2. HK Slovan Gelnica 8 3 2 1 2 30 : 32 14
3. HK Warriors Bardejov 10 3 0 2 5 39 : 48 11
4. MŠK Hviezda D. Kubín 7 3 1 0 3 24 : 28 11
6. MHk 32 L. Mikuláš "B" 9 2 0 1 6 34 : 44 7
7. HK Brezno 12 1 1 0 10 40 : 76 5

Vysledky 21.kola

17:30
HK Slovan Gelnica - HK Warriors  4:5 (1:1,2:3,1:1)
Rozhodcovia: Smrek Martin, Štec Marek, Gajdoš Martin, Jesenský Ivan (inštruktor), divákov: 312
G:14.Peter Gross (Lukáš Laškody), 22.Ladislav Ščurko (Peter Findura)oslab. ,31.Tomáš Cvejn tres.str., 53.Peter Gross (Lukáš Laškody,Tomáš Cvejn)

19:00
MHk 32 L. Mikuláš "B" - HK Sabinov 6:4 (3:0,3:2,0:2)
Rozhodcovia: Kubovčík Vladimír, Sergej Tonka Jozef, Gajdošík Ivan, divákov: 80

17:00
HK Brezno - HKM Rimavská Sobota 1:8 (0:1,0:6,1:1)
Rozhodcovia: Jakubec Ľuboš, Greguš Jozef, Číž Martin, divákov: 335

MŠK Hviezda D. Kubín - Volno

Vysledky 20.kola

HK Slovan Gelnica - HK Sabinov 8:9 (3:3,3:1,2:5)
Rozhodcovia: Grečko Peter, Dankovič Štefan, Kovaľ Jakub, divákov: 338
G:2.Ladislav Ščurko (Michal Cebuľa), 9.Radovan Znak tres.str., 13.Peter Findura (Ladislav Ščurko,Matej Fábry), 22.Ladislav Ščurko (Matej Janke,Ľubomír Dobranský), 25.Ladislav Ščurko oslab/2, 40.Radovan Znak (Martin Gross,Ján Šiška), 43.Tomáš Cvejn (Lukáš Laškody), 60.Ladislav Ščurko (Michal Cebuľa,Lukáš Laškody)

17:30

MŠK Hviezda D. Kubín -
MHk 32 L. Mikuláš "B"  1:4 (0:0,1:1,0:3)
Rozhodcovia: Kubovčík Vladimír, Ševčík Lukáš, Hronský Roman, Kramár Dušan (inštruktor), divákov: 120

05.02.2012 17:00
HK Warriors - HKM Rimavská Sobota 6:5sn (3:3,0:2,2:0-0:0,1:0)

HK Brezno - Volno

Vysledky 18.kola

HKM Rimavská Sobota - HK Sabinov 5:2 (1:1,2:1,2:0)
Rozhodcovia: Kubovčík Vladimír, Kalina Ondrej, Bogdaň Andrej, divákov: 317

17:30
HK Brezno 6:4 (1:2,3:2,2:0)
Rozhodcovia: Valach Miroslav, Hanko Peter, divákov: 205

20:00
MHk 32 L. Mikuláš "B" -  HK Warriors 7:3 (4:0,0:1,3:2)
Rozhodcovia: Kubuš Jozef, Vyšný Drahoslav, Paulíny Jozef, divákov: 70

HK Slovan Gelnica - Volno

Vysledky 17.kola

HK Slovan Gelnica - MHk 32 L. Mikuláš "B" 8:6 (2:2,4:1,2:3) G:11.Ján Šiška (Matej Fábry, Michal Cebuľa) pres. , 20.Ján Šiška (Ladislav Ščurko, Patrik Leitner), 27.Ladislav Ščurko (Ján Šiška, Patrik Leitner), 28.Ján Palko (Peter Gross,Lukáš Laškody), 34.Lukáš Laškody (Tomáš Cvejn, Matej Fábry) pres. , 34.Ján Šiška (Ladislav Ščurko, Ľubomír Dobranský) , 49.Matej Janke , 60.Lukáš Petrik (Lukáš Laškody,Ladislav Ščurko)

