré klub získal vo svojej skupine v ZČ. Družstvá odohrajú časť o konečné umiestnenie (9.-16. miesto) medzi skupinami systémom 1A.-1B., 2A.-2B., 3A.-3B., 4A.-4B. na 2 víťazné stretnutia = max. 3 kolá, 1. stretnutie sa odohrá u horšie umiestneného, 2. a príp. 3 rozhodujúce u lepšie umiestneného podľa uvedeného kľúča.

II. časť - Play Off
III. časť ŠTVRŤFINÁLE PLAY-OFF 2LS Víťazné družstvá z časti "O Play-Off" v skupine “A” odohrajú Play-Off Štvrťfinále proti víťazným družstvám z časti "O Play-Off" v skupine ”B” (1A.-4B., 2A.-3B., 3A.-2B., 4A.-1B.) na 2 víťazné stretnutia = max. 3 kolá, 1. stretnutie sa odohrá u horšie umiestneného, 2. a príp. 3 rozhodujúce u lepšie umiestneného po ZČ.
III. časť SEMIFINÁLE PLAY-OFF 2LS Víťazi zo štvrťfinále sa stretnú systémom (1A.-2B., 1B.-2A.) na 2 víťazné stretnutia = max. 3 kolá, 1. stretnutie sa odohrá u horšie umiestneného, 2. a príp. 3 rozhodujúce u lepšie umiestneného po ZČ. Nasadenie sa určuje podľa umiestnenia zo ZČ (tabuľky skupina "A" a skupina "B") a to podľa vyššieho postavenia v tabuľke
(1A.,2A...8A, / 1B.,2B.,... 8B.). V prípade, ak nebude možné určiť vyššie nasadené družstvo medzi skupinami na základe ich umiestnenia na rovnocennom mieste v tabuľke "A" a "B" po ZČ (1A.,2A,...8A. / 1B., 2B....8B), rozhodne o vyššie nasadenom družstve vyšší počet bodov / skóre, ktoré klub získal vo svojej skupine v ZČ.
III. časť FINÁLE PLAY-OFF / O VÍŤAZA 2LS Víťazi so Semifinále Play-Off 2LS odohrajú stretnutia systémom (1.-2.) na 3 víťazné stretnutia = max. 5 kôl, 1., 2. a príp. 5. stretnutie sa odohrá u vyššie umiestneného po ZČ, 3. a 4. stretnutie u nižšie umiestneného po ZČ. V prípade, ak nebude možné určiť vyššie nasadené družstvo medzi skupinami na základe ich umiestnenia na rovnocennom mieste v tabuľke "A" a "B" po ZČ (1A.,2A,...8A. / 1B., 2B....8B), rozhodne o vyššie nasadenom družstve vyšší počet bodov / skóre, ktoré klub získal vo svojej skupine v ZČ. Víťazom 2LS sa stane družstvo, ktoré zvíťazí v troch stretnutiach z piatich možných.  


Športovo-technické informácie:

a) "B" družstvo: V súťažnej sezóne 2017/18 štartujú v 2LS "B" družstvá Liptovského Mikuláša a Bratislavy.

E-mail
Heslo
Admin: rominho22@azet.sk
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one