Program
Kolo Zápas Dátum Domáci Hostia Výsledok
Skupina B
1 10086 5.10.2013 17:30 Mestský športový klub HVIEZDA Dolný Kubín Hokejový klub SLOVAN Gelnica 6:2 (1:2, 1:0, 4:0)
2 10091 12.10.2013 17:00 Mládežnícky hokejový klub BLESKY Detva Hokejový klub SLOVAN Gelnica 4:2 (1:1, 3:0, 0:1)
3 10095 19.10.2013 17:30 Mládežnícky hokejový klub Humenné Hokejový klub SLOVAN Gelnica 11:1 (3:0, 4:1, 4:0)
4 10098 15.2.2014 17:30 Hokejový klub SLOVAN Gelnica Hokejový klub Sabinov 2:4 (2:0, 0:0, 0:4)
5 10104 2.11.2013 17:00 Mestský Hokejový klub 32 Liptovský Mikuláš, a.s. Hokejový klub SLOVAN Gelnica 6:2 (3:0, 2:1, 1:1)
6 10105 9.11.2013 17:00 Hokejový klub Brezno Hokejový klub SLOVAN Gelnica 5:6 (0:2, 2:1, 3:3)
7 10112 16.11.2013 17:30 Hokejový klub SLOVAN Gelnica HKM RIMAVSKÁ SOBOTA 1:6 (0:1, 1:2, 0:3)
8 10114 23.11.2013 17:30 Hokejový klub SLOVAN Gelnica Mestský športový klub HVIEZDA Dolný Kubín 4:5 (0:1, 2:1, 2:3)
9 10119 30.11.2013 17:30 Hokejový klub SLOVAN Gelnica Mládežnícky hokejový klub BLESKY Detva 4:6 (1:3, 2:2, 1:1)
10 10123 7.12.2013 17:30 Hokejový klub SLOVAN Gelnica Mládežnícky hokejový klub Humenné 0:6 (0:2, 0:2, 0:2)
11 10126 14.12.2013 17:00 Hokejový klub Sabinov Hokejový klub SLOVAN Gelnica 5:8 (2:2, 2:3, 1:3)
12 10132 21.12.2013 17:30 Hokejový klub SLOVAN Gelnica Mestský Hokejový klub 32 Liptovský Mikuláš, a.s. 2:0 (2:0, 0:0, 0:0)
13 10133 1.12.2013 16:00 Hokejový klub SLOVAN Gelnica Hokejový klub Brezno 5:6 (1:2, 3:3, 1:1)
14 10140 4.1.2014 17:00 HKM RIMAVSKÁ SOBOTA Hokejový klub SLOVAN Gelnica 13:2 (2:1, 4:0, 7:1)
15 10142 11.1.2014 17:30 Mestský športový klub HVIEZDA Dolný Kubín Hokejový klub SLOVAN Gelnica 5:3 (1:0, 1:3, 3:0)
16 10147 18.1.2014 17:30 Hokejový klub SLOVAN Gelnica Mládežnícky hokejový klub BLESKY Detva 5:3 (2:1, 1:0, 2:2)
17 10151 25.1.2014 17:30 Mládežnícky hokejový klub Humenné Hokejový klub SLOVAN Gelnica 5:0 (1:0, 1:0, 3:0)
18 10154 1.2.2014 17:30 Hokejový klub SLOVAN Gelnica Hokejový klub Sabinov 4:3 (1:0, 3:2, 0:1)
19 10160 8.2.2014 19:00 Mestský Hokejový klub 32 Liptovský Mikuláš, a.s. Hokejový klub SLOVAN Gelnica 5:6 (1:1, 2:3, 2:2)
20 10161 22.2.2014 17:00 Hokejový klub Brezno Hokejový klub SLOVAN Gelnica 6:5 x (2:2, 1:2, 2:1, 1:0)
21 10168 2.2.2014 15:00 Hokejový klub SLOVAN Gelnica HKM RIMAVSKÁ SOBOTA 0:6 (0:3, 0:2, 0:1)
 