Rozhodcovia: Grečko Peter, Pribula Maroš, Jurko Michal, divákov: 438

17:00
HK Sabinov - HK Brezno 4:1 (1:0,1:0,2:1)
Rozhodcovia: Bodák Pavol, Novotný SB Matúš, Gavalier Róbert, divákov: 180

17:30
HK Warriors 1:4 (0:0,1:2,0:2)
Rozhodcovia: Kubovčík Vladimír, Farkaš Jozef, Holienka Tomáš, divákov: 205

HKM Rimavská Sobota - Volno

Vysledky 15.kola

HK Slovan Gelnica - HK Brezno 5:3 (2:1,2:1,1:1)
G: 6.Sčurko (Siška), 14.Laškody, 21. Laškody , 27.Cebula (Laškody), 48.Sčurko
447 divákov

17:00
HK Sabinov - HK Warriors  6:5pp (1:0,1:4,3:1,1:0)
Rozhodcovia: Jura Branislav, Korba Peter, Beňuška Peter divákov: 155

17:00
HKM Rimavská Sobota
- MŠK Hviezda D. Kubín 8:1 (1:1,6:0,1:0)
Rozhodcovia: Snášel Dominik, Fabiny Adrián, Snášel Vladimír, divákov: 348

MHk 32 L. Mikuláš "B"- Volno

Vysledky 16.kola

MŠK Hviezda D. Kubín - HK Slovan Gelnica 3:2sn (0:1,1:0,1:1,0:0)
G:16.
Ladislav Ščurko , 49. Ladislav Ščurko (Ján Šiška)

SAMOSTATNÉ NÁJAZDY - detaily
STAV HRÁČ BRANKÁR
0 : 0 21 Peter Učník (DKH) 11 Marek Novotný (GEL)
0 : 0 14 Patrik Leitner (GEL) 2 Juraj Bachan (DKH)
0 : 0 16 Michal Nátny (DKH) 11 Marek Novotný (GEL)
0 : 0 12 Peter Findura (GEL) 2 Juraj Bachan (DKH)
1 : 0 12 Dominik Ferletiak (DKH) 11 Marek Novotný (GEL)
1 : 0 22 Ladislav Ščurko (GEL) 2 Juraj Bachan (DKH)

Rozhodcovia: Jakubec Ľuboš, Farkaš Jozef, Holienka Tomáš, divákov: 248

HK Warriors -
HK Brezno 29.1.2012 14:00

17:00
- MHk 32 L. Mikuláš "B" 3:2sn (2:0,0.1,0:1,0.0)

Rozhodcovia: Snášel Dominik, Čajkovský Tomáš, Šoltés René, divákov: 276

HK Sabinov- Volno

Vysledky 14.kola

HK Warriors - HK Slovan Gelnica  3:7 (0:1,1:4,2:2)
G:15. Ladislav Ščurko (Ján Šiška), 22.Ján Šiška (Lukáš Laškody,Tomáš Cvejn), 28.Peter Findura (Štefan Janečko,Radovan Znak). 34.Tomáš Cvejn Lukáš Laškody,Matej Fábry), 40. Ján Šiška (Patrik Leitner), 43. Ladislav Ščurko (Ján Šiška), 55.Lukáš Laškody Tomáš Cvejn,Ján Šiška)
Rozhodcovia: Korba Peter, Bogdaň Andrej, Korba Martin divákov: 185

HKM Rimavská Sobota - HK Brezno 6:1 (0:0,2:1,4:0)
Rozhodcovia: Kubovčík Vladimír, Vyšný Drahoslav, Snášel Vladimír, divákov: 290

HK Sabinov - MHk 32 L. Mikuláš "B" 9:7 (3:2,3:5,3:0)
Rozhodcovia: Jura Branislav, Novotný SB Matúš, Jurko Michal, divákov: 105

