"A" - Sezona 2012/2013

2. liga seniorov / 2nd seniors league

naspäť / back

Štatistika družstva / Team statistics

HK SLOVAN Gelnica
NO PLAYERS / HRáčI POS GP G A PTS PIM PL_MIN SOG GWG GTG PPG PPA SHG SHA
9 Laškody Lukáš RW 24 6 29 35 18 45/-54 71 0 0 4 9 0 2
21 Znak Radovan LW 14 12 13 25 52 32/-17 51 0 0 3 5 0 1
19 Šiška Ján CE 20 14 8 22 26 32/-31 67 0 0 4 4 0 1
4 Cvejn Tomáš LW 22 9 10 19 40 29/-46 63 0 0 3 4 0 1
10 Gross Peter CE 24 9 10 19 18 33/-36 47 2 0 1 4 0 0
82 Dobranský Ľubomír LD 24 2 13 15 66 38/-40 48 1 0 2 7 0 0
22 Ščurko Ladislav CE 7 8 5 13 6 13/-16 55 0 0 3 0 2 0
13 Palko Ján RW 22 3 7 10 14 18/-35 41 0 0 0 0 2 0
20 Korhel Patrik LW 21 6 3 9 12 12/-34 44 1 0 1 0 0 0
17 Janečko Štefan RD 20 1 6 7 134 22/-30 38 0 0 1 4 0 1
7 Cebuľa Michal RD 23 1 5 6 39 20/-44 27 0 0 1 0 0 0
14 Števlík Michal RW 18 2 3 5 20 10/-19 15 1 0 0 0 0 0
15 Janke Matej LW 8 2 2 4 14 8/-4 17 0 0 0 0 0 0
88 Gross Martin CE 18 2 2 4 6 7/-24 18 0 0 0 0 0 0
3 Grega Michal RD 9 1 3 4 6 8/-18 26 0 0 1 2 0 0
12 Heizer Dávid LD 19 0 4 4 14 20/-26 20 0 0 0 0 0 0
12 Findura Peter RW 4 2 1 3 31 5/-4 26 0 0 0 0 1 0
8 Laškody Dominik LW 4 2 0 2 0 5/-7 10 0 0 0 0 0 0
18 Keruľ Lukáš LW 7 1 1 2 0 3/-4 10 0 0 0 0 0 0
16 Jablonovský Ľudovít LD 24 1 1 2 16 12/-36 12 0 0 0 0 0 0
18 Fábry Matej LD 4 0 2 2 2 6/-11 8 0 0 0 1 0 0
22 Matia Matúš RD 5 0 2 2 0 5/-9 10 0 0 0 1 0 0
8 Hölcz Marek RW 5 0 2 2 2 5/-8 12 0 0 0 0 0 0
87 Fatura Vladislav RW 1 1 0 1 4 2/-1 1 1 0 0 0 0 0
15 Kostyšák Michal RW 1 0 1 1 0 2/-1 0 0 0 0 0 0 0
13 Korkos Silvester LW 1 0 1 1 0 1/0 1 0 0 0 0 0 0
5 Hrušovský Mário RD 10 0 1 1 6 10/-16 7 0 0 0 0 0 0
18 Palko Martin CE 1 0 0 0 0 0/0 1 0 0 0 0 0 0
18 Loja Daniel CE 1 0 0 0 2 0/-1 2 0 0 0 0 0 0
22 Skalický Adam RD 1 0 0 0 2 2/0 0 0 0 0 0 0 0
17 Širilla Michal RD 2 0 0 0 2 4/-2 4 0 0 0 0 0 0
6 Dudra Matej LD 12 0 0 0 4 2/-5 1 0 0 0 0 0 0

NO GOALIES / BRANKáRI POS GP MIN SOG GA GAA SVS SVS_PCT SO PIM
11 Palko Michael GK 21 1089:01 661 88 4.85 573 86.68% 0 2
2 Žaludko Tomáš GK 5 222:27 167 20 5.39 147 88.02% 0 0
11 Novotný Marek GK 3 113:28 85 14 7.40 71 83.52% 0 2
2 Fecko Michal GK 2 27:22 12 2 4.38 10 83.33% 0 0

Vyberte si:
-- celá súťaž -- whole league
I. časť základná sk. "A" / I. part preliminary Group "A"
I. časť základná sk. "B" / I. part preliminary Group "B"
II. časť O víťaza 2LS / II. part Final games

Skratky / Abbrevations
NO dres / jersey   POS post
GP zápasy odohrané / games played MIN čas účasti / minutes played
SOG strely na bránu / shots on goal GA obdržané góly / goals against
GAA priemer gólov na zápas / goals against average SVS počet zásahov/ saves
SVS_PCT úspešnost zásahov v %/ saves percentage SO "čisté konto" / shutouts
PIM trestné minúty / penalties in minutes PPG gól v presilovke / powerplay goal
PPA nahrávka v presilovke / powerplay assist SHG gól v oslabení / shorthanded goal
SHA nahrávka v oslabení / shorthanded assist