Skupina B (základná časť) (Základná časť)                                                                    

1. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Miesto konania Domáci Hostia Výsledok
1 10085 5.10.2013 17:00 ZS Rimavská Sobota HKM RIMAVSKÁ SOBOTA Hokejový klub Brezno 5:2 (1:1, 1:0, 3:1)
1 10086 5.10.2013 17:30 ZŠ Dolný Kubín Mestský športový klub HVIEZDA Dolný Kubín Hokejový klub SLOVAN Gelnica 6:2 (1:2, 1:0, 4:0)
1 10087 5.10.2013 17:00 ZŠ Detva Mládežnícky hokejový klub BLESKY Detva Mestský Hokejový klub 32 Liptovský Mikuláš, a.s. 2:10 (0:3, 0:3, 2:4)
1 10088 5.10.2013 17:30 ZŠ Humenné Mládežnícky hokejový klub Humenné Hokejový klub Sabinov 16:0 (3:0, 5:0, 8:0)

2. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Miesto konania Domáci Hostia Výsledok
2 10089 12.10.2013 17:00 ZŠ Brezno Hokejový klub Brezno Hokejový klub Sabinov 9:1 (3:1, 4:0, 2:0)
2 10090 12.10.2013 19:00 ZŠ L. Mikuláš Mestský Hokejový klub 32 Liptovský Mikuláš, a.s. Mládežnícky hokejový klub Humenné 1:5 (0:1, 1:2, 0:2)
2 10091 12.10.2013 17:00 ZŠ Detva Mládežnícky hokejový klub BLESKY Detva Hokejový klub SLOVAN Gelnica 4:2 (1:1, 3:0, 0:1)
2 10092 12.10.2013 17:00 ZS Rimavská Sobota HKM RIMAVSKÁ SOBOTA Mestský športový klub HVIEZDA Dolný Kubín 5:4 x (0:0, 2:2, 2:2, 1:0)

3. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Miesto konania Domáci Hostia Výsledok
3 10093 19.10.2013 17:30 ZŠ Dolný Kubín Mestský športový klub HVIEZDA Dolný Kubín Hokejový klub Brezno 8:4 (2:1, 1:0, 5:3)
3 10094 19.10.2013 17:00 ZŠ Detva Mládežnícky hokejový klub BLESKY Detva HKM RIMAVSKÁ SOBOTA 2:5 (0:2, 2:2, 0:1)
3 10095 19.10.2013 17:30 ZŠ Humenné Mládežnícky hokejový klub Humenné Hokejový klub SLOVAN Gelnica 11:1 (3:0, 4:1, 4:0)
3 10096 19.10.2013 17:00 ZŠ L. Mikuláš Mestský Hokejový klub 32 Liptovský Mikuláš, a.s. Hokejový klub Sabinov 4:3 x (2:2, 1:1, 0:0, 1:0)

4. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Miesto konania Domáci Hostia Výsledok
4 10097 26.10.2013 17:00 ZŠ Brezno Hokejový klub Brezno Mestský Hokejový klub 32 Liptovský Mikuláš, a.s. 1:3 (0:1, 1:0, 0:2)
4 10098 15.2.2014 17:30 ZŠ Gelnica Hokejový klub SLOVAN Gelnica Hokejový klub Sabinov 2:4 (2:0, 0:0, 0:4)
4 10099 26.10.2013 17:00 ZS Rimavská Sobota HKM RIMAVSKÁ SOBOTA Mládežnícky hokejový klub Humenné 2:3 (0:1, 0:2, 2:0)
4 10100 26.10.2013 17:30 ZŠ Dolný Kubín Mestský športový klub HVIEZDA Dolný Kubín Mládežnícky hokejový klub BLESKY Detva 6:3 (1:0, 3:1, 2:2)

5. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Miesto konania Domáci Hostia Výsledok
5 10101 21.12.2013 17:00 ZŠ Detva Mládežnícky hokejový klub BLESKY Detva Hokejový klub Brezno 11:4 (2:0, 5:3, 4:1)
5 10102 2.11.2013 17:30 ZŠ Humenné Mládežnícky hokejový klub Humenné Mestský športový klub HVIEZDA Dolný Kubín 9:1 (2:0, 2:1, 5:0)
5 10103 21.12.2013 16:00 ZŠ Sabinov Hokejový klub Sabinov HKM RIMAVSKÁ SOBOTA 0:4 (0:1, 0:2, 0:1)
5 10104 2.11.2013 17:00 ZŠ L. Mikuláš Mestský Hokejový klub 32 Liptovský Mikuláš, a.s. Hokejový klub SLOVAN Gelnica 6:2 (3:0, 2:1, 1:1)

6. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Miesto konania Domáci Hostia Výsledok
6 10105 9.11.2013 17:00 ZŠ Brezno Hokejový klub Brezno Hokejový klub SLOVAN Gelnica 5:6 (0:2, 2:1, 3:3)
6 10106 9.11.2013 17:00 ZS Rimavská Sobota HKM RIMAVSKÁ SOBOTA Mestský Hokejový klub 32 Liptovský Mikuláš, a.s. 6:4 (3:1, 0:2, 3:1)
6 10107 9.11.2013 17:30 ZŠ Dolný Kubín Mestský športový klub HVIEZDA Dolný Kubín Hokejový klub Sabinov 11:2 (3:0, 4:0, 4:2)
6 10108 9.11.2013 17:00 ZŠ Detva Mládežnícky hokejový klub BLESKY Detva Mládežnícky hokejový klub Humenné 1:4 (0:1, 0:2, 1:1)

7. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Miesto konania Domáci Hostia Výsledok
7 10109 16.11.2013 17:30 ZŠ Humenné Mládežnícky hokejový klub Humenné Hokejový klub Brezno 10:0 (5:0, 3:0, 2:0)
7 10110 4.1.2014 17:00 ZŠ Sabinov Hokejový klub Sabinov Mládežnícky hokejový klub BLESKY Detva 4:3 (2:2, 0:0, 2:1)
7 10111 16.11.2013 19:00 ZŠ L. Mikuláš Mestský Hokejový klub 32 Liptovský Mikuláš, a.s. Mestský športový klub HVIEZDA Dolný Kubín 2:5 (0:1, 0:1, 2:3)
7 10112 16.11.2013 17:30 ZŠ Gelnica Hokejový klub SLOVAN Gelnica HKM RIMAVSKÁ SOBOTA 1:6 (0:1, 1:2, 0:3)

8. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Miesto konania Domáci Hostia Výsledok
8 10113 23.11.2013 17:00 ZŠ Brezno Hokejový klub Brezno HKM RIMAVSKÁ SOBOTA 2:7 (1:2, 1:3, 0:2)
8 10114 23.11.2013 17:30 ZŠ Gelnica Hokejový klub SLOVAN Gelnica Mestský športový klub HVIEZDA Dolný Kubín 4:5 (0:1, 2:1, 2:3)
8 10115 23.11.2013 19:00 ZŠ L. Mikuláš Mestský Hokejový klub 32 Liptovský Mikuláš, a.s. Mládežnícky hokejový klub BLESKY Detva 13:1 (3:0, 5:0, 5:1)
8 10116 4.12.2013 17:30 ZŠ Sabinov Hokejový klub Sabinov Mládežnícky hokejový klub Humenné 0:4 (0:0, 0:3, 0:1)

9. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Miesto konania Domáci Hostia Výsledok
9 10117 30.11.2013 17:00 ZŠ Sabinov Hokejový klub Sabinov Hokejový klub Brezno 3:6 (0:2, 1:3, 2:1)
9 10118 30.11.2013 17:30 ZŠ Humenné Mládežnícky hokejový klub Humenné Mestský Hokejový klub 32 Liptovský Mikuláš, a.s. 3:1 (2:1, 0:0, 1:0)
9 10119 30.11.2013 17:30 ZŠ Gelnica Hokejový klub SLOVAN Gelnica Mládežnícky hokejový klub BLESKY Detva 4:6 (1:3, 2:2, 1:1)
9 10120 30.11.2013 17:30 ZŠ Dolný Kubín Mestský športový klub HVIEZDA Dolný Kubín HKM RIMAVSKÁ SOBOTA 10:0 (1:0, 6:0, 3:0)

10. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Miesto konania Domáci Hostia Výsledok
10 10121 7.12.2013 17:00 ZŠ Brezno Hokejový klub Brezno Mestský športový klub HVIEZDA Dolný Kubín 2:7 (0:1, 2:1, 0:5)
10 10122 7.12.2013 17:00 ZS Rimavská Sobota HKM RIMAVSKÁ SOBOTA Mládežnícky hokejový klub BLESKY Detva 3:4 x (0:2, 2:0, 1:1, 0:1)
10 10123 7.12.2013 17:30 ZŠ Gelnica Hokejový klub SLOVAN Gelnica Mládežnícky hokejový klub Humenné 0:6 (0:2, 0:2, 0:2)
10 10124 7.12.2013 17:00 ZŠ Sabinov Hokejový klub Sabinov Mestský Hokejový klub 32 Liptovský Mikuláš, a.s. 1:14 (1:4, 0:7, 0:3)

11. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Miesto konania Domáci Hostia Výsledok
11 10125 14.12.2013 19:00 ZŠ L. Mikuláš Mestský Hokejový klub 32 Liptovský Mikuláš, a.s. Hokejový klub Brezno 7:4 (1:0, 4:1, 2:3)
11 10126 14.12.2013 17:00 ZŠ Sabinov Hokejový klub Sabinov Hokejový klub SLOVAN Gelnica 5:8 (2:2, 2:3, 1:3)
11 10127 14.12.2013 17:30 ZŠ Humenné Mládežnícky hokejový klub Humenné HKM RIMAVSKÁ SOBOTA 5:3 (3:0, 1:1, 1:2)
11 10128 14.12.2013 17:00 ZŠ Detva Mládežnícky hokejový klub BLESKY Detva Mestský športový klub HVIEZDA Dolný Kubín 1:3 (1:2, 0:1, 0:0)

12. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Miesto konania Domáci Hostia Výsledok
12 10129 2.11.2013 17:00 ZŠ Brezno Hokejový klub Brezno Mládežnícky hokejový klub BLESKY Detva 3:6 (0:1, 3:2, 0:3)
12 10130 21.12.2013 17:30 ZŠ Dolný Kubín Mestský športový klub HVIEZDA Dolný Kubín Mládežnícky hokejový klub Humenné 1:2 (0:1, 1:0, 0:1)
12 10131 2.11.2013 17:00 ZS Rimavská Sobota HKM RIMAVSKÁ SOBOTA Hokejový klub Sabinov 4:3 (2:2, 2:1, 0:0)
12 10132 21.12.2013 17:30 ZŠ Gelnica Hokejový klub SLOVAN Gelnica Mestský Hokejový klub 32 Liptovský Mikuláš, a.s. 2:0 (2:0, 0:0, 0:0)

13. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Miesto konania Domáci Hostia Výsledok
13 10133 1.12.2013 16:00 ZŠ Gelnica Hokejový klub SLOVAN Gelnica Hokejový klub Brezno 5:6 (1:2, 3:3, 1:1)
13 10134 28.12.2013 12:30 ZŠ L. Mikuláš Mestský Hokejový klub 32 Liptovský Mikuláš, a.s. HKM RIMAVSKÁ SOBOTA 5:2 (1:1, 3:1, 1:0)
13 10135 28.12.2013 17:00 ZŠ Sabinov Hokejový klub Sabinov Mestský športový klub HVIEZDA Dolný Kubín 0:9 (0:2, 0:3, 0:4)
13 10136 28.12.2013 17:30 ZŠ Humenné Mládežnícky hokejový klub Humenné Mládežnícky hokejový klub BLESKY Detva 11:1 (1:0, 4:1, 6:0)

14. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Miesto konania Domáci Hostia Výsledok
14 10137 4.1.2014 17:00 ZŠ Brezno Hokejový klub Brezno Mládežnícky hokejový klub Humenné 3:7 (1:2, 1:4, 1:1)
14 10138 16.11.2013 17:00 ZŠ Detva Mládežnícky hokejový klub BLESKY Detva Hokejový klub Sabinov 7:5 (2:2, 2:1, 3:2)
14 10139 4.1.2014 17:30 ZŠ Dolný Kubín Mestský športový klub HVIEZDA Dolný Kubín Mestský Hokejový klub 32 Liptovský Mikuláš, a.s. 5:6 gws (0:2, 2:1, 3:2, 0:0)
14 10140 4.1.2014 17:00 ZS Rimavská Sobota HKM RIMAVSKÁ SOBOTA Hokejový klub SLOVAN Gelnica 13:2 (2:1, 4:0, 7:1)

15. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Miesto konania Domáci Hostia Výsledok
15 10141 11.1.2014 17:00 ZS Rimavská Sobota HKM RIMAVSKÁ SOBOTA Hokejový klub Brezno 11:2 (4:0, 4:2, 3:0)
15 10142 11.1.2014 17:30 ZŠ Dolný Kubín Mestský športový klub HVIEZDA Dolný Kubín Hokejový klub SLOVAN Gelnica 5:3 (1:0, 1:3, 3:0)
15 10143 11.1.2014 17:00 ZŠ Detva Mládežnícky hokejový klub BLESKY Detva Mestský Hokejový klub 32 Liptovský Mikuláš, a.s. 3:1 (1:0, 2:1, 0:0)
15 10144 11.1.2014 17:30 ZŠ Humenné Mládežnícky hokejový klub Humenné Hokejový klub Sabinov 11:0 (3:0, 5:0, 3:0)

16. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Miesto konania Domáci Hostia Výsledok
16 10145 18.1.2014 17:00 ZŠ Brezno Hokejový klub Brezno Hokejový klub Sabinov 3:2 (0:0, 1:0, 2:2)
16 10146 18.1.2014 17:00 ZŠ L. Mikuláš Mestský Hokejový klub 32 Liptovský Mikuláš, a.s. Mládežnícky hokejový klub Humenné 0:7 (0:2, 0:3, 0:2)
16 10147 18.1.2014 17:30 ZŠ Gelnica Hokejový klub SLOVAN Gelnica Mládežnícky hokejový klub BLESKY Detva 5:3 (2:1, 1:0, 2:2)
16 10148 18.1.2014 17:00 ZS Rimavská Sobota HKM RIMAVSKÁ SOBOTA Mestský športový klub HVIEZDA Dolný Kubín 5:3 (1:1, 2:1, 2:1)

17. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Miesto konania Domáci Hostia Výsledok
17 10149 25.1.2014 17:30 ZŠ Dolný Kubín Mestský športový klub HVIEZDA Dolný Kubín Hokejový klub Brezno 8:1 (2:0, 4:1, 2:0)
17 10150 25.1.2014 18:00 ZŠ Detva Mládežnícky hokejový klub BLESKY Detva HKM RIMAVSKÁ SOBOTA 3:4 x (2:0, 1:2, 0:1, 0:1)
17 10151 25.1.2014 17:30 ZŠ Humenné Mládežnícky hokejový klub Humenné Hokejový klub SLOVAN Gelnica 5:0 (1:0, 1:0, 3:0)
17 10152 25.1.2014 17:00 ZŠ Sabinov Hokejový klub Sabinov Mestský Hokejový klub 32 Liptovský Mikuláš, a.s. 6:5 gws (2:1, 1:1, 2:3, 0:0)

18. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Miesto konania Domáci Hostia Výsledok
18 10153 1.2.2014 17:00 ZŠ Brezno Hokejový klub Brezno Mestský Hokejový klub 32 Liptovský Mikuláš, a.s. 3:7 (0:1, 2:4, 1:2)
18 10154 1.2.2014 17:30 ZŠ Gelnica Hokejový klub SLOVAN Gelnica Hokejový klub Sabinov 4:3 (1:0, 3:2, 0:1)
18 10155 1.2.2014 17:00 ZS Rimavská Sobota HKM RIMAVSKÁ SOBOTA Mládežnícky hokejový klub Humenné 2:7 (0:4, 1:1, 1:2)
18 10156 1.2.2014 17:30 ZŠ Dolný Kubín Mestský športový klub HVIEZDA Dolný Kubín Mládežnícky hokejový klub BLESKY Detva 8:2 (3:1, 3:1, 2:0)

19. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Miesto konania Domáci Hostia Výsledok
19 10157 8.2.2014 17:00 ZŠ Detva Mládežnícky hokejový klub BLESKY Detva Hokejový klub Brezno 8:2 (3:2, 2:0, 3:0)
19 10158 8.2.2014 17:30 ZŠ Humenné Mládežnícky hokejový klub Humenné Mestský športový klub HVIEZDA Dolný Kubín 3:2 (1:1, 1:1, 1:0)
19 10159 8.2.2014 17:00 ZŠ Sabinov Hokejový klub Sabinov HKM RIMAVSKÁ SOBOTA 3:7 (0:1, 3:0, 0:6)
19 10160 8.2.2014 19:00 ZŠ L. Mikuláš Mestský Hokejový klub 32 Liptovský Mikuláš, a.s. Hokejový klub SLOVAN Gelnica 5:6 (1:1, 2:3, 2:2)

20. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Miesto konania Domáci Hostia Výsledok
20 10161 22.2.2014 17:00 ZŠ Brezno Hokejový klub Brezno Hokejový klub SLOVAN Gelnica 6:5 x (2:2, 1:2, 2:1, 1:0)
20 10162 22.2.2014 17:00 ZS Rimavská Sobota HKM RIMAVSKÁ SOBOTA Mestský Hokejový klub 32 Liptovský Mikuláš, a.s. 4:3 (2:1, 1:0, 1:2)
20 10163 22.2.2014 17:30 ZŠ Dolný Kubín Mestský športový klub HVIEZDA Dolný Kubín Hokejový klub Sabinov 9:6 (4:3, 3:2, 2:1)
20 10164 22.2.2014 17:00 ZŠ Detva Mládežnícky hokejový klub BLESKY Detva Mládežnícky hokejový klub Humenné 1:9 (0:5, 1:1, 0:3)

21. kolo [round]

Kolo Zápas Dátum Miesto konania Domáci Hostia Výsledok
21 10165 1.3.2014 17:30 ZŠ Humenné Mládežnícky hokejový klub Humenné Hokejový klub Brezno 10:3 (2:0, 4:0, 4:3)
21 10166 1.3.2014 17:00 ZŠ Sabinov Hokejový klub Sabinov Mládežnícky hokejový klub BLESKY Detva 6:5 (2:1, 1:2, 3:2)
21 10167 1.3.2014 20:00 ZŠ L. Mikuláš Mestský Hokejový klub 32 Liptovský Mikuláš, a.s. Mestský športový klub HVIEZDA Dolný Kubín 5:6 x (2:2, 3:1, 0:2, 0:1)
21 10168 2.2.2014 15:00 ZŠ Gelnica Hokejový klub SLOVAN Gelnica HKM RIMAVSKÁ SOBOTA 0:6 (0:3, 0:2, 0:1)
E-mail
Heslo
Admin: rominho22@azet.sk
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one