MŠK Hviezda D. Kubín- Volno

Vysledky 13.kola

HK Slovan Gelnica - HK Sabinov 6:1 (4:0,2:1) v case 30:27 nedohrane
G: 6.Matej Janke (Peter Findura,Štefan Janečko), 7. Ladislav Ščurko (Ján Šiška,Patrik Leitner), 10. Ladislav Ščurko (Radovan Znak), 18.Lukáš Laškody (Tomáš Cvejn), 26.Tomáš Cvejn (Matej Fábry,Lukáš Laškody), 27. Ladislav Ščurko (Patrik Leitner,Vladislav Fatura)

v 31. minúte druhej tretiny za stavu 6:1 pre nás  dostal ich brankár pukom do nechránenej časti, výsledkom bola zlomená kľúčna kosť. rozhodca vyhlásil prestávku aby sa do brankárskeho výstroja mohol prezliecť niekto z hosťujúcich hráčov. po nej však už sabinov na ľad nenastúpil..

Rozhodcovia: Bodák Pavol, Fabiny Adrián, Wolf Vlado, divákov: 408

10.12.2011 17:00

HK Sabinov - HK Slovan Gelnica  5:6pp (1:1,3:0,1:4,0:1)
G: 11. Patrik Leitner (Ján Šiška), 49. Patrik Leitner (Ján Šiška), 52.Peter Findura (Ľudovít Jablonovský), 57. Radovan Znak (Peter Findura), 57. Ladislav Ščurko (Patrik Leitner), 63.Ladislav Ščurko (Radovan Znak)

Rozhodcovia: Orolin Tomáš, Šoltés René, Bednár Roman, divákov: 240

HKM Rimavská Sobota - HK Warriors  9:4 (2:0,4:2,2:2)
Rozhodcovia: Švajka Slavomír, Wolf Vlado, Fabiny Adrián, divákov: 312

19:00
MHk 32 L. Mikuláš "B" - MŠK Hviezda D. Kubín  1:2 (0:0,1:1,0:1)
Rozhodcovia: Kubovčík Vladimír, Vyšný Drahoslav, Paulíny Jozef, divákov: 55

HK Brezno- Volno

Vysledky 12.kola

04.12.2011 17:00 Dohravka 8.kola

HK Sabinov - HK Warriors 6:2 (2:1,1:1,3:0)
Rozhodcovia: Sýkora Peter, Bogdaň Andrej, Korba Peter

03.12.2011 17:30
HK Slovan Gelnica- HKM Rimavská Sobota  4:9 (0:4,2:2,2:3)
G:27. Radovan Znak (Ján Šiška,Ladislav Ščurko), 36.Matej Janke (Peter Findura), 42.Ján Šiška (Patrik Leitner), 55.Patrik Leitner (Matej Fábry,Ján Šiška)

Rozhodcovia: Kubuš Jozef, Novotný SB Matúš, Smerek Vladimír, divákov: 738

17:00
HK Sabinov - MŠK Hviezda D. Kubín  3:5 (1:1,1:1,1:3)

Rozhodcovia: Snášel Dominik, Snášel Vladimír, Rovenský Tibor, divákov: 175

17:00
HK Brezno  - MHk 32 L. Mikuláš "B"  3:4 (0:1,3:2,0:1)
Rozhodcovia: Babeliak Jozef, Ševčík Lukáš, Sergej Tonka Jozef, divákov: 272

HK Warriors  - Volno

Vysledky 11.kola

HK Sabinov - HKM Rimavská Sobota  1:6 (0:2,1:3,0:1)

Rozhodcovia: Lauff Rudolf, Bľanda Ladislav, Beňuška Peter, divákov: 250

17:30
MŠK Hviezda D. Kubín - HK Brezno 1:6 (0:4,0:1,1:1)