2. liga seniorov / 2nd seniors league
I. časť základná sk. "B" / I. part preliminary Group "B"

naspäť / back

Štatistika hráčov / Player statistics

Produktivita / Scoring Leaders
  NO PLAYER BORN POST TEAM GP G A PTS PIM +/-
1. 86 Tomáš Leščišin 1986 LW BAW 14 19 11 30 20 16
2. 20 Pavol Antoška 1978 CE LMI 19 11 17 28 20 18
3. 9 Lukáš Laškody 1985 RW GEL 19 4 23 27 16 -15
4. 19 Matej Hančiak 1988 RW DKH 18 14 12 26 27 15
  68 Tomáš Košč 1989 RW BAW 16 10 16 26 20 12
6. 21 Róbert Budaj 1989 CE DKH 19 9 16 25 14 12
  18 Jakub Mihalič 1991 RW BAW 12 7 18 25 24 23
8. 24 Michal Šagát 1991 LW RSO 16 15 9 24 4 11
  20 Peter Šlamiar 1977 RW RSO 18 5 19 24 40 10
10. 70 Anton Goffa 1984 LW SAV 14 11 12 23 6 -3
  9 Michal Durdiak 1988 CE DKH 17 10 13 23 4 16
  21 Radko Škácha 1973 LW LMI 20 9 14 23 16 6
  55 Ivan Oško 1970 LD LMI 17 7 16 23 48 6
14. 10 Peter Česelka 1994 LW BAW 14 8 14 22 41 12
15. 74 Tibor Koniar 1982 RW LMI 18 17 4 21 38 16
  25 Andrej Paška 1992 LW BLE 16 13 8 21 14 4
17. 91 Miroslav Poruben 1990 LW LMI 18 11 9 20 33 16
  21 Radovan Znak 1984 LW GEL 11 9 11 20 24 11
  32 Ján Slovák 1989 CE RSO 17 9 11 20 61 10
  24 Martin Hopkovič 1982 CE SAV 17 6 14 20 68 -12
  87 Matúš Lúč 1987 CE BAW 16 3 17 20 34 11
22. 32 Jozef Pavlovič 1989 RW LMI 16 7 12 19 39 15
  22 Peter Durnota 1973 CE LMI 19 6 13 19 16 16
24. 10 Peter Filipiak 1990 CE RSO 17 10 8 18 10 14
  19 Ján Šiška 1984 CE GEL 15 10 8 18 22 1

Tímy / Teams
BAW MHK Humenné    BLE MHK BLESKY Detva   
BRE HK Brezno    DKH MŠK Hviezda D. Kubín   
DUM MHK Dubnica    GEL HK SLOVAN Gelnica   
HAM HO HAMIKOVO    LEV HK Levice   
LMI MHk 32 L. Mikuláš "B"    NRA HK DYNAMAX Nitra   
NZO HC Mikron N. Zámky    PAR HK Iskra Partizánske   
RSO Rimavská Sobota    SAV HK Sabinov   
VOĽNO VOĽNO (free)   
Kanadske bodovanie k 4.2.2013
Kanadske bodovanie k 4.2.2013

Produktivita


  NO PLAYER BORN POST TEAM GP G A PTS

1. 86 Tomáš Leščišin 1986 LW BAW 20 28 15 43
2. 19 Matej Hančiak 1988 RW DKH 22 20 20 40

