HK Slovan Gelnica - MHK Humenne 5:9 (0:1,1:3,4:5)
Goly: janke 2,šiška,števlik,znak. 428 divakov

17:30
MŠK Hviezda D. Kubín - HKM Rimavska Sobota 1:4 (1:1,0:2,1:1)

V sobotu sa stretli 2 vyspelé kolektívy s čela tabuľky a tak sa očakával vyrovnaný súboj.

V prvých minútach mali mierne navrh hráči Hviezdy , ale s mála šanci sa nič neujalo a tak hostia trestali gólom M.Šagáta po peknej prihrávke P.Mačeka a išli do vedenia 0:1. Hrá sa ďalej prelievala s jednej strany na druhu , diváci sa nemali čas nudíť.Keď v 19 min rozhodca vylúčil naraz za fauly dvoch hráčov hostí , črtala sa šanca na vyrovnanie a to prišlo po 52 sekundách  keď v 20 min P.Učník po prihrávke J.Michalicu spomedzi kruhov doslova prestrelil hosťujúceho golmana a bolo vyrovnané 1:1. Do kabín išli mužstva so spravodlivou remízou.

V druhej časti hry však Hviezda prenechala iniciatívu hosťom , tí začali mať prevahu a len domáci brankár J.Bachan držal nerozhodný výsledok a remízu .V domácom kolektíve viazla rozohrávka, prechod do útoku a to málo šancí , ktoré útočníci mali nedokázali využíť.Hostia však vo svojom tlaku vytrvali a v 34 a 35 min počas presilovky  vlastne rozhodli dvoma gólmi zápas keď skórovali J.Bati a P.Šlamiar .Po druhej tretine bol stav 1:3.

Tretia tretina bola opäť vyrovnanejšia .Hviezda mala niekoľko šancí na zníženie skóre , ale šance končili na pozornom brankároví hostí ,alebo ako strela M.Hančiaka na žrdke bránky.Aj domáci brankár pozorne strážil svoju svätyňu a tak žila stále šanca na lepší výsledok .  Tá však skončila v 51 min keď opäť po peknej kombinácií L.Pinka zvýšil už na 1:4.Do konca zápasu  hráči Hviezdy už nič nevymysleli ,snahu im nemožno uprieť, no hostia si už víťazstvo pozornou hrou ustrážili a uštedrili Hviezde prvú prehru na domácom ľade v riadnom hracom čase.

óly: 20. Učník (Michalica) v pres. 5:3 - 13. Šagát (Maček, Kučera), 34. Báti (Pinka, Kučera), 35. Šlamiar (Škantár) v pres., 51. Pinka (Báti)

Vylúčenia: 5:5 na 2 min., navyše Ján Slovák 10 NESPH.

Presilovky: 1:1.
Strely na bránu: 32:44 (15:17, 8:16, 9:11).

Rozhodovali: Jakubec - Ivan, Greguš,
divákov: 249

Zostavy:
HVIEZDA Dolný kubín: Bachan - Polerecký, Smolka, Horňák, Penxa, Graňák, Rec, Genšor - Bonda, Učník, Michalica, Ľubomír Gallo, Dravecký, Ferletiak, Budaj, Durdiak, Hančiak, Laštík
Rimavská Sobota: Cibuľa - Peter Gallo, Michal Slovák, Ševčík, Škantár, Maček, Goláň - Fabo, Ján Slovák, Šagát, Lvomský, Filipiak, Šlamiar, Báti, Pinka, Kučera

19:00
MHk 32 L. Mikuláš "B" - HK Sabinov 5:4pp  (1:1,1:3,2:0,1:0)
Góly: 12. Ševčík (Škácha, Lištiak) v pres., 24. Matejka (Antoška, Droppa) v pres. 5:3, 58. Koniar (Lištiak) v pres., 59. Koniar (Droppa), 62. Koniar (Antoška, Lištiak) - 3. Ondričko (Hopkovič, Stanislav) v pres., 27. Ondričko (Krajňák) v pres. 5:3, 29. Goffa (Stanislav), 33. Krajňák tres.str.

Vylúčenia: 10:9 na 2 min., navyše Oško 10 NESPH, 0 HAK - Hopkovič 10 NESPH.

Presilovky: 3:2.
Strely na bránu: 51:30 (16:14, 16:10, 16:6, 3:0).

Rozhodovali: Snášel - Vyšný, Paulíny,