Rozhodcovia: Snášel Dominik, Snášel Vladimír, Hronský Roman, divákov: 186

19:00
MHk 32 L. Mikuláš "B" - HK Warriors 6:4 (1:1,3:0,2:3)

Rozhodcovia: Švajka Slavomír, Gavalier Róbert, Gajan Rastislav, divákov: 65

HK Slovan Gelnica  - Volno

Vysledky 10.kola

HK Slovan Gelnica - MHk 32 L. Mikuláš "B"  6:5 (1:0,2:2,3:3)
G:20.Martin Gross (Radovan Znak, Ľudovít Jablonovský) , 24.Siska (Laskody), 32. Laskody, 42.Znak (Ján Palko) , 45.Laskody (Peter Gross), 50.Janke (Siska)   -   33.Ľubomír Sivák, 40. Ľubomír Kováč (Erik Nitriansky), 46.Ivan Oško (Michael Bujňák,Zdenko Maslík), 49. Pavol Antoška (Peter Durnota,Andrej Staroň), 58.Ivan Oško (Daniel Bacúr,Zdenko Maslík)

HK Warriors - MŠK Hviezda D. Kubín  5:4 (1:1,2:3,2:0)
G:15.Tomáš Leščišin (František Šiba,Tomáš Košč), 30.Július Forgáč (Tomáš Leščišin,Tomáš Košč), 31. Matúš Lúč (Ján Zalužický,František Šiba), 42. Matúš Lúč (Branislav Štefan), 46. Ján Zalužický   -  16.Dominik Ferletiak (Peter Hanušniak), 22. Dominik Chmara (Juraj Červený,Jakub Michalica), 28. Filip Brveník (Marián Hazucha), 35.Jakub Michalica (Marek Huba,Juraj Červený)

Rozhodcovia: Orolin Tomáš, Wolf Vlado, Tornay Juraj, divákov: 250

HK Sabinov -
HK Brezno 11:5 (3:2,5:1,3:2)
G:7.Lukáš Ratica (Mário Ondria,Martin Joščák), 12.Martin Joščák (Marek Ondričko), 15.Anto
n Goffa (Peter Hriško,Martin Hyben) 25. Martin Joščák, 30.Peter Dvorský (Lukáš Ratica), 36. Dávid Bortňák (Marcel Pavlovský,Peter Dvorský), 38.Anton Goffa (Marcel Pavlovský), 40.Peter Dvorský (Anton Goffa,Viliam Krajňák), 41.Anton Goffa (Marcel Pavlovský), 44. Marek Ondričko (Marcel Pavlovský,Martin Joščák), 45. Marcel Pavlovský (Anton Goffa)   -   13.Lukáš Pinka (Ján Čerňan,Richard Ivan) , 18.Ján Čerňan (Patrik Trnka,Tomáš Gbúr), 38 Marián Lunter , 42. Marián Lunter (Martin Bauer,Tomáš Štubňa), 51.Ján Čerňan (Richard Ivan,Andrej Caban)

Rozhodcovia: Korba Martin, Novotný SB Matúš, Fabiny Adrián, divákov: 140

Vysledky 9.kola

HK Slovan Gelnica - MŠK Hviezda D. Kubín 4:5sn (0:0,1:2,3:2,0:0,0:1)

G: 22. Findura (Leitner), 42.Gross Peter (Dobransky), 44. Gross Peter, 47.Šiška (Cvejn,Laškody)  -  22. Ferletiak (Brveník), 27. Bonda (Kolčák,Nátny), 45.Hanušniak (Hazucha), 60.Nátny (Bonda,Ferletiak), rozhodujuci najazd Dominik Ferletiak