3. 6 Róbert Budaj 1989 LW DKH 23 14 23 37

4. 9 Lukáš Laškody 1985 RW GEL 24 6 29 35

5. 24 Michal Šagát 1991 RW RSO 20 22 12 34

  20 Pavol Antoška 1978 CE LMI 23 13 21 34

7. 70 Anton Goffa 1984 LW SAV 18 17 15 32

  20 Peter Šlamiar 1977 RW RSO 22 9 23 32

9. 9 Michal Durdiak 1988 CE DKH 21 13 17 30

  87 Matúš Lúč 1987 CE BAW 22 6 24 30

11. 92 Tomáš Košč 1989 RW BAW 17 10 17 27

  10 Peter Česelka 1994 RW BAW 20 10 17 27

13. 74 Tibor Koniar 1982 RW LMI 21 21 5 26

  55 Ivan Oško 1970 LD LMI 21 8 18 26

  24 Martin Hopkovič 1982 CE SAV 21 8 18 26

16. 10 Peter Filipiak 1990 CE RSO 21 13 12 25

  21 Radovan Znak 1984 LW GEL 14 12 13 25
Góly
  NO PLAYER BORN POST TEAM GP G



1. 86 Tomáš Leščišin 1986 LW BAW 20 28



2. 24 Michal Šagát 1991 RW RSO 20 22



3. 74 Tibor Koniar 1982 RW LMI 21 21



4. 19 Matej Hančiak 1988 RW DKH 22 20



5. 70 Anton Goffa 1984 LW SAV 18 17



6. 6 Róbert Budaj 1989 LW DKH 23 14



  20 Andrej Paška 1992 RW BLE 21 14



  19 Ján Šiška 1984 CE GEL 20 14



9. 20 Pavol Antoška 1978 CE LMI 23 13



  9 Michal Durdiak 1988 CE DKH 21 13



  10 Peter Filipiak 1990 CE RSO 21 13



12. 21 Radovan Znak 1984 LW GEL 14 12



  77 Pavol Zavacký 1984 RW BAW 16 12



14. 91 Miroslav Poruben 1990 LW LMI 22 11



15. 92 Tomáš Košč 1989 RW BAW 17 10



  10 Peter Česelka 1994 RW BAW 20 10



  21 Radko Škácha 1973 LW LMI 24 10



  32 Jozef Pavlovič 1989 RW LMI 19 10



  46 Viliam Krajňák 1987 RW SAV 19 10



  92 Erik Belušár 1990 CE BAW 6 10



  18 Peter Hanušniak 1987 LW DKH 21 10



22. 20 Peter Šlamiar 1977 RW RSO 22 9



  32 Ján Slovák 1989 CE RSO 21 9



  10 Peter Gross 1989 CE GEL 24 9



  4 Tomáš Cvejn 1984 LW GEL 22 9

Asistencie

  NO PLAYER BORN POST TEAM GP
A A1 A2




1. 9 Lukáš Laškody 1985 RW GEL 24
29 15 14




2. 87 Matúš Lúč 1987 CE BAW 22
24 18 6




3. 6 Róbert Budaj 1989 LW DKH 23
23 15 8




  20 Peter Šlamiar 1977 RW RSO 22
23 15 8




5. 20 Pavol Antoška 1978 CE LMI 23
21 16 5




6. 19 Matej Hančiak 1988 RW DKH 22
20 11 9




7. 55 Ivan Oško 1970 LD LMI 21
18 12 6




  24 Martin Hopkovič 1982 CE SAV 21
18 12 6




  18 Jakub Mihalič 1991 RW BAW 12
18 15 3


Trestné minúty
  NO PLAYER BORN POST TEAM GP PIM PIM2 PIM5 PIM10 PIM20 PIM25
1. 17 Štefan Janečko 1982 RD GEL 20 134 22 0 5 2 0
2. 22 Marek Polerecký 1990 RW DKH 20 102 6 2 4 2 0
3. 10 Tomáš Čajkovský 1990 LD BLE 24 92 16 0 4 1 0
4. 24 Martin Hopkovič 1982 CE SAV 21 84 12 0 4 1 0
5. 25 Ivan Droppa 1972 RD LMI 17 73 9 0 1 1 1
6. 77 Richard Štofko 1992 RW SAV 24 67 16 1 1 1 0
7. 82 Ľubomír Dobranský 1985 LD GEL 24 66 18 0 3 0 0
8. 87 Dávid Bortňák 1988 RW SAV 5 63 4 1 1 2 0
  24 Ľubomír Sivák 1983 CE LMI 17 63 19 1 0 1 0
  32 Ján Slovák 1989 CE RSO 21 63 14 1 1 1 0


Produktivita v presilovkách
  NO PLAYER BORN POST TEAM GP G PPG PPA PPP
1. 9 Lukáš Laškody 1985 RW GEL 24 6 4 9 13
2. 86 Tomáš Leščišin 1986 LW BAW 20 28 7 4 11
3. 55 Ivan Oško 1970 LD LMI 21 8 2 8 10
  19 Matej Hančiak 1988 RW DKH 22 20 3 7 10
5. 22 Peter Durnota 1973 CE LMI 22 8 2 7 9
  82 Ľubomír Dobranský 1985 LD GEL 24 2 2 7 9
  24 Michal Šagát 1991 RW RSO 20 22 3 6 9
  20 Pavol Antoška 1978 CE LMI 23 13 3 6 9
  9 Michal Durdiak 1988 CE DKH 21 13 7 2 9
10. 6 Róbert Budaj 1989 LW DKH 23 14 1 7 8
  87 Matúš Lúč 1987 CE BAW 22 6 1 7 8
  21 Radovan Znak 1984 LW GEL 14 12 3 5 8
  32 Ján Slovák 1989 CE RSO 21 9 3 5 8
  19 Ján Šiška 1984 CE GEL 20 14 4 4 8
15. 70 Anton Goffa 1984 LW SAV 18 17 2 5 7
  24 Martin Hopkovič 1982 CE SAV 21 8 2 5 7
  4 Marek Ondričko 1984 RD SAV 19 4 2 5 7
  91 Miroslav Poruben 1990 LW LMI 22 11 3 4 7
  4 Tomáš Cvejn 1984 LW GEL 22 9 3 4 7


Percentuálna uspešnosť zásahov

NO PLAYER BORN TEAM GP MIN SOG GA GAA SVS SVS_PCT
1. 33 Igor Cibuľa 1992 RSO 13 754:16 377 32 2.55 345 91.51%
2. 1 Marek Pastorek 1988 DKH 14 798:30 425 37 2.78 388 91.29%
3. 30 Jaroslav Melna 1982 LMI 12 685:31 379 41 3.59 338 89.18%
4. 1 Róbert Malatinec 1990 BLE 20 1165:16 797 100 5.15 697 87.45%
5. 1 Martin Hudák 1985 BAW 15 702:55 430 57 4.87 373 86.74%
6. 11 Michael Palko 1995 GEL 21 1089:01 661 88 4.85 573 86.68%
7. 83 Martin Hyben 1983 SAV 15 822:49 522 79 5.76 443 84.86%

8. 60 Norbert Mozolány 1985 BLE 4 187:48 123 12 3.83 111 90.24%
9. 1 Jaroslav Němec 1988 LMI 7 403:51 245 25 3.71 220 89.79%
10. 2 Juraj Bachan 1991 DKH 12 590:24 308 33 3.35 275 89.28%
11. 2 Miroslav Bruncko 1991 LMI 1 60:00 51 6 6.00 45 88.23%
12. 2 Tomáš Žaludko 1980 GEL 5 222:27 167 20 5.39 147 88.02%
13. 39 Adam Mišura 1990 LMI 5 241:09 152 19 4.73 133 87.50%
14. 1 Tomáš Petro 1989 BAW 2 120:00 54 7 3.50 47 87.03%
15. 33 Viktor Čajkovský 1992 RSO 6 320:28 150 21 3.93 129 86.00%
16. 30 Denis Surgent 1991 SAV 12 627:37 406 57 5.45 349 85.96%
17. 2 Lukáš Tomaščík 1992 BAW 12 542:05 304 44 4.87 260 85.52%
18. 31 Ivan Kasanický 1994 LMI 1 60:00 43 7 7.00 36 83.72%
19. 33 Radovan Juraštík 1987 RSO 3 175:10 73 12 4.11 61 83.56%
20. 11 Marek Novotný 1985 GEL 3 113:28 85 14 7.40 71 83.52%
21. 1 Tomáš Sihelský 1995 RSO 6 53:56 24 4 4.45 20 83.33%
  2 Michal Fecko 1994 GEL 2 27:22 12 2 4.38 10 83.33%
23. 33 Matej Lipnický 1989 RSO 2 104:43 55 11 6.30 44 80.00%
24. 60 Gabriel Gažo 1980 BLE 1 8:21 4 2 14.37 2 50.00%