Rozhodcovia: Lauff Rudolf, Jobbágy Martin, Bľanda Ladislav, divákov: 394

MHk 32 L. Mikuláš "B" - HKM Rimavská Sobota 2:6 (0:2,2:2,0:2)
G:25.
Richard Fiala (Zdenko Maslík, Ivan Oško), 38.Ľubomír Kováč  - 11.Vladimír Jánov (Matúš Petričko,Peter Maček), 13.Martin Mikluš (Peter Maček,Jozef Pócs), 31.Vladimír Jánov (Peter Maček,Jozef Pócs), 36. Ján Slovák (Michal Šagát,Ľubomír Bačkor),  44.Michal Šagát (Ľubomír Bačkor), 57.Ján Slovák (Ľubomír Bačkor,Michal Šagát)

Rozhodcovia: Kubovčík Vladimír, Paulíny Jozef, Neuzer Erik, divákov: 85

27.11.2011 14:00
HK Brezno - HK Warriors

HK Sabinov - Volno

HK Slovan Gelnica - HK Brezno 6:3 (2:2, 3:0, 1:1)
G: 9.Radovan Znak (Tomáš Gross,Martin Gross), 9.Ján Šiška (Matej Fábry,Patrik Leitner) pres, 23.Radovan Znak (Patrik Leitner) osl.,  30.Patrik Leitner (Ján Šiška,Peter Findura), 35.Tomáš Gross (Ľubomír Dobranský)pres., 57. Peter Findura (Radovan Znak,Tomáš Gross)  -  13.Martin Šimšík , 14.Tomáš Štubňa (Richard Ivan,Marián Lunter), 52.Tomáš Guttmann (Martin Šimšík)

Rozhodcovia: Grečko Peter, Tornay Juraj, Wolf Vlado, divákov: 354

Horehronské Á-čko tentoraz cestovalo na východ republiky do Gelnice. Po sérií zápasov na pôde relatívne silnejších súperov prišiel na rad zápas proti jednému zo slabších tímov 2.hokejovej ligy. Zápas začali hostia najlepšie ako sa dalo. Do domácich začali búšiť hneď od úvodného vhadzovania. No po sérií nepremenených šancí prišiel zákonite trest v podobe gólu domácich z hokejky Znaka v 9 minúte. O 24 sekúnd pri presilovej hre domáci vrhli všetko do útoku no a prišla ďalšia chyba Brezňanov a Šiška skóroval na 2:0 pre Gelnicu.
Horehronci začali bránku domácich ešte viac dobíjať a na ľade jednoznačne kraľovali. V 13 minúte bola ich snaha zúročená gólom na 1:2 z hokejky Martina Šimšíka, keď náš obranca vystrelil asi dva metre od modrej čiary a prekonal domáceho brankára. Po 1 minúte a 1 sekunde už Horehronci vyrovnali gólom Tomáša Štubňu, ktorý odrazený puk zobral, obkorčuľoval bránku Gelnice a zasunul za chrbát brankára domácich. Zdalo sa, že hostia v tomto zápase budú dominovať, nakoľko po dvoch úvodných góloch držali tempo zápasu v prvej tretine pevne v rukách. Ďalšie šance však už v prvej časti hry nedokázali zúročiť a tak sa čakalo či rozhodnú v druhej tretine. Opak bol však pravdou a Horehronci vyšli na ľad ako obarení a domáci boli zrazu na koni. Gelničania vo všetkom hostí z Brezna prevyšovali a razom ich bolo plné klzisko. Hostia kopili chybu za chybou a domáci začali trestať už v 23.minúte vo vlastnom oslabení posunul Gelnicu do vedenia Znak. V 30.minúte pridali Gelničania ďalší gól a razom viedli 4:2. Ďalšia rana pre Brezňanov prišla v 35.minúte z hokejky Grossa počas presilovej hry no a to už vyzeralo zle nedobre.  Poslednej tretine akoby obe mužstvá zápas len dohrávali. Znížiť Horehroncom sa podarilo z hokejky Guttmann na 3:5 a keď hlavný rozhodca nariadil trestné strieľanie proti domácim, akoby Brezňania chytili druhý dych. Guttmann však ponúknutú šancu nevyužil a tak Horehronci upadli znovu do letargie a domáci pridali ešte jeden presný zásah z hokejky Finduru, ktorý z pečatil stav stretnutia na 6:3 pre Gelnicu.