Odchytané minúty 
  NO PLAYER BORN TEAM GP MIN



1. 1 Róbert Malatinec 1990 BLE 20 1165:16



2. 11 Michael Palko 1995 GEL 21 1089:01



3. 83 Martin Hyben 1983 SAV 15 822:49



4. 1 Marek Pastorek 1988 DKH 14 798:30



5. 33 Igor Cibuľa 1992 RSO 13 754:16



6. 1 Martin Hudák
1985 BAW 15 702:55



7. 30 Jaroslav Melna 1982 LMI 12 685:31


Fair-Play
TEAM GP PIM _2 _5 _10 _20 _25 AVG
1. HK Levice 24 256 93 0 7 0 0 10.66
2. MHK Dubnica 24 376 138 0 8 1 0 15.66
3. HK Warriors Bardejov 24 410 130 2 10 2 0 17.08
4. HK Sabinov 24 418 114 2 8 5 0 17.41
5. Rimavská Sobota 24 465 150 1 12 2 0 19.37
6. HK 96 Nitra 24 548 139 4 11 7 0 22.83
7. HC Nové Zámky s.r.o. 24 551 138 5 9 8 0 22.95
8. HK SLOVAN Gelnica 24 582 186 2 12 4 0 24.25
9. MHK BLESKY Detva 24 624 182 2 15 5 0 26.00
10. HK Iskra Partizánske 24 828 189 6 20 11 0 34.50
11. MŠK Hviezda D. Kubín  [out] 24 490 135 5 7 5 1 20.41
12. MHk 32 L. Mikuláš  [out] 24 588 164 3 10 6 1 24.50
13. HO HAMIKOVO   [out] 24 453 119 5 2 6 2 18.87
14. HK Brezno  [out] 24 457 146 1 9 1 2 19.04

Využitie presiloviek
TEAM GP PPOP PPGF PPGA PP_PCT PP_TIME
1. HK 96 Nitra 24 98 28 2 28.57% 142:39
2. MHk 32 L. Mikuláš 24 132 35 5 26.51% 183:19
3. HK Warriors Bardejov 24 119 26 7 21.84% 178:52
4. HK Levice 24 118 25 5 21.18% 184:35
5. Rimavská Sobota 24 121 25 2 20.66% 171:03
6. HO HAMIKOVO 24 113 23 2 20.35% 178:40
7. MŠK Hviezda D. Kubín 24 143 26 4 18.18% 215:23
8. HK Iskra Partizánske 24 149 27 7 18.12% 212:36
9. HK Brezno 24 137 24 5 17.51% 211:39
10. HK SLOVAN Gelnica 24 140 24 10 17.14% 203:24
  HC Nové Zámky s.r.o. 24 105 18 7 17.14% 158:07
12. MHK BLESKY Detva 24 120 18 5 15.00% 187:11
13. MHK Dubnica 24 125 18 4 14.40% 198:43
14. HK Sabinov 24 143 18 14 12.58% 233:16


Úspešnosť prežitia oslabení
TEAM GP SHOP SHGF SHGA SH_PCT SH_TIME
1. MŠK Hviezda D. Kubín 24 115 3 13 88.69% 186:04
2. HK Iskra Partizánske 24 169 8 27 84.02% 235:59
3. HK Levice 24 81 2 13 83.95% 127:13
4. HK 96 Nitra 24 121 3 20 83.47% 188:58
5. Rimavská Sobota 24 132 11 22 83.33% 186:38
6. HK SLOVAN Gelnica 24 161 5 29 81.98% 230:21
7. HC Nové Zámky s.r.o. 24 118 4 23 80.50% 194:03
8. MHK BLESKY Detva 24 153 4 30 80.39% 223:42
9. MHk 32 L. Mikuláš 24 146 3 30 79.45% 219:41
10. HO HAMIKOVO 24 112 7 24 78.57% 172:50
11. HK Warriors Bardejov 24 113 15 25 77.87% 172:26
12. HK Brezno 24 124 5 28 77.41% 183:20
13. MHK Dubnica 24 120 3 28 76.66% 184:36
14. HK Sabinov 24 98 6 23 76.53% 153:36






2. liga seniorov / 2nd seniors league

naspäť / back

Výsledky / Results
ROUND GAM_ID DATE_TIME GAME RESULT
I. časť základná sk. "B" / I. part preliminary Group "B"
I. časť základná sk. "B" / I. part preliminary Group "B" - 1. kolo [round]
1 10113 15.09.2012 17:30 MHK Humenné VOĽNO (free) online n/a
1 10114 15.09.2012 17:00 Rimavská Sobota MHK BLESKY Detva 7:5 (4:3, 0:0, 3:2) n/a
1 10115 02.12.2012 17:00 HK Sabinov HK SLOVAN Gelnica 5:4x (1:1, 2:0, 1:3, 1:0) n/a
1 10116 15.09.2012 19:00 MHk 32 L. Mikuláš "B" MŠK Hviezda D. Kubín 4:3 (2:1, 2:1, 0:1) n/a
I. časť základná sk. "B" / I. part preliminary Group "B" - 2. kolo [round]
2 10117 22.09.2012 00:00 VOĽNO (free) MŠK Hviezda D. Kubín online n/a
2 10118 27.01.2013 17:30 HK SLOVAN Gelnica MHk 32 L. Mikuláš "B" 3:4x (1:1, 1:1, 1:1, 0:1) n/a
2 10119 22.09.2012 17:00 MHK BLESKY Detva HK Sabinov 4:3 (1:0, 0:1, 3:2) n/a
2 10120 22.09.2012 17:30 MHK Humenné Rimavská Sobota 0:5 kont kontumacia n/a
I. časť základná sk. "B" / I. part preliminary Group "B" - 3. kolo [round]
3 10121 29.09.2012 17:00 Rimavská Sobota VOĽNO (free) online n/a
3 10122 16.12.2012 17:00 HK Sabinov MHK Humenné 4:12 (0:3, 2:1, 2:8) n/a
3 10123 29.09.2012 19:00 MHk 32 L. Mikuláš "B" MHK BLESKY Detva 11:4 (4:2, 4:2, 3:0) n/a
3 10124 29.09.2012 17:30 MŠK Hviezda D. Kubín HK SLOVAN Gelnica 3:2 (0:0, 1:1, 2:1) n/a
I. časť základná sk. "B" / I. part preliminary Group "B" - 4. kolo [round]
4 10125 06.10.2012 00:00 VOĽNO (free) HK SLOVAN Gelnica online n/a
4 10126 06.10.2012 17:00 MHK BLESKY Detva MŠK Hviezda D. Kubín 3:5 (1:2, 2:2, 0:1) n/a
4 10127 26.10.2012 19:00 MHK Humenné MHk 32 L. Mikuláš "B" 8:2 (4:0, 2:2, 2:0) n/a
4 10128 06.10.2012 17:00 Rimavská Sobota HK Sabinov 6:3 (2:0, 3:0, 1:3) n/a
I. časť základná sk. "B" / I. part preliminary Group "B" - 5. kolo [round]
5 10129 13.10.2012 17:00 HK Sabinov VOĽNO (free) online n/a
5 10130 13.10.2012 19:00 MHk 32 L. Mikuláš "B" Rimavská Sobota 5:4 (2:2, 2:1, 1:1) n/a
5 10131 04.11.2012 16:00 MŠK Hviezda D. Kubín MHK Humenné 3:4gws (0:1, 1:1, 2:1, 0:0) n/a
5 10132 13.10.2012 17:00 MHK BLESKY Detva HK SLOVAN Gelnica 7:2 (3:0, 1:1, 3:1) n/a
I. časť základná sk. "B" / I. part preliminary Group "B" - 6. kolo [round]
6 10133 20.10.2012 00:00 VOĽNO (free) MHK BLESKY Detva online n/a
6 10134 20.10.2012 17:30 MHK Humenné HK SLOVAN Gelnica 10:2 (3:1, 2:1, 5:0) n/a
6 10135 20.10.2012 17:00 Rimavská Sobota MŠK Hviezda D. Kubín 0:5 kont kontumacia n/a
6 10136 09.12.2012 17:00 HK Sabinov MHk 32 L. Mikuláš "B" 2:5 (1:2, 1:2, 0:1) n/a
I. časť základná sk. "B" / I. part preliminary Group "B" - 7. kolo [round]
7 10137 27.10.2012 19:00 MHk 32 L. Mikuláš "B" VOĽNO (free) online n/a
7 10138 27.10.2012 17:30 MŠK Hviezda D. Kubín HK Sabinov 9:4 (4:0, 2:4, 3:0) n/a
7 10139 08.12.2012 17:30 HK SLOVAN Gelnica Rimavská Sobota 1:5 (0:1, 1:4, 0:0) n/a
7 10140 27.10.2012 17:00 MHK BLESKY Detva MHK Humenné 4:2 (1:1, 2:0, 1:1) n/a
I. časť základná sk. "B" / I. part preliminary Group "B" - 8. kolo [round]
8 10141 01.11.2012 00:00 VOĽNO (free) MHK Humenné online n/a
8 10142 01.11.2012 17:00 MHK BLESKY Detva Rimavská Sobota 6:2 (4:1, 1:0, 1:1) n/a
8 10143 26.12.2012 17:30 HK SLOVAN Gelnica HK Sabinov 2:3gws (1:0, 1:0, 0:2, 0:0) n/a
8 10144 01.11.2012 17:30 MŠK Hviezda D. Kubín MHk 32 L. Mikuláš "B" 6:4 (2:2, 3:0, 1:2) n/a
I. časť základná sk. "B" / I. part preliminary Group "B" - 9. kolo [round]
9 10145 03.11.2012 17:30 MŠK Hviezda D. Kubín VOĽNO (free) online n/a
9 10146 22.09.2012 20:00 MHk 32 L. Mikuláš "B" HK SLOVAN Gelnica 5:4 (2:2, 1:1, 2:1) n/a
9 10147 22.12.2012 17:00 HK Sabinov MHK BLESKY Detva 3:2 (0:1, 2:0, 1:1) n/a
9 10148 03.11.2012 17:00 Rimavská Sobota MHK Humenné 7:4 (2:1, 1:1, 4:2) n/a
I. časť základná sk. "B" / I. part preliminary Group "B" - 10. kolo [round]