4.12.2011 17:00
HK Sabinov  - HK Warriors

MHk 32 L. Mikuláš "B" - Volno

Vysledky 7.kola

HK Slovan Gelnica - HK Warriors 2:8 (0:2,2:2,0:4)
G:
21. Tomáš Cvejn,  27.Lukáš Laškody (Tomáš Cvejn)

Rozhodcovia: Grečko Peter, Wolf Vlado, Fabiny Adrián, divákov: 387

05.11.2011 19:00
MHk 32 L. Mikuláš "B"  - HK Sabinov  7:1 (1:0, 2:1, 4:0)

05.11.2011 17:00
HKM Rimavská Sobota - HK Brezno 3:0 (3:0,0:0,0:0)

MŠK Hviezda D. Kubín-  Volno

Vysledky 6.kola

HK Slovan Gelnica - HK Sabinov   Odlozene

01.11.2011 17:30
MŠK Hviezda D. Kubín - MHk 32 L. Mikuláš "B"  4:1 (1:0, 2:1, 1:0)

01.11.2011 17:00
HK Warriors - HKM Rimavská Sobota 0:6 (0:1, 0:3, 0:2)

HK Brezno -  Volno

Výsledky 5.kolo

MŠK Hviezda D. Kubín - HK Sabinov 5:3 (1:0, 2:2, 2:1)

MHk 32 L. Mikuláš "B"  - HK Brezno 7:2 (1:0, 2:1, 4:1)

Rimavská Sobota - HK Slovan Gelnica 5:1 (3:0, 0:1, 2:0)
G: 33.Peter Gross (Lukáš Laškody,Tomáš Cvejn)

Góly: Ján Slovák 2, Mikluš, Petričko, Lvomský

Zostava HKM: Juraštík - Michal Slovák, Goláň, Pocs, Báti, Melicherčík, Kučera - Ján Slovák, Bačkor, Šagát, Rusič, Petričko, Mikluš, Filipiak, Krahulec, Lvomský, Jánov

Do zápasu chlapci vstupovali s jasným cieľom odčiniť nezaslúženú prehru so Sabinovom. Húževnatého súpera z Gelnice sme predčili po všetkých stránkach a potvrdili úlohu favorita zápasu. Prvú tretinu sme vyhrali 3:0, keď už v 48. sekunde zaznamenal prvý gól Mikluš. V štrnástej minúte pridal druhý gól Petričko a o necelú pol minútu zvyšoval na 3:0 Erik Lvomský, bronzový medailista z ostatných majstrovstiev sveta v hokejbale. V druhej tretine naši chlapci trochu poľavili v tempe čo súper dokázal využiť a znížil na 3:1. Tretiu tretinu odohrali hráči HKM vo zvýšenej aktivite, ktorá priniesla aj ďalšie dva góly v sieti Gelnice. Autorom oboch gólov bol Ján Slovák.

Napriek jasnému víťazstvu sme si nevytvárali až taký tlak ako proti Sabinovu, ale aj to postačovalo na zdolanie súpera.

Výsledky 4.kola

HKM Rimavská Sobota - HK Sabinov 4:6 (1:3,2:0,1:3)

HK Brezno - D.Kubín 4:6 (1:3,1:2,2:1)

HK Warriors - L.Mikuláš "B" 4:3 (0:3,2:0,2:0)

Vysledky 3.kola

MHk 32 L. Mikuláš "B" - HK Slovan Gelnica 6:1 (2:0, 1:0, 3:1)
G:
49. Cvejn (Laškody)

HK Brezno - HK Sabinov 5:2 (1:1, 1:1, 3:0)

MŠK Hviezda D. Kubín  - HK Warriors Bardejov 3:2gws (1:0, 1:1, 0:1, 0:0)

Vysledky 2.kola

HK Warriors - HK Brezno 7:8sn (3:3,2:2,2:2,0:0,0:1)