10 10149 10.11.2012 00:00 VOĽNO (free) Rimavská Sobota online n/a
10 10150 10.11.2012 17:30 MHK Humenné HK Sabinov 9:6 (6:3, 3:1, 0:2) n/a
10 10151 10.11.2012 17:00 MHK BLESKY Detva MHk 32 L. Mikuláš "B" 6:9 (2:2, 1:4, 3:3) n/a
10 10152 09.12.2012 14:00 HK SLOVAN Gelnica MŠK Hviezda D. Kubín 1:3 (1:1, 0:2, 0:0) n/a
I. časť základná sk. "B" / I. part preliminary Group "B" - 11. kolo [round]
11 10153 17.11.2012 17:30 HK SLOVAN Gelnica VOĽNO (free) online n/a
11 10154 17.11.2012 17:30 MŠK Hviezda D. Kubín MHK BLESKY Detva 6:3 (1:2, 3:1, 2:0) n/a
11 10155 17.11.2012 19:00 MHk 32 L. Mikuláš "B" MHK Humenné 8:2 (3:0, 0:1, 5:1) n/a
11 10156 17.11.2012 17:00 HK Sabinov Rimavská Sobota 3:7 (1:3, 1:2, 1:2) n/a
I. časť základná sk. "B" / I. part preliminary Group "B" - 12. kolo [round]
12 10157 24.11.2012 00:00 VOĽNO (free) HK Sabinov online n/a
12 10158 24.11.2012 17:00 Rimavská Sobota MHk 32 L. Mikuláš "B" 7:1 (2:0, 4:1, 1:0) n/a
12 10159 24.11.2012 17:30 MHK Humenné MŠK Hviezda D. Kubín 4:3x (2:0, 1:2, 0:1, 1:0) n/a
12 10160 24.11.2012 17:00 MHK BLESKY Detva HK SLOVAN Gelnica 6:5gws (1:1, 3:2, 1:2, 0:0) n/a
I. časť základná sk. "B" / I. part preliminary Group "B" - 13. kolo [round]
13 10161 01.12.2012 17:00 MHK BLESKY Detva VOĽNO (free) online n/a
13 10162 01.12.2012 17:30 HK SLOVAN Gelnica MHK Humenné 5:9 (0:1, 1:3, 4:5) n/a
13 10163 01.12.2012 17:30 MŠK Hviezda D. Kubín Rimavská Sobota 1:4 (1:1, 0:2, 0:1) n/a
13 10164 01.12.2012 19:00 MHk 32 L. Mikuláš "B" HK Sabinov 5:4x (1:1, 1:3, 2:0, 1:0) n/a
I. časť základná sk. "B" / I. part preliminary Group "B" - 14. kolo [round]
14 10165 08.12.2012 00:00 VOĽNO (free) MHk 32 L. Mikuláš "B" online n/a
14 10166 08.12.2012 17:00 HK Sabinov MŠK Hviezda D. Kubín 4:5gws (2:1, 0:1, 2:2, 0:0) n/a
14 10167 27.10.2012 17:00 Rimavská Sobota HK SLOVAN Gelnica 9:3 (4:1, 2:1, 3:1) n/a
14 10168 08.12.2012 17:30 MHK Humenné MHK BLESKY Detva 5:3 (3:1, 1:1, 1:1) n/a
I. časť základná sk. "B" / I. part preliminary Group "B" - 15. kolo [round]
15 10169 15.12.2012 17:30 MHK Humenné VOĽNO (free) online n/a
15 10170 15.12.2012 17:00 Rimavská Sobota MHK BLESKY Detva 0:2 (0:0, 0:0, 0:2) n/a
15 10171 15.12.2012 17:00 HK Sabinov HK SLOVAN Gelnica 3:4 (2:1, 0:2, 1:1) n/a
15 10172 15.12.2012 19:00 MHk 32 L. Mikuláš "B" MŠK Hviezda D. Kubín 7:5 (3:1, 2:3, 2:1) n/a
I. časť základná sk. "B" / I. part preliminary Group "B" - 16. kolo [round]
16 10173 22.12.2012 00:00 VOĽNO (free) MŠK Hviezda D. Kubín online n/a
16 10174 22.12.2012 17:30 HK SLOVAN Gelnica MHk 32 L. Mikuláš "B" 4:5x (1:1, 1:1, 2:2, 0:1) n/a
16 10175 03.11.2012 17:00 MHK BLESKY Detva HK Sabinov 4:3 (1:1, 2:1, 1:1) n/a
16 10176 22.12.2012 15:00 MHK Humenné Rimavská Sobota 5:2 (1:0, 2:1, 2:1) n/a
I. časť základná sk. "B" / I. part preliminary Group "B" - 17. kolo [round]
17 10177 29.12.2012 17:00 Rimavská Sobota VOĽNO (free) online n/a
17 10178 29.12.2012 17:00 HK Sabinov MHK Humenné 2:6 (1:2, 1:1, 0:3) n/a
17 10179 29.12.2012 13:30 MHk 32 L. Mikuláš "B" MHK BLESKY Detva 2:1 (1:0, 1:0, 0:1) n/a
17 10180 29.12.2012 17:30 MŠK Hviezda D. Kubín HK SLOVAN Gelnica 8:4 (2:3, 5:1, 1:0) n/a
I. časť základná sk. "B" / I. part preliminary Group "B" - 18. kolo [round]
18 10181 05.01.2013 00:00 VOĽNO (free) HK SLOVAN Gelnica online n/a
18 10182 05.01.2013 17:00 MHK BLESKY Detva MŠK Hviezda D. Kubín 3:5 (0:4, 2:1, 1:0) n/a
18 10183 05.01.2013 17:30 MHK Humenné MHk 32 L. Mikuláš "B" 3:5 (2:0, 0:1, 1:4) n/a
18 10184 05.01.2013 17:00 Rimavská Sobota HK Sabinov 6:1 (1:0, 3:0, 2:1) n/a
I. časť základná sk. "B" / I. part preliminary Group "B" - 19. kolo [round]
19 10185 12.01.2013 17:00 HK Sabinov VOĽNO (free) online n/a
19 10186 12.01.2013 19:00 MHk 32 L. Mikuláš "B" Rimavská Sobota 7:5 (3:1, 1:3, 3:1) n/a
19 10187 12.01.2013 17:30 MŠK Hviezda D. Kubín MHK Humenné 7:1 (1:1, 3:0, 3:0) n/a
19 10188 12.01.2013 17:30 HK SLOVAN Gelnica MHK BLESKY Detva 2:1 (1:0, 0:1, 1:0) n/a
I. časť základná sk. "B" / I. part preliminary Group "B" - 20. kolo [round]
20 10189 19.01.2013 00:00 VOĽNO (free) MHK BLESKY Detva online n/a
20 10190 19.01.2013 17:30 MHK Humenné HK SLOVAN Gelnica 3:6 (1:1, 1:2, 1:3) n/a
20 10191 19.01.2013 17:00 Rimavská Sobota MŠK Hviezda D. Kubín 5:3 (2:2, 1:0, 2:1) n/a
20 10192 19.01.2013 17:00 HK Sabinov MHk 32 L. Mikuláš "B" 5:6 (2:3, 2:1, 1:2) n/a
I. časť základná sk. "B" / I. part preliminary Group "B" - 21. kolo [round]
21 10193 26.01.2013 19:00 MHk 32 L. Mikuláš "B" VOĽNO (free) online n/a
21 10194 26.01.2013 17:30 MŠK Hviezda D. Kubín HK Sabinov 5:2 (2:0, 1:1, 2:1) n/a
21 10195 26.01.2013 17:30 HK SLOVAN Gelnica Rimavská Sobota 1:5 (0:2, 1:3, 0:0) n/a
21 10196 26.01.2013 17:00 MHK BLESKY Detva MHK Humenné 6:11 (2:5, 3:5, 1:1) n/a
I. časť základná sk. "B" / I. part preliminary Group "B" - 22. kolo [round]
22 10197 02.02.2013 00:00 VOĽNO (free) MHK Humenné online n/a
22 10198 02.02.2013 17:00 MHK BLESKY Detva Rimavská Sobota 4:8 (1:3, 0:1, 3:4) n/a
22 10199 02.02.2013 17:30 HK SLOVAN Gelnica HK Sabinov 8:4 (4:1, 1:2, 3:1) n/a
22 10200 02.02.2013 17:30 MŠK Hviezda D. Kubín MHk 32 L. Mikuláš "B" 3:2 (2:1, 0:0, 1:1) n/a
I. časť základná sk. "B" / I. part preliminary Group "B" - 23. kolo [round]
23 10201 09.02.2013 17:30 MŠK Hviezda D. Kubín VOĽNO (free) online n/a
23 10202 09.02.2013 19:00 MHk 32 L. Mikuláš "B" HK SLOVAN Gelnica 4:5 (0:3, 4:1, 0:1) n/a
23 10203 09.02.2013 17:00 HK Sabinov MHK BLESKY Detva 4:0 (0:0, 1:0, 3:0) n/a
23 10204 09.02.2013 17:00 Rimavská Sobota MHK Humenné 7:3 (2:0, 2:1, 3:2) n/a
I. časť základná sk. "B" / I. part preliminary Group "B" - 24. kolo [round]
24 10205 16.02.2013 00:00 VOĽNO (free) Rimavská Sobota online n/a
24 10206 16.02.2013 17:30 MHK Humenné HK Sabinov 9:3 (1:0, 3:1, 5:2) n/a
24 10207 16.02.2013 17:00 MHK BLESKY Detva MHk 32 L. Mikuláš "B" 2:3gws (2:1, 0:1, 0:0, 0:0) n/a
24 10208 16.02.2013 17:30 HK SLOVAN Gelnica MŠK Hviezda D. Kubín 1:4 (1:4, 0:0, 0:0) n/a
I. časť základná sk. "B" / I. part preliminary Group "B" - 25. kolo [round]
25 10209 23.02.2013 17:30 HK SLOVAN Gelnica VOĽNO (free) online n/a
25 10210 23.02.2013 17:30 MŠK Hviezda D. Kubín MHK BLESKY Detva 9:0 (2:0, 3:0, 4:0) n/a
25 10211 23.02.2013 19:00 MHk 32 L. Mikuláš "B" MHK Humenné 10:5 (4:1, 2:3, 4:1) n/a
25 10212 23.02.2013 17:00 HK Sabinov Rimavská Sobota 6:5 (1:1, 1:1, 4:3) n/a
I. časť základná sk. "B" / I. part preliminary Group "B" - 26. kolo [round]
26 10213 02.03.2013 00:00 VOĽNO (free) HK Sabinov online n/a
26 10214 02.03.2013 15:00 Rimavská Sobota MHk 32 L. Mikuláš "B" 3:2x (0:0, 1:2, 1:0, 1:0) n/a
26 10215 02.03.2013 17:30 MHK Humenné MŠK Hviezda D. Kubín 4:6 (2:1, 2:1, 0:4) n/a
26 10216 02.03.2013 17:30 HK SLOVAN Gelnica MHK BLESKY Detva 10:4 (2:1, 5:2, 3:1) n/a
I. časť základná sk. "B" / I. part preliminary Group "B" - 27. kolo [round]
27 10217 11.11.2012 17:00 MHK BLESKY Detva VOĽNO (free) online n/a
27 10218 17.02.2013 17:30 HK SLOVAN Gelnica MHK Humenné 4:6 (1:1, 3:4, 0:1) n/a
27 10219 11.11.2012 17:30 MŠK Hviezda D. Kubín Rimavská Sobota 6:4 (2:2, 1:1, 3:1) n/a
27 10220 11.11.2012 19:00 MHk 32 L. Mikuláš "B" HK Sabinov 9:4 (3:2, 1:1, 5:1) n/a
I. časť základná sk. "B" / I. part preliminary Group "B" - 28. kolo [round]
28 10221 10.02.2013 00:00 VOĽNO (free) MHk 32 L. Mikuláš "B" online n/a
28 10222 10.02.2013 17:00 HK Sabinov MŠK Hviezda D. Kubín 1:5 (1:2, 0:2, 0:1) n/a
28 10223 10.02.2013 17:00 Rimavská Sobota HK SLOVAN Gelnica 9:2 (1:2, 4:0, 4:0) n/a
28 10224 10.02.2013 14:00 MHK Humenné MHK BLESKY Detva 5:3 (2:0, 2:2, 1:1) n/a