Rimavská Sobota - MHk 32 L. Mikuláš "B" 6:2 (1:2,4:0,1:0)

MŠK Hviezda D. Kubín - HK Slovan Gelnica 2:3 (1:0,0:1,1:2)

G:40. Matej Fábry (Michal Kostyšák,Lukáš Laškody), 43.Peter Gross Lukáš Laškody,Michal Kostyšák), 47.Tomáš Cvejn (Lukáš Laškody)

Ešte stále sa formujúci káder Hviezdy nastúpil na druhý zápas 2. hokejovej ligy s väčším počtom hráčov (19 ) i s väčším optimizmom ako predchádzajúci víkend. Úvod zápasu tomu aj nasvedčoval. V prvej tretine bola Hviezda lepším mužstvom, súpera z Gelnice výrazne prestrieľala, ale brankár Novotný bol pozorný. Prekonal ho až v 16. min. Michal Smolka po najkrajšej akcií tejto fázy stretnutia, keď pri presilovke zužitkoval perfektnú prihrávku od Hanušniaka a chladnokrvne skóroval. To však bolo od Hviezdy v prvej tretine všetko a vypomstilo sa jej to. V druhej dvadsaťminútovke Gelničania hru vyrovnali, boli aj strelecky aktívnejší, no opäť viac gólových šanci si vypracovala domáca Hviezda. Nedokázala ich však využiť a trest prišiel 9 sekúnd pred druhou sirénou, keď Fábry vyrovnal na. Hostia sa pochopiteľne dostali do psychickej pohody, naopak úvod záverečnej tretiny zastihol Hviezdu v útlme. Jej hráči kazili prihrávky, ich hra bola rozháraná, čo hokejisti Slovana Gelnica trestali. V 43. min. Peter Gross získal Gelnici vedenie, Hviezda nedokázala reagovať a v 47. min. po góle Tomáša Cvejna prehrávala už 1:3. Domáci sa v záverečných minútach snažili výsledok ešte zvrátiť, ale napriek zvýšenej streleckej aktivite neustále narážali na výborne chytajúceho brankára Novotného. Neujali sa ani vynikajúce gólové šance kapitána Nátneho, Michalicu či Záňa. Gól z hokejky Petra Hanušniaka v poslednej minúte zaznamenal už iba kozmetickú úpravu výsledku, no nezabránil prvej prehre Hviezdy Dolný Kubín v 2. hokejovej lige. Celkovo Gelnica pôsobila hokejovejšie, hráči Hviezdy musia popracovať na kondícií a zlepšiť súhru jednotlivých formácií.

Vysledky 1.kola

HK Warriors - HK Sabinov 5:6 sn (2:0,2:3,1:2,0:0)
Rozhodcovia: Kalina Ondrej, Hric Peter, Pribula Maroš, divákov: 120

HK Brezno - HK Slovan Gelnica 4:5 (3:2,1:3,0:0)
Rozhodcovia: Bodák Pavol, Tornay Juraj, Wolf Vlado, divákov: 187

G: 11.Ján Šiška (Štefan Janečko), 18. Tomáš Cvejn (Lukáš Laškody), 26.Peter Gross (Lukáš Laškody, Tomáš Gross), 30. Radovan Znak (Michal Kostyšák), 30.Ľubomír Dobranský (Lukáš Laškody)

V premiérovom kole skupiny B vycestovala „Strompfova družina" z Gelnice na Horehronie. Stalo sa tak v priebehu týždňa už druhýkrát, pretože v nedeľu 25. septembra zohrali Gelničaniasvoj jediný prípravný zápas práve na breznianskom ľade (4:4).Hostia povzbudení dobrým výkonom apriaznivým výsledkom z prípravy nastúpili proti minuloročnému prvoligistovi síce opatrne, ale bez rešpektu.Žiaľ, úvod zápasu im nevyšiel a domáci skórovali už v 45 sekunde. Gelničanmi gól neotriaso