Skratky / Abbrevations

2. liga seniorov 

Tabuľky / Standings
I. časť základná sk. "B" / I. part preliminary Group "B"
Por. TEAM GP W OTW OTL L GF : GA PTS
1. MŠK Hviezda D. Kubín 24 17 1 2 4 118 : 71 55
2. MHk 32 L. Mikuláš "B" 24 13 4 1 5 125 : 98 51
3. Rimavská Sobota 24 15 1 0 8 122 : 79 47
4. MHK Humenné 24 12 2 0 10 130 : 113 40
5. HK SLOVAN Gelnica 24 6 0 5 13 85 : 125 23
6. MHK BLESKY Detva 24 6 1 0 16 83 : 122 21
7. HK Sabinov 24 3 2 2 17 82 : 137 15

Za správnosť vložených štatistických údajov zodpovedajú príslušní kluboví štatistici. Za správne štatistické výstupy zodpovedá Štatistické oddelenie SZĽH. V prípade problémov prosím kontaktujte Štatistické odd. SZĽH, email: svitok@szlh.sk.

POČET ÚČASTNÍKOV: 14 v dvoch skupinách

Skupina B

P.č. Názov

1. HK Warriors Bardejov (domáce stretnutia na ZŠ v Humennom).

Výkonný výbor SZĽH schválil dňa 17.10.2012 prevod súťažnej licencie z HK Warriors Bardejov na MHK Humenné.
MHK Humenné bude hrávať stretnutia na ZŠ v Humennom.

2. HKM RIMAVSKÁ SOBOTA
3. HK Sabinov
4. MHk 32 Liptovský Mikuláš a.s. ** (B družstvo MHk 32 L. Mikuláš a.s.)
5. MŠk HVIEZDA Dolný Kubín
6. HK Slovan Gelnica
7. MHK BLESKY Detva

MODEL SÚŤAŽE:
I. časť Základná
- každé družstvo odohrá v základnej časti so súpermi len vo svojej skupine (A, resp.B) 24 stretnutí /28 kôl, pričom družstvá sa stretnú so súpermi 4 krát - 2x doma, 2x vonku = 28 kôl

II. časť - O víťaza 2LS
- Do časti O víťaza 2LS postupujú družstvá umiestnené po ZČ v sk. A a sk. B na 1. miestach, ktoré odohrajú stretnutia na dve víťazné stretnutia z troch možných systémom 1.-2.

III. časť - Barážžo I. HL SR (súťaž riadená ZOK I. HL SR)
Družstvo, ktoré zvíťazí v dvoch z troch možných stretnutí postupuje do Baráže o I. HL SR, kde sa stretne s družstvom umiestneným na 4. mieste Play-Out (12. účastník I. HL SR).

Baráž o I. HL SR (12/1HL - 1/2LS). Barážové stretnutia
sa hrajú na štyri víťazné stretnutia. V prípade, ak jedno z družstiev nenastúpi na stretnutia Baráže o I. HL SR,
barážžsa neuskutoční a toto družstvo je považované za zostupujúce.

V prípade, ak sa počet účastníkov I. HL SR zníži (napr. odhlásením družstva), bude toto družstvo považované za zostupujúce, Baráž o I. HL SR sa neuskutoční a právo postupu do I. HL SR získava Víťaz 2LS po splnení štandardných podmienok I. HL SR.

HRACIE DNI A HRACÍ ČAS:

sobota; vložené hracie dni a sviatok - 17:00 hod. (Nové Zámky - 16:30 h.; Dolný Kubín, Gelnica, Levice, Partizánske - 17:30 h.; Liptovský Mikuláš - 19:00, Nitra - 20:00 h.)

HK Warriors Bardejov odohrá domáce stretnutia na zimnom štadióne v Humennom.

BODOVANIE:
Výhra v riadnom hracom čase 3 b., výhra v predĺžení - 2 body, prehra v predĺžní - 1 bod.

POSTUP:
V sezóne 2012/2013 z I. HL SR vypadáva družstvo, ktoré prehrá Baráž o I. HL SR. Družstvo, ktoré zvíťazí v Baráži o I. HL SR, postupuje do I. HL SR 2013/2014, pričom musí spĺňať podmienky stanovené ZOKom I.HL SR.

UPOZORNENIA:

- podmienky pre "B" družstvo sú stanovené v čl. 16 Súťažného poriadku SZ!H

- podmienky pre farmárske družstvá sú stanovené v čl. 25 SP SZĽH, resp. záväzných výkladoch VV SZĽH

- podmienky účasti družstva v Baráži o I. HL SR sú stanovené v časti Baráži o I. HL SR
- čl. 13 a čl. 14 PP SZĽH viď novelizované ustanovenia
špecifikáciu podmienok štartu hráčov stanovia po dohode riadiace orgány súťaží ZOK I. HL SR a Pro-Hokej (napr.
štart hráčov v barážových stretnutiach a pod.)

- Štart zahraničných hráčov je stanovený v 2LS 2012/2013 na počet 3.

V prípade nerozhodného výsledku v riadnom hracom čase sa pokračuje ďalej v zmysle čl. 70 SP SZĽH (PREDĹŽENIA), resp. čl. 71 SP SZ!H (SAMOSTATNÉ NÁJAZDY)

Dôrazne upozorňujeme hráčov a kluby na dodržiavanie ustanovení Zákona č. 300/2008, § 19, § 20 a nasl., viď www.antidoping.sk

Ďalšie dôležité upozornenia sú špecifikované v Rozpise súťaží SZĽH 2012/2013 v časti "Všeobecné ustanovenia platné pre všetky súťaže riadené SZĽH a na www.hockeyslovakia.sk v príslušnej súťaži a sú záväzné pre
všetkých činovníkov, funkcionárov, kluby a hráčov.


Skratky / Abbrevations
GP zápasy odohrané / games played
W výhra / win
OTW výhra v predĺženi / overtime win
OTL prehra v predĺženi / overtime lose
L prehra / lose
GF strelené góly / goals for
GA obdržané góly / goals against
PTS body / points
 
E-mail
Heslo
Admin: rominho22@azet.sk